Niestety, ta okazja już wygasła

MŁYNEK DO KAWY BARATZA VIRTUOSO+

maj 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawy młynek elektryczny, zarno stożkowe 40mm z timerem - nada się już do espresso

Młynek Baratza Virtuoso+ w pełni oddaje charakter swojej nazwy zapewniając najlepszą technologię, klasyczny styl oraz stałą, wysoką jakość mielenia.
Profejsonalne żarna stożkowe o średnicy 40 mm pozwolą Ci zmielić kawę pod wszystkie alternatywne metody parzenia.
Baratza Virtuoso+ zapewnia nam prostą obsłuę, ale przede wszystkim stały i precyzyjny przemiał za każdym razem, dlatego sprawdzi się nie tylko w naszych domach, ale również kawiarniach i restauracjach.

Virtuoso+ to nowa wersja popularnego młynka Baratza Virtuoso. Nowy młynek do kawy Baratza nie tylko jest bardziej funkcjonalny, ale także gwarantuje łatwiejszą obsługę.

Tajemnicą uzyskiwania idealnie zmielonej kawy przez Virtuoso+ jest wydajny silnik, który utrzymuje żarna w temperaturze pokojowej nawet podczas dłuższego mielenia, podczas gdy połączenie elektrycznego i sprzęgłowego ogranicznika prędkości spowalnia żarna do 450 obr/min zapewniając stałe podawanie ziaren, zmniejsza hałas, temperaturę i energię statyczną.


Automatyczny młynek do kawy Baratza Virtuoso+ od poprzedniego modelu różni się tym, że został wyposażony w cyfrowy timer, posiada funkcję mielenia pulsacyjnego, a jego zbiornik na kawę mieloną jest podświetlany.


Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz