MLEKOVITA ŚWIEŻE MLEKO 2%
351°Zakończono

MLEKOVITA ŚWIEŻE MLEKO 2%

10
sty 17. 2016
Jedna z najlepszych cen ostatnimi czasy na mleko świeże marki MLEKOVITA w dniach 23-24 stycznia w NETTO
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Niesamowite. Naprawdę.
biere 2 kartony
Tylko jak będziesz brał to sprawdź na jak długo jest data ważności. A dlatego gdyż mleko w plastiku jest z znacznie krótszym terminem przydatności do spożycia niż w kartonie.
Takie mleko trzeba trzymać w lodówce!
Dla mnie 2% to mało. Pół kubka trzeba wlać aby kawa była idealna (a do tego u mnie najwięcej mleka idzie - można rzec jestem kawożłobem ). 3,2% zdecydowanie lepsze. Pomijam fakt krótkiego terminu przydatności bo to oczywistość.
w tłuszczu jest najwięcej wartości odżywczych w mleku ;P więc warto kupować 3.2%
Tu nie chodzi o to czy karton czy butelka, tylko o to czy mleko jest uht czy swieze. O ile w butelce zawsze jest swieze. To w kartonie moze byc i uht i swieze. Swieze ma kilka dni waznosci a uht kilka miesiecy, noni swieze musi byc w lodowce.
świeże to jest od krowy mleko w kartonie (takie bez lodówki) to najgorsze g...
Dezeussty 17. 2016

świeże to jest od krowy mleko w kartonie (takie bez lodówki) to na …świeże to jest od krowy mleko w kartonie (takie bez lodówki) to najgorsze g...można powiedzieć że w większości nie jemy prawdziwych produktów od chleba przez mleko po inne produkty codziennego spożycia od ok 20lat w PL
mmxvsty 17. 2016

Dla mnie 2% to mało. Pół kubka trzeba wlać aby kawa była idealna (a do tego …Dla mnie 2% to mało. Pół kubka trzeba wlać aby kawa była idealna (a do tego u mnie najwięcej mleka idzie - można rzec jestem kawożłobem ). 3,2% zdecydowanie lepsze. Pomijam fakt krótkiego terminu przydatności bo to oczywistość.


Z tym żłobem to poleciałeś na grubo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy