Niestety, ta okazja wygasła 22 maja 2022.
708°
Opublikowano 21 maja 2022

Mleko UHT 1,5 % Mleczna Dolina. Biedronka.

1,99zł2,75zł-28%
Awatar użytkownika Alven
Opublikowane przez
Alven
Dołączył w 2020
5
251

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Mleka

Znajdź więcej okazji Mleka

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Cena za 1 szt przy zakupie 4 szt z kartą moja biedronka.
Limit 12 szt na kartę.
Znalezione w Krotoszynie (Wielkopolska).

Oferta od 16.05 do 22.05 więc dziwię się, że nikt nie wrzucił bo chyba najlepsza cena na mleko gdziekolwiek.
Biedronka Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Bonzo123
Bonzo123
Lokalnie

27 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika vakl
    vakl
    CichyObserwator21/05/2022 13:59

    Gdzie tu promka? Mleko 3,2% kosztuje ok. 3,40zl/L. Rozcieńczasz w litrze …Gdzie tu promka? Mleko 3,2% kosztuje ok. 3,40zl/L. Rozcieńczasz w litrze kranówy i masz 2 litry mleka 1,6%. Wychodzi po 1,70zl bez promocji ?


    Znajomy rozcieńczył tak kotu mleko, skubany mleko wypił, wodę zostawił, natury nie oszukasz
  2. Awatar użytkownika CichyObserwator
    CichyObserwator
    Gdzie tu promka? Mleko 3,2% kosztuje ok. 3,40zl/L. Rozcieńczasz w litrze kranówy i masz 2 litry mleka 1,6%. Wychodzi po 1,70zl bez promocji 👌
  3. Awatar użytkownika grempage
    grempage
    Lokalna, kupowałem 12 w piątek i nic nie było
  4. Awatar użytkownika black1234
    black1234
    1,5% to woda...
  5. Awatar użytkownika alibaba102
    alibaba102
    black123421/05/2022 16:00

    Ma rosnąć, żeby rosło muszą pompować kasę. Ot co.


    No tak teraz jest taki model biznesowy. Ba nawet w gospodarce został zastosowany.
  6. Awatar użytkownika Alven
    Alven Autor
    wid3l3c22/05/2022 19:26

    Ja robię zapasy mleka, jak jest promo biorę 12 kartonów i starcza na około …Ja robię zapasy mleka, jak jest promo biorę 12 kartonów i starcza na około 3 tygodnie... Tylko 3,2 a nie siki jakieś.


    Pamiętam jeszcze któryś miesiąc wstecz jak wszyscy na pepperze narzekali, że w promocjach to są mleka tylko 3,2%. Teraz jest mniej i też jest źle.
    Po prostu jedni wolą mniej a niektórzy bardziej tłuste mleko i tyle.
    A mleka też zawsze kupuję w promkach przeważnie po 12 szt bo też go sporo pije (Edytowano)
  7. Awatar użytkownika jmg
    jmg
    Czyżby promka lokalna?
  8. Awatar użytkownika vonKamil
    vonKamil
    Raczej lokalna, w Łodzi w 3 biedronkach nie widziałem tej promocji.
  9. Awatar użytkownika Lokals
    Lokals
    Odznacz ogólnopolska
  10. Awatar użytkownika lucass
    lucass
    Poznaniu nie działa. Lokalna.
  11. Awatar użytkownika kazoom
    kazoom
    Nie pijcie mleka
  12. Awatar użytkownika Alven
    Alven Autor
    CichyObserwator21/05/2022 13:59

    Gdzie tu promka? Mleko 3,2% kosztuje ok. 3,40zl/L. Rozcieńczasz w litrze …Gdzie tu promka? Mleko 3,2% kosztuje ok. 3,40zl/L. Rozcieńczasz w litrze kranówy i masz 2 litry mleka 1,6%. Wychodzi po 1,70zl bez promocji ?


    Kto co lubi 😁
  13. Awatar użytkownika MORFOL
    MORFOL
    vonKamil21/05/2022 12:57

    Raczej lokalna, w Łodzi w 3 biedronkach nie widziałem tej promocji.


    Zjeździłes 3 biedronka za promką mleka ? (Edytowano)
  14. Awatar użytkownika alibaba102
    alibaba102
    Przecież w każdej Biedronce jest pasteryzowane 1,5% za 2,29zł a chyba nikt zapasu nie będzie robił mleka UHT po 1,99zł bo to żadna rewelacja. Ja w tej chwili kupuje 1 mleko na tydzień i zobaczymy kto kogo przetrzyma. Jak na razie mam spore oszczędności. (Edytowano)
  15. Awatar użytkownika Romtom
    Romtom
    U mnie idzie 12 szt na tydzień. Czekam na ceny 2,5pln za 3,2, chyba się nie doczekam:(
  16. Awatar użytkownika alibaba102
    alibaba102
    Romtom21/05/2022 15:02

    U mnie idzie 12 szt na tydzień. Czekam na ceny 2,5pln za 3,2, chyba się n …U mnie idzie 12 szt na tydzień. Czekam na ceny 2,5pln za 3,2, chyba się nie doczekam:(


    Ja tam wszystko ograniczam procentowo o przynajmniej tyle ile podrożało i wychodzę na zero a nawet zarabiam.
    Jak zrobiłem zapas mleka UHT po 1,49zł to tyko wyciągali z szafki jakby darmo było a jak trzeba kupić za 2,29zł po jednym też staczy. To co taniej wychodzi na tydzień 4x1,49zł=5,96zł czy jedno za 2,29zł? Tylko później jak się interes producentom za granicą skończy niech nie narzekają, że rodacy przyzwyczajenia zmienili. Drobiarstwu też tym samym sposobem się dostatnie. Jak ja mam płacić 10zł za ćwiartkę z kurczaka to wolę wieprzowinkę po 10,99zł. Chyba proste i logiczne. (Edytowano)
  17. Awatar użytkownika black1234
    black1234
    Romtom21/05/2022 15:02

    U mnie idzie 12 szt na tydzień. Czekam na ceny 2,5pln za 3,2, chyba się n …U mnie idzie 12 szt na tydzień. Czekam na ceny 2,5pln za 3,2, chyba się nie doczekam:(


    Zamów sobie na shopee.
  18. Awatar użytkownika alibaba102
    alibaba102
    black123421/05/2022 15:40

    Zamów sobie na shopee.


    To na shopee taniej niż w Biedronce?
  19. Awatar użytkownika black1234
    black1234
    alibaba10221/05/2022 15:41

    To na shopee taniej niż w Biedronce?


    Po 2,50 teraz wychodzi łaciate 3.2.
  20. Awatar użytkownika alibaba102
    alibaba102
    black123421/05/2022 15:45

    Po 2,50 teraz wychodzi łaciate 3.2.


    Daj linka jak możesz bo mi takie ceny nie wychodzą za 1 litr. (Edytowano)
Awatar użytkownika