Niestety, ta okazja wygasła 27 września 2022.
611° Zakończono
20
Opublikowano 26 września 2022

Mleko Uchate 3,2% Polmlek PoloMarket

2,99zł
Stacjonarnie: Ogólnopolska · POLOmarket Okazje
Avatar
Opublikowane przez Lukkkk
Dołączył w 2018
36
362

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od 21.09 do 27.09 mleko Uchate 3,2% w Polomarkecie za 2,99 zł przy zakupie 6 sztuk. Są możliwe wielokrotności tej liczby. Nie ma ograniczenia.

Stadardowa cena 3,2% w Biedronce to 3,49 a 2,0% to 3,19 zł.
POLOmarket Więcej szczegółów na POLOmarket
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Minus
 2. Avatar
  Można zamówić w aplikacji z odbiorem w sklepie niby. Limit 12 szt wtedy.
  Avatar
  Autor
  To w sklepie limitu nie ma. Wziąłem dzisiaj 36 szt.
 3. Avatar
  Co to za czasy, że plusujemy promkę na mleko...
  Avatar
  Jak dobra cena to warto dać Plus
 4. Avatar
  Jakbym miał zrobić listę rzeczy które zmieniły moje życie, to wpisalbym (pewnie gdzieś dalej, ale jednak wpisał) zrezygnowanie z mleka UHT na mleko "świeże". Czy świeże to bym dyskutował, ale o niebo lepsze.
  Avatar
  To już masz tak w głowie, mleko to mleko Smak różni się zaleznie od ilości procentów tłuszczu, natomiast UHT to proces podgrzewania mleka w którym to zabija się bakterie które powodują fermentację, więc bakterie niezbędne np przy produkcji serów, ale smaku to nie zmienia Różnica może być przy mleku całkiem prosto od krowy (takie np mam własnie do produkcji sera) no i owszem ma ono czasami zapach że tak powiem wiejski, że o paprochach nie wspomnę
 5. Avatar
  Jak się czułeś źle to sprawdź lepiej czy nie masz czasem nietolerancji na laktoze, stawiam że to jest przyczyną, znajoma całe życie piła zwykłe i tez się źle czuła, przypadkiem spróbowała bez laktozy i to się okazało problemem A to że z Piątnicy ci podchodzi, może to miec wpływ że mają lepszych dostawców mleka, dużo się teraz mówi o jakieś tam rasie krów, od których mleko nie uczula jakby było bez laktozy mimo że ja ma (swoją drogą ciekawe czy takie krówki to geneteycznie modyfikowana rasa powstała, czy naturalna I kto może przestawia się na ta rasę bo mleko od tej rasy jest podobno najchętniej skupowane
  Avatar
  Każde mleko świeże mi podchodzi. Po pierwsze obróbka. Po drugie karton vs. Butelka i ich interakcje z produktem. Po trzecie czas od produkcji do spożycia. Z uwagi na niski termin, produkt o niskiej dacie szybko musi zostać dostarczony i musi być przechowywany w odpowiednich warunkach chłodniczych. Mogę tak jeszcze wymieniać.
 6. Avatar
  Szkoda kasy mleko w odwrocie do grudnia 1,50zł jak dobrze pójdzie.
  Avatar
  Niestety ale Kalisz promka nie dziala
  10927861-gFfOA.jpg
Avatar