Mleko Bebiko 800g za 26,99zł @ Tesco
348°Zakończono

Mleko Bebiko 800g za 26,99zł @ Tesco

26,99zł
Pepper 4
wrz 1. 2016wrz 1. 2016
W Tesco mleko Bebiko w promocyjnej cenie 26,99zł.
Tyle zapłacimy za duże opakowanie 800g.
Do wyboru różne rodzaje (z wyłączeniem mleka początkowego).

Promocja ważna do 7 września.

4 Komentarze

dobra cena można użyć kodu pepper.pl/kup…748 zamówić 4 opakowania dostaniemy rabat 15zł i cena za 1 sztukę wyjdzie 23,24zł
Edytowane przez: "marcin3city" wrz 1. 2016

Cyc taniej wychodzi

wordlord9 godz., 27 min

Cyc taniej wychodzi


ale nie wszystkie maja w tym cycu pokarm :P (a nawet jeśli to tak tylko do roku max 1,5 wypada karmić:P) a np. mój 3latek nadal na bebiko tylko że z cyfra 5...
Edytowane przez: "ggrzes" wrz 1. 2016

ggrzesWrz 1.

ale nie wszystkie maja w tym cycu pokarm :P (a nawet jeśli to tak tylko do roku max 1,5 wypada karmić:P) a np. mój 3latek nadal na bebiko tylko że z cyfra 5...Właściwie mój komentarz był w formie żartu, ale pociągnę temat już na poważnie. Nie licząc poważnych przeciwwskazań, przyjmowania leków, długiej separacji od dziecka, to każda kobieta może karmić, kwestia by po prostu dziecko było dostawiane do piersi. Z żoną byliśmy już zdesperowani w pierwszych dobach życia naszej pociechy, ale dzięki pomocy mądrych ludzi udało się nie pójść w sztuczne mleko.
Póki co mała ma dopiero 9 miesięcy, więc ciężko mi mówić stwierdzić co będziemy stosować po całkowitym odstawieniu cyca, ale patrząc na obecną dietę naszej córki, to mleczne produkty będziemy dostarczać z jaką kasza lub innym zwykłym produktem zbożowym i rozrabiać z jogurtem lub mlekiem. Właściwie jedyne zastrzeżenie jakie mam co do takiego rozrabianego mleka jak w tej okazji to to, ze jest ono dość słodkie, przez dzieciaki zdecydowanie wolą je od innych produktów, a wolałbym się nie uzależnić od jednego produktu.
Co do karmienia piersią zaś to nie wiem czy wypada czy nie karmić po 1,5 roku życia, raczej tyle nie będziemy czekać z odstawieniem malej od piersi szczególnie, że do pracy też trzeba wrócić kiedyś, ale ponoć dobrze i zdrowo jest czasem pospajać dziecko nawet starsze. Jednak nie wgłębiałem się w temat, więc rzucam to tylko jako ciekawostke.
Edytowane przez: "wordlord" wrz 2. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst