Niestety, ta okazja już wygasła
Mleko Mlekovita 3,2% Lidl
148° Zakończono

Mleko Mlekovita 3,2% Lidl

1,99zł2,99zł-33%Lidl Okazje
10
148° Zakończono
Mleko Mlekovita 3,2% Lidl
maj 9.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
10 Komentarzy
Chyba spoko cena. Ale zaczynają mnie irytować te hurtowe zakupy. Kiedyś zaczęło się niewinnie, kup 2 sztuki i zgarnij rabat. No spoko. W wielu przypadkach można iść na taki deal. Potem zaczęły się wielosztuki - kup 3, z czasem kup 4 i zgarnij rabat. To już było chore, rzadko kiedy chcemy takie ilości jednego towaru. Zdarza się, ale rzadko. Teraz mamy kup 12 sztuk. No kurde! Promocja chyba dla rodziny wielodzietnej mieszkającej z teściami. Co potem? Kup 50 sztuk? Kup paletę? Może od razu 'weź zadzwoń do hurtowni i kup ciężarówkę towaru'?
Zapomniany09/05/2020 20:59

Chyba spoko cena. Ale zaczynają mnie irytować te hurtowe zakupy. Kiedyś za …Chyba spoko cena. Ale zaczynają mnie irytować te hurtowe zakupy. Kiedyś zaczęło się niewinnie, kup 2 sztuki i zgarnij rabat. No spoko. W wielu przypadkach można iść na taki deal. Potem zaczęły się wielosztuki - kup 3, z czasem kup 4 i zgarnij rabat. To już było chore, rzadko kiedy chcemy takie ilości jednego towaru. Zdarza się, ale rzadko. Teraz mamy kup 12 sztuk. No kurde! Promocja chyba dla rodziny wielodzietnej mieszkającej z teściami. Co potem? Kup 50 sztuk? Kup paletę? Może od razu 'weź zadzwoń do hurtowni i kup ciężarówkę towaru'?


Przecież to mleko może stać miesiącami jeśli nie dłużej, jak nie otwarte to nawet nie w lodówce.
Jedyny problem to miejsce żeby trzymać.
A jak ktoś namiętnie wraz z dziećmi wcina codziennie owsianke czy płatki na mleku to 12litrow nie starczy nawet na 2 tygodnie.
Sklep albo sprzeda mało z dużą marżą albo dużo z małą marżą. W tej drugiej sytuacji może zaoferować klientowi niższą cenę.
Jak ktoś ma duży przerób mleka albo miejsce żeby trzymać to oferta zacna...
Zapomniany09/05/2020 20:59

Chyba spoko cena. Ale zaczynają mnie irytować te hurtowe zakupy. Kiedyś za …Chyba spoko cena. Ale zaczynają mnie irytować te hurtowe zakupy. Kiedyś zaczęło się niewinnie, kup 2 sztuki i zgarnij rabat. No spoko. W wielu przypadkach można iść na taki deal. Potem zaczęły się wielosztuki - kup 3, z czasem kup 4 i zgarnij rabat. To już było chore, rzadko kiedy chcemy takie ilości jednego towaru. Zdarza się, ale rzadko. Teraz mamy kup 12 sztuk. No kurde! Promocja chyba dla rodziny wielodzietnej mieszkającej z teściami. Co potem? Kup 50 sztuk? Kup paletę? Może od razu 'weź zadzwoń do hurtowni i kup ciężarówkę towaru'?


Może będzie wojna, i chcą ludzi powolutku przygotować, żeby kupowali w większych ilościach. A ten koronawirus jest po to, żeby ludzie się nie szwendali po ulicach jak będzie wojna, tylko siedzieli w domach.
Zapomniany09/05/2020 20:59

Chyba spoko cena. Ale zaczynają mnie irytować te hurtowe zakupy. Kiedyś za …Chyba spoko cena. Ale zaczynają mnie irytować te hurtowe zakupy. Kiedyś zaczęło się niewinnie, kup 2 sztuki i zgarnij rabat. No spoko. W wielu przypadkach można iść na taki deal. Potem zaczęły się wielosztuki - kup 3, z czasem kup 4 i zgarnij rabat. To już było chore, rzadko kiedy chcemy takie ilości jednego towaru. Zdarza się, ale rzadko. Teraz mamy kup 12 sztuk. No kurde! Promocja chyba dla rodziny wielodzietnej mieszkającej z teściami. Co potem? Kup 50 sztuk? Kup paletę? Może od razu 'weź zadzwoń do hurtowni i kup ciężarówkę towaru'?


U mnie schodzi 1-1.5 litra mleka dziennie. Mam dwójkę dzieci, ale one mleko jedynie do kakao raz dziennie zużywają. Jak sobie zamawiasz żarcie pudełkowe, pijesz kranówę i czarną rozpuszczalną kawę to wiadomo, że jeden karton będzie Ci stał tygodniami
Wojty09/05/2020 21:47

U mnie schodzi 1-1.5 litra mleka dziennie. Mam dwójkę dzieci, ale one m … U mnie schodzi 1-1.5 litra mleka dziennie. Mam dwójkę dzieci, ale one mleko jedynie do kakao raz dziennie zużywają. Jak sobie zamawiasz żarcie pudełkowe, pijesz kranówę i czarną rozpuszczalną kawę to wiadomo, że jeden karton będzie Ci stał tygodniami


Akurat sporo gotuję, chociaż do jedzenia baaaardzo rzadko daję mleko

W sumie racja z tymi dziećmi i ich kakao i płatkami
Co nie zmienia faktu że idzie to w złą stronę
Edytowane przez: "Zapomniany" maj 9.
1.99 to mało atrakcyjna cena. Przecena z kosmosu a do tego trzeba znaleźć miejsce na aż 12szt
Dziś w biedronce UHT było za 1.69 przy 4szt a od poniedziałku 1.99 za BIO przy zakupie 2szt
Edytowane przez: "widmo82" maj 9.
Szkoda, że nie kup "pincet" sztuk...
Od kiedy mam dzieci, to nie pamiętam, żebym kupił mniej niż 12 szt. Zawsze biorę cały karton. Ja piję kawę z mlekiem. Dzieciaki kakao na noc. Do tego jakieś naleśniki żona robi. U mnie średnio raz na 2 tygodnie biorę karton - 12 szt. mleka. Wyobraźcie sobie, że sklepy nie wymyślają tych promocji od tak. To jest dobrze policzone. Czy dać mleko, dla kolesie, co robi zakupy dla całej rodziny i zostawia co tydzień 300 zł? Czy może dać jakąś promkę dla gościa co przyjdzie tylko po to i dorzuci ewentualnie paczkę gumek i papierosy? Big data. Promocję obliczasz na dokładnie sprofilowanego klienta.
Przez to mleko, żona powie jedź do Lidla, bo mleko taniej, oszczędzimy 7 zł (bez promki za 2,59 sprzedają zwykle). Kup tam (podaje listę) to wszystko. Tak biedronka/kaufland/kerfur/stokrotka/ałszan traci klienta na 300 zł * pierdylion takich pantofli, jak ja.
Aaaa, no i jeszcze plus;) - bo mi żona kazała.
Edytowane przez: "LingYao" maj 10.
Niewygodny karton do nalewania. Czy tak ciężko robić mleko w opakowaniu podobnym do Łaciatego 1l?
CezaryWalijewski10/05/2020 00:36

Niewygodny karton do nalewania. Czy tak ciężko robić mleko w opakowaniu po …Niewygodny karton do nalewania. Czy tak ciężko robić mleko w opakowaniu podobnym do Łaciatego 1l?


Naucz się napewac
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst