Zakończono
Mleczko kokosowe 400ml za jedyne 3,79zł @ Biedronka
Mleczko kokosowe 400ml za jedyne 3,79zł @ Biedronka

Mleczko kokosowe 400ml za jedyne 3,79zł @ Biedronka

Mleczko kokosowe to dobra alternatywa dla mleka krowiego. Tłuste o egzotycznym aromacie świetnie nadaje się do spożywania zarówno na
ciepło, jak i na zimno (do owoców, koktajli). To prawdziwy dar natury, o wielu korzystnych właściwościach.
Taki dar natury znajdziecie w ofercie Biedronki w ramach akcji promocyjnej "Odkryj smaki Azji".

Cena bardzo przystępna, jak na taki mało dostępny produkt. Za 400ml zapłacicie 3,79zł, co w odniesieniu do cen rynkowych jest naprawdę korzystną kwotą.

Orientalne produkty, w tym mleczko kokosowe, dostępne od jutra 27.07. do 9.08.2015.

3 Komentarze

Cena taka standardowa bym powiedział. No i co to za bzdura, że mleko kokosowe to alternatywa dla krowiego. To zupełnie inny produkt, o innej konsystencji, smaku, składnikach odżywczych. Jedyne co z mlekiem krowy ma wspólnego to kolor...

Autor

@Iasic napisałem, że to dobra alternatywa, gdyż takie mleko nadaje się do bezpośredniego spożycia. To, że ma inne składniki odżywcze to oczywiste skoro "źródło" pozyskiwania jest zupełnie inne. Znam wiele osób, które nie moga spożywać mleka krowiego, więc mleko kokosowe jest u nich tym zamiennikiem.
A jeżeli chodzi o cenę, to nieprzekonujące jest stwierdzenie, że cena taka standardowa, bo omawiany produkt jest o poj.400ml. A z tego co się orientowałem, to za taką pojemność trzeba zapłacić ok. 6-7zł.

Cena dobra, jak na TaoTao. Nigdzie taniej nie widziałem. Mleko kokosowe w Lidlu ma być po 3,33zł - smak Azji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst