Niestety, ta okazja już wygasła

MLB The Show 22 Xbox Series S|X MS Store Węgry Błąd Cenowy

kwi 5. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra ma dziś premierę i jest w Game Passie ale za tę cenę (najprawdopodobniej błąd cenowy MS Store Węgry) i to w wersji Series X|S dla fanów baseballa to naprawdę warto.
W tym pakiecie są 2 wersje: zwykła dla Xbox One i ulepszona dla Series X|S.

Grę można kupić bez VPN płacąc kartą płatniczą np. Revolut, Curve bądź inną polską (wtedy przewalutowanie może być trochę większe ale przy tej kwocie raczej to pewnie 2-3 zł).

MLB The Show 22
Każdy rzut. Każde trafienie. Każde zwycięstwo. Pokaż klasę i zdominuj rywali w MLB® The Show™ 22.
- Stwórz zawodników i graj nimi w spersonalizowanym baseballowym trybie RPG Road to the Show i nie tylko. Modyfikuj dowolnie swoich graczy, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał.
- Tryb Diamond Dynasty powraca lepszy niż kiedykolwiek wcześniej! Graj, zbieraj karty, buduj swoją kolekcję zawodników i wystaw drużynę na boisku.* Wypróbuj nowy tryb Mini Seasons, w którym każdy sezon przynosi nowe wyzwania oraz rywalizację z nowymi przeciwnikami!
- Staw czoła znajomym w grze międzyplatformowej.** Dzięki postępom międzyplatformowym możesz kontynuować rozwój, a także pozyskiwać i wykorzystywać zawartość gry na innych platformach konsolowych.
- Grasz w baseball po raz pierwszy? Dostosuj wrażenia do własnych upodobań, korzystając z różnych stylów rozgrywki oraz dwóch nowych ustawień poziomu trudności, umożliwiających poznanie podstaw gry.- Nowe prezentacje zawodników zapewniają najbardziej niesamowite przeżycia na boisku do baseballu.
- Zagraj w trybie March to October w swoim własnym stylu dzięki zmodyfikowanym narzędziom i wykorzystaj własne stroje, logo oraz stadiony.- Zmierz się z ulubionymi baseballistami, wśród których pojawiają się nowe legendy.

Funkcje Next Gen:
- Nowe dodatki w kreatorze stadionu: zbuduj wymarzony stadion baseballowy z pomocą usprawnionego interfejsu i graj w wieczornych meczach.
- Doskonała wydajność: przeżyj niezapomniane chwile dzięki płynnej rozgrywce w jakości 60 FPS.- Rozdzielczość 4K: doświadcz dramatyzmu i emocji gry w doskonałej, dynamicznej rozdzielczości 4K.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
38 Komentarzy
Prześlij Komentarz