Niestety, ta okazja już wygasła
M!Karta do Multikina za 9.90 zł (studenci i uczniowie)
141° Zakończono

M!Karta do Multikina za 9.90 zł (studenci i uczniowie)

9,90zł14,90zł-34%
14
sie 6. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W aplikacji QPony pojawił się kupon obniżający cenę M!Karty z 14,90 zł do 9,90 zł. Kod wygenerowany w aplikacji należy pokazać kasjerowi w kinie. Tak zakupiona karta ważna jest przez rok.

Co do M!Karty jest to karta przeznaczona dla uczniów i studentów umożliwiająca zakup biletów do kina w cenie 14,90 zł przez cały tydzień (piątek - niedziela trzeba płacić BLIKiem przez internet, żeby uzyskać taką cenę). Oprócz tego mamy zestawy Oscar (średni popcorn i średnia cola) za 14,90 zł. Każdy zakup promocyjny nabija nam punkty na karcie i po uzbieraniu 5 punktów dostajemy jeden bilet za darmo.
Więcej info: multikino.pl/mkarta
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Ale kozak

Wydać na kartę 9,90zł żeby mieć o 0,10zł tańszy bilet, po 99razach zaczyna się zwracać, jupi!
Sooya06/08/2018 13:13

Ale kozak Wydać na kartę 9,90zł żeby mieć o 0,10zł tańszy bilet, po 99ra …Ale kozak Wydać na kartę 9,90zł żeby mieć o 0,10zł tańszy bilet, po 99razach zaczyna się zwracać, jupi!


Nie wiem w którym kinie masz bilety po 15 zł, szczególnie w weekendy:)
Tak czy owak zwraca się koszt po kupnie 5 biletów.
Chyba bardziej się opłaca skorzystać z promocji Masterpass na bilety za 10 zł.
hadrrbsie 6. 2018

Nie wiem w którym kinie masz bilety po 15 zł, szczególnie w weekendy:)Tak c …Nie wiem w którym kinie masz bilety po 15 zł, szczególnie w weekendy:)Tak czy owak zwraca się koszt po kupnie 5 biletów.


Ja tam mam po 10zl cały tydzień bo aż używam darmowego masterpass
@meschx@daxor Jak się ma kartę Mastercard to tak. Próbowałem i ani Visa ani Mastercard z Revoluta nie działają.
Na plus tej karty, że działa też na nocne maratony filmowe.
hadrrbsie 6. 2018

@meschx @daxor Jak się ma kartę Mastercard to tak. Próbowałem i ani Visa an …@meschx @daxor Jak się ma kartę Mastercard to tak. Próbowałem i ani Visa ani Mastercard z Revoluta nie działają.Na plus tej karty, że działa też na nocne maratony filmowe.


Dziwne. Niby Masterpass działa nawet z visa (chyba że musi myć Masterpass plus karta mastercard). Polecam millenium sobie złożyć bo tam możesz sobie dorobić wirtualna Masterpass i taka powinna śmigać.
@daxor Generalnie Masterpass działa z Visą, ale w tym przypadku odrzuca transakcję.
hadrrb06/08/2018 13:16

Nie wiem w którym kinie masz bilety po 15 zł, szczególnie w weekendy:)Tak c …Nie wiem w którym kinie masz bilety po 15 zł, szczególnie w weekendy:)Tak czy owak zwraca się koszt po kupnie 5 biletów.


Multikino Zabrze oraz Katowice - bilety na filmy 2D po 15pln, przez cały tydzień
Edytowane przez: "sntx" sie 6. 2018
sntxsie 6. 2018

Multikino Zabrze - bilety na filmy 2D po 15pln, przez cały tydzień


No to zależy od miasta w takim razie. W Warszawie czy Łodzi bilety na 2D są znacznie droższe (ponad 20 zł w weekend).
A przez przypadek nie jest tak że Masterpass teraz ma promocję w CinemaCity? Ponad miesiąc temu się pula biletów w multikinie wyczerpała ? Czy coś nowego?
hadrrbsie 6. 2018

Nie wiem w którym kinie masz bilety po 15 zł, szczególnie w weekendy:)Tak c …Nie wiem w którym kinie masz bilety po 15 zł, szczególnie w weekendy:)Tak czy owak zwraca się koszt po kupnie 5 biletów.Multikino Gdańsk ??? Nie wiem jak inne
@sooliss Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Kraków, Radom..: powyżej 20 zł w weekend. Ale faktycznie w niektórych miastach jest po te 15/16 zł I wtedy opłacalność tej karty może być mocno dyskusyjna;)
To już nie lepiej zainwestować w unlimited do cinema?
@Jondar Zależy jak często chodzisz do kina + tutaj to nie jest abonament, a rodzaj karty rabatowej/lojalnościowej. No i na M!kartę możesz kogoś zabrać ze sobą i płaci tyle co Ty (o ile też jest studentem/uczniem).
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od hadrrb. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst