Niestety, ta okazja już wygasła
Mity nauki: najlepsze teksty z bloga (ebook)
553° Zakończono

Mity nauki: najlepsze teksty z bloga (ebook)

Darmowa dostawa DarmowaEbookpoint Okazje
553° Zakończono
Mity nauki: najlepsze teksty z bloga (ebook)
wrz 10. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pozwolę sobie skopiować tekst z FB:
Trochę ponad 10 lat temu zacząłem prowadzić bloga - początkowo na nieistniejącym już serwisie posterous.com, potem pod własnym adresem mitynauki.pl
Podejmowałem tematy, które mnie interesowały, i które wzbudzały kontrowersje. Na pierwszy ogień poszła homeopatia, później szkodliwość aspartamu, łańcuszki internetowe typu "dezodoranty powodują raka piersi". Tematow nie brakowało, można powiedzieć że internet na co dzień dostarczał nowych. Analizowałem błędy logiczne, sofizmaty, demaskowałem szarlatanów, recenzowałem książki. Były to moje początki w walce z przesądami, w popularyzacji nauki, no i w pisaniu w ogóle.
Strona zdobyła pewną popularność, jednak dziś z braku czasu nie jest rozwijana, a więcej osób odwiedza profil facebookowy pod tą samą nazwą.
Aby podziękować czytelnikom, którzy wciąż zaglądają zarówno na profil, jak i na stronę, i w ogóle czytują moje wypociny, postanowiłem z okazji 10-lecia Mitów zrobić im prezent. Zebrałem najciekawsze moim zdaniem teksty z bloga, zredagowałem trochę, i stworzyłem z nich ebooka, którego można pobrać za darmo:
ebookpoint.pl/ksi…htm
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz