Niestety, ta okazja już wygasła

Mistakos Extra: Czteroosobowa gra zręcznościowa @Ceneo (32 krzesełka w 4 kolorach)

kwi 7. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z kuponem na darmową dostawę gra: Mistakos Extra: Czteroosobowa gra zręcznościowa

Koszyk:
522013_1.jpg
Poprzednia wstawka (45zł):
pepper.pl/pro…084

Opis:
Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych, w trakcie układania stosu krzeseł. Pierwszy gracz wybiera kolor krzesła i kładzie jedno na stole. Następny gracz wybiera swój kolor krzeseł i kładzie jedno na krześle, ustawionym przez pierwszego gracza tak, aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje krzesła w ostatnim kolorze. Ustawia jedno ze swoich krzeseł, na krzesłach przeciwników. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób.

Jeśli wieża upadnie, to kończy się runda gry. Gracz, którego ruch spowodował upadek wieży, otrzymuje punkty karne. Liczba punktów karnych równa się ilości krzeseł, które upadły na stół w czasie ruchu gracza. Kolejną rundę rozpoczynamy od ponownego ustawienia jednego krzesła. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych po rozegraniu liczby rund, ustalonej wcześniej przez wszystkich graczy.Google:
522013_1.jpg
Ceneo:
522013_1.jpg
Historia ceny:
522013_1.jpg

Jak obecnie skorzystać z codziennych promocji Ceneo

Obecnie Ceneo zablokowało możliwość skorzystania z codziennych kodów rabatów jeżeli na ich serwis trafimy z innych stron (np. z Peppera). Aby skorzystać z takiej okazji trzeba otworzyć nową zakładkę w przeglądarce i po prostu wpisać ich adres internetowy.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz