Niestety, ta okazja już wygasła
Misie Szumisie - 15%
64° Zakończono

Misie Szumisie - 15%

169,15zł199,15zł-15%
20
maj 24. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Szumisiowe Mamy - Lena, Sophie i Mia w promocyjnej cenie - 15%. Promocja trwa 23-26 maja.

Darmowa dostawa powyżej 250 zł.

161010-Z85Cc.jpg
161010-lYSkK.jpg161010-XE1PE.jpg


Dodatkowo jest promocja na zestawy np. Lulusie z 242 zł na 199 zł
161010-QNPBn.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

20 Komentarzy
chyba ktoś reklame swojej chałupniczej roboty tu uprawia
Jako młody tata mogę powiedzieć, że ten miś nie działa na mojego bombelka
Dostępne są też tańsze alternatywy dla tego miśka
procent24/05/2019 11:52

Jako młody tata mogę powiedzieć, że ten miś nie działa na mojego bombelka ; …Jako młody tata mogę powiedzieć, że ten miś nie działa na mojego bombelka ;)Dostępne są też tańsze alternatywy dla tego miśka


Znam parę osób na których to bombelki działa:) jeśli idzie o jakość samego produktu jest ok
Natomiast można znaleźć je taniej w innych sklepach niż od producenta, pierwszy z brzegu redcoon.pl 159zl
luki30024/05/2019 11:56

Natomiast można znaleźć je taniej w innych sklepach niż od producenta, pie …Natomiast można znaleźć je taniej w innych sklepach niż od producenta, pierwszy z brzegu redcoon.pl 159zl


Hulahop 151. Oba sklepy już z wysyłką.
procent24/05/2019 11:52

Jako młody tata mogę powiedzieć, że ten miś nie działa na mojego bombelka ; …Jako młody tata mogę powiedzieć, że ten miś nie działa na mojego bombelka ;)Dostępne są też tańsze alternatywy dla tego miśka


Jako młody rodzic potwierdzam, że szumisie działają na dzieci. Każde dziecko jest inne i ma inne upodobania. Są oczywiście tańsze alternatywy, które działają na maluszka np suszarka do włosów czy dźwięk miksera. Misiek sam w sobie jest porządnie zrobiony i na plus jest to, że w zestawie jest pluszowe serduszko do którego można włożyć szumiący mechanizm który można wszędzie zabrać ze sobą.
Edytowane przez: "Zirael" maj 24. 2019
Anubis24/05/2019 11:42

chyba ktoś reklame swojej chałupniczej roboty tu uprawia


Ktoś tu chyba nie ma życia i cały dzień nabija sobie punkty za nic nie znaczące i nie wnoszące do oferty komentarze
Minus za to iż drożej niż w innych sklepach.
To chyba bardziej wkurwia dziecko, niż je usypia
Bartlomiej_Osiak24/05/2019 14:05

To chyba bardziej wkurwia dziecko, niż je usypia


Nie mam dzieci lub ich nie wychowywalem ale się wypowiem?
Mam dwa szumisie i bez nich było by ciężko, może na jakieś dziecko nie działa ale na moje się sprawdza idealnie - polecam. Miałem tańsza wersje innej firmy ale nie działo tak jak te, a po miesiącu się zepsuł.
Edytowane przez: "outsajder" maj 24. 2019
soskowy24/05/2019 15:18

Nie mam dzieci lub ich nie wychowywalem ale się wypowiem?


"Nie znam kogoś, ale wypowi się o nim, bo wiem lepiej"?!
Sorry "koleżko", mam takiego pluszaka, jest jednym z wielu (tylko, że kilka razy droższy), szum idiotyczny, niestety moja córka miała go... W nosie.
Czy masz jeszcze ochotę dodać cokolwiek konstruktywnego, czy pozostaniesz sam w swojej głupocie??
Po pierwsz
Bartlomiej_Osiak25/05/2019 08:57

"Nie znam kogoś, ale wypowi się o nim, bo wiem lepiej"?! S …"Nie znam kogoś, ale wypowi się o nim, bo wiem lepiej"?! Sorry "koleżko", mam takiego pluszaka, jest jednym z wielu (tylko, że kilka razy droższy), szum idiotyczny, niestety moja córka miała go... W nosie.Czy masz jeszcze ochotę dodać cokolwiek konstruktywnego, czy pozostaniesz sam w swojej głupocie??


1. to nie ja uogólniłem cechę zabawki która według wielu się sprawdza i opiera swoje działanie o naukowe oraz empiryczne doświadczenia (dziecko w życiu płodowym słyszy głównie "idiotyczne" szumy), do stwierdzenia iż "wkurwia dzieci",
2. to że dziecko ma coś w nosie, nie reaguje - nie oznacza że "wkurwia dzieci"
3. moje stwierdzenie było pytaniem - czy masz przynajmniej wiedzę na temat czego się wypowiedziałeś...
4. zamiast odpowiedzieć, uczyniłeś wycieczkę osobistą wobec mnie, choć sam w pierwszym zdaniu napisałeś "Nie znam kogoś, ale wypowi się o nim, bo wiem lepiej"?! W tej konstrukcji jest to pytanie retoryczne na które nie oczekujesz odpowiedzi, jest kolejną formą przytyku.
5. który element Twojej wypowiedzi był konstruktywny?
Edytowane przez: "soskowy" maj 25. 2019
Bartlomiej_Osiak25/05/2019 08:57

"Nie znam kogoś, ale wypowi się o nim, bo wiem lepiej"?! S …"Nie znam kogoś, ale wypowi się o nim, bo wiem lepiej"?! Sorry "koleżko", mam takiego pluszaka, jest jednym z wielu (tylko, że kilka razy droższy), szum idiotyczny, niestety moja córka miała go... W nosie.Czy masz jeszcze ochotę dodać cokolwiek konstruktywnego, czy pozostaniesz sam w swojej głupocie??


Odsprzedasz?
Edytowane przez: "Głuptasek" maj 25. 2019
soskowy25/05/2019 09:08

Po pierwsz 1. to nie ja uogólniłem cechę zabawki która według wielu się spr …Po pierwsz 1. to nie ja uogólniłem cechę zabawki która według wielu się sprawdza i opiera swoje działanie o naukowe oraz empiryczne doświadczenia (dziecko w życiu płodowym słyszy głównie "idiotyczne" szumy), do stwierdzenia iż "wkurwia dzieci",2. to że dziecko ma coś w nosie, nie reaguje - nie oznacza że "wkurwia dzieci"3. moje stwierdzenie było pytaniem - czy masz przynajmniej wiedzę na temat czego się wypowiedziałeś... 4. zamiast odpowiedzieć, uczyniłeś wycieczkę osobistą wobec mnie, choć sam w pierwszym zdaniu napisałeś "Nie znam kogoś, ale wypowi się o nim, bo wiem lepiej"?! W tej konstrukcji jest to pytanie retoryczne na które nie oczekujesz odpowiedzi, jest kolejną formą przytyku.5. który element Twojej wypowiedzi był konstruktywny?


Nic co napisałeś nie świadczy o tym, że Ty masz dziecko... "wkurwia" może było zbyt dosadnym uogólnieniem, po prostu moja mała irytowała się jedynie na ową zabawkę wyrzucając ją. Najwidoczniej badania naukowe nie obejmują niektórych dzieci (śmiech)
To "pytanie retoryczne" było zwykłym stwierdzeniem
Bartlomiej_Osiak25/05/2019 09:26

Nic co napisałeś nie świadczy o tym, że Ty masz dziecko... "wkurwia" może b …Nic co napisałeś nie świadczy o tym, że Ty masz dziecko... "wkurwia" może było zbyt dosadnym uogólnieniem, po prostu moja mała irytowała się jedynie na ową zabawkę wyrzucając ją. Najwidoczniej badania naukowe nie obejmują niektórych dzieci (śmiech) To "pytanie retoryczne" było zwykłym stwierdzeniemNo widzisz, osoba która potencjalnie w Twojej ocenie nie ma dziecka jest bardziej powściągliwa w słowach i w ocenie zabawki. Na świecie są dwie pewne rzeczy - śmierć i podatki, wszystko inne ma góra 99.9% prawdopodobieństwa wystąpienia, tym bardziej że nikt nie dawał gwarancji iż zabawka działa absolutnie na każde dziecko. Jeśli to "pytanie" było stwierdzeniem, tym gorzej dla Ciebie, bo zarzucasz komuś że wypowiada się na czyjś temat nie znając go by potem mówić o jego głupocie.
Wracając do meritum, szumiś nie działał także na moje dwie córki, ale nie będę z tego powodu go krytykował i kwestionował jego działania. Obie genialnie się uspokajały przy suszarce, potem na telefon nagrałem generator "białego szumu" (bo to o niego głównie chodzi) i problem zniknął. Najwidoczniej ten rodzaj szumu z szumisi nie to nie jest do końca to co odpowiadało moim i wielu innym dzieciom. Żadnej szumiś nie wkurwił, po prostu go ignorowały.
Edytowane przez: "soskowy" maj 26. 2019
soskowy26/05/2019 17:28

No widzisz, osoba która potencjalnie w Twojej ocenie nie ma dziecka jest …No widzisz, osoba która potencjalnie w Twojej ocenie nie ma dziecka jest bardziej powściągliwa w słowach i w ocenie zabawki. Na świecie są dwie pewne rzeczy - śmierć i podatki, wszystko inne ma góra 99.9% prawdopodobieństwa wystąpienia, tym bardziej że nikt nie dawał gwarancji iż zabawka działa absolutnie na każde dziecko. Jeśli to "pytanie" było stwierdzeniem, tym gorzej dla Ciebie, bo zarzucasz komuś że wypowiada się na czyjś temat nie znając go by potem mówić o jego głupocie.Wracając do meritum, szumiś nie działał także na moje dwie córki, ale nie będę z tego powodu go krytykował i kwestionował jego działania. Obie genialnie się uspokajały przy suszarce, potem na telefon nagrałem generator "białego szumu" (bo to o niego głównie chodzi) i problem zniknął. Najwidoczniej ten rodzaj szumu z szumisi nie to nie jest do końca to co odpowiadało moim i wielu innym dzieciom. Żadnej szumiś nie wkurwił, po prostu go ignorowały.


Generalnie, przeczytaj swoją pierwszą odpowiedź na mój komentarz i zauważ kto zaczął kogo oceniać.
Po napisaniu, że mam dziecko, które ma takiego szumisia, niczym jak chorągiewa zmieniłeś razem z kierunkiem wiatru swoje podejście. Niestety polskie cebulowe podejście i duma zmusiły Cię do brnięcia dalej we własnym gówienku, umorusanie się nim po stojącego koguta na głowie, niż przyznanie się do błędu. Co więcej, za wszelką cenę chciałeś odwrócić sytuację na moją niekorzyść oraz tak, żeby wyszło, iż była to moja inicjatywa. Nic z tych rzeczy cebulaczku z Radomia... Nie nie!
Bartlomiej_Osiak26/05/2019 23:29

Generalnie, przeczytaj swoją pierwszą odpowiedź na mój komentarz i zauważ k …Generalnie, przeczytaj swoją pierwszą odpowiedź na mój komentarz i zauważ kto zaczął kogo oceniać.Po napisaniu, że mam dziecko, które ma takiego szumisia, niczym jak chorągiewa zmieniłeś razem z kierunkiem wiatru swoje podejście. Niestety polskie cebulowe podejście i duma zmusiły Cię do brnięcia dalej we własnym gówienku, umorusanie się nim po stojącego koguta na głowie, niż przyznanie się do błędu. Co więcej, za wszelką cenę chciałeś odwrócić sytuację na moją niekorzyść oraz tak, żeby wyszło, iż była to moja inicjatywa. Nic z tych rzeczy cebulaczku z Radomia... Nie nie!


Piękne samozaoranie...
soskowy27/05/2019 05:31

Piękne samozaoranie...

Rozumiem, że nauczyłeś się nowego określenia, ale jeszcze nie wyczuwasz kiedy go użyć. Bycie "elo młodzieżowym" Ci nie pykło...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst