Niestety, ta okazja już wygasła
Mirror's Edge™ na GOG.com bez DRM
87° Zakończono

Mirror's Edge™ na GOG.com bez DRM

19,49zł77,69zł-75%GOG Okazje
0
87° Zakończono
Mirror's Edge™ na GOG.com bez DRM
paź 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Niegdyś to miasto pulsowało energią - było brudne i niebezpieczne, ale jednocześnie żywe i cudowne. Teraz jest inne.

W mieście, w którym wszystkie informacje są pilnie strzeżone, newralgiczne dane przenoszą zwinni kurierzy zwani Runnerami.

W tym, zdawałoby się, utopijnym raju popełniono zbrodnię, w którą ktoś próbuje wrobić twoją siostrę. Z tego samego powodu ktoś próbuje cię dopaść.

Jesteś Runnerką o imieniu Faith - a ta innowacyjna, pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji opowiada twoją historię.

W "Mirror's Edge" wcielasz się w niezwykłą bohaterkę, która przemierza przyprawiające o zawrót głowy krajobrazy miejskie i bierze udział w intensywnych starciach i dynamicznych pościgach. Niespotykana dotąd perspektywa i niezwykłe odwzorowanie ruchu sprawią, że przeniesiesz się do świata Faith - świata, który jest instynktowny, bezpośredni i bardzo niebezpieczny.

Przeżyjesz czy zginiesz? Wzlecisz czy upadniesz? Jedno jest pewne - to miasto nauczy cię biec.

Rusz się: Połącz chodzenie po ścianie, skoki, przeskoki i nie tylko w płynne akrobacje, które sprawiają, że każdy poziom miejskiego otoczenia jest ci pomocny.
Zanurz się: W trybie pierwszoosobowym każdy oddech, każde zderzenie i uderzenie jest niezwykle odczuwalne. Od wysokości może się naprawdę zakręcić w głowie, ruchy są naturalne, zderzenia i siła uderzenia kul powodują prawdziwy strach i adrenalinę.
Rzuć sobie wyzwanie: Walcz lub wiej. Twoja szybkość i zwinność pozwala ci nie tylko unikać, chwytać i wykonywać brawurowe ucieczki, ale również rozbrajać nieuważnych przeciwników w dynamicznej walce będącej połączeniem pościgów, zagadek i strategii.
Poczuj wolność: Perspektywa biegacza pozwala ci spojrzeć na miasto oczami biegacza. Dachy stają się ścieżkami i przejściami, możliwościami i drogami ucieczki. To płynne wykonywanie ewolucji nie pozwala ci się zatrzymać - nie pozwala ci zginąć.

© 2009 Electronics Arts Inc. All rights reserved.
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst