Niestety, ta okazja już wygasła
MIRRORS EDGE CATALYST / NOWA/ FOLIA / PL NAP @ PS4/Xbox One za 14,99 zł
390° Zakończono

MIRRORS EDGE CATALYST / NOWA/ FOLIA / PL NAP @ PS4/Xbox One za 14,99 zł

13,99zł 6,98zł Allegro Okazje
6
390° Zakończono
MIRRORS EDGE CATALYST / NOWA/ FOLIA / PL NAP @ PS4/Xbox One za 14,99 zł
gru 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

XONE MIRRORS EDGE CATALYST / NOWA/ FOLIA / PL NAP za 14,99 zł + wysyłka 6,98 zł - ALLEGRO

  • Platforma: PS4
  • Wersja gry: pudełkowa
  • Wersja językowa: polskie napisy
  • Dialogi: angielskie
  • Stan: Nowa w Folii
  • Kompletna: płyta z grą, pudełko z okładką
  • Okładka: niemiecka

Zapewne każdy z nas widział niegdyś w akcji amatorów parkouru, którzy z niezwykłą gracją i lekkością przemykają przez wielkomiejską dżunglę. Szwedzkie studio EA DICE (przed mariażem z koncernem Electronic Arts znane jako Digital Illusions) postanowiło wykorzystać atuty tego niezwykłego sportu, oprawiając jego elementy w warstwę fabularną i mechanikę pierwszoosobowej gry akcji. Tak powstał wydany pod koniec 2008 roku Mirror’s Edge, który może pochwalić się mianem jednej z najoryginalniejszych gier akcji ostatnich lat.

Pięć lat później, twórca serii Battlefield i odświeżonego Star Wars Battlefront ogłosił, że pracuje nad kontynuacją swojej gry, nazwaną po prostu Mirror’s Edge (później tytuł przemianowano na Mirror’s Edge Catalyst). Jednocześnie podkreślono, że ambicją deweloperów nie jest stworzenie zwykłego sequela, lecz raczej całkiem nowej, znacznie bardziej rozbudowanej produkcji, wykorzystującej charakterystyczne elementy pierwowzoru. Tytuł ukazał się wiosną 2016 roku na najważniejszych platformach sprzętowych, w tym także i na PS4. Z uwagi na charakterystyczny, oszczędny projekt świata gry, wersja wydana na konsoli firmy Sony pod względem wizualnym nie odbiega znacząco od edycji z popularnych pecetów.

Pod względem fabularnym Mirror’s Edge Catalyst nie jest sequelem Mirror’s Edge, a zupełnie nową grą, wykorzystującą świat, bohaterów oraz elementy fabuły i mechaniki poprzedniczki. Akcję tytułu osadzono w Mieście Szkła, jednej z wielu metropolii futurystycznego, quasi-totalitarnego świata, w którym pełnię władzy sprawują potężne i wpływowe korporacje, zrzeszone w tzw. Konglomeracie. Żyjące w ciągłym strachu społeczeństwo poddawane jest nieustannej inwigilacji, a wszelkie przejawy nieposłuszeństwa wobec władzy są brutalnie tłumione.

333918-kekZF.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz