579°
Zakończono
Miłosław Pilzner 4 x 500ml za 10zł @ Tesco
Miłosław Pilzner 4 x 500ml za 10zł @ Tesco

Miłosław Pilzner 4 x 500ml za 10zł @ Tesco

admin
Od wczoraj (13.10) w Tesco promocja na pifko Miłosław.

Możemy kupić tylko jeden rodzaj - Pilzner, ale cena jest niezła, bo kupując 4 piwa zapłacimy za nie 10zł (2,50zł za 500ml).

Gazetka obowiązuję do 19 października.

14 Komentarzy

Pycha

oj trzeba to sprawdzić

miloslaw zawsze na plus

Za taką cenę fenomenalne piwo. Pół roku temu w Auchan były pięciopaki za dychę, to wracałem 2 lub 3 razy, bo jakość była naprawdę OK. Dzięki za wrzutę!

Moje ulubione Marcowe Mirosław też jest bardzo spoko!

jest może w tej promocji niebieski Witbier ?

romo5 min

jest może w tej promocji niebieski Witbier ?W gazetce jest tylko ten.

Autor admin

romo8 min

jest może w tej promocji niebieski Witbier ?


Nie jest, tym razem tylko Pilzner

Idealne do nawalenia się, do picia się nie nadaje.
PLUS

pepper017 min

Idealne do nawalenia się, do picia się nie nadaje.PLUSZawsze musisz to samo pisać o tym piwie? Dla Ciebie może się nie nadawać, ale skoro dostało nagrodę na Chmielakach to nie może być takie zle za jakie je masz.

Miłosław to może nie jest wybitne piwo, ale w tej klasie cenowej (normalnie 3-4 zł) - absolutna czołówka. Przy okazji jak już ktoś będzie w Tesco, to jest znakomita okazja na piwo Żywe - 2 butelki za 6 zł. Wychodzi 3 zł za butelkę, a smak jeszcze lepszy niż Miłosław

Kabaty nie mają/nie wiedzą gdzie ukryli takiego produktu

kreve28 min

Miłosław to może nie jest wybitne piwo, ale w tej klasie cenowej (normalnie 3-4 zł) - absolutna czołówka. Przy okazji jak już ktoś będzie w Tesco, to jest znakomita okazja na piwo Żywe - 2 butelki za 6 zł. Wychodzi 3 zł za butelkę, a smak jeszcze lepszy niż MiłosławTo już zależy od gustu. Na pewno w swojej klasie cenowej i gatunku jest dobre, ale dla mnie jest zbyt słodowe, wręcz słodkie czego ja nie lubię. Nie mniej jednak, kto nie pił niech spróbuje i oceni sam.

kreve8 godz., 36 min

Miłosław to może nie jest wybitne piwo, ale w tej klasie cenowej (normalnie 3-4 zł) - absolutna czołówka. Przy okazji jak już ktoś będzie w Tesco, to jest znakomita okazja na piwo Żywe - 2 butelki za 6 zł. Wychodzi 3 zł za butelkę, a smak jeszcze lepszy niż MiłosławNo widzisz, a dla mnie Żywe ma za bardzo drożdżowy posmak, a Miłosław mi bardziej podchodzi, chociaż nie każdy gatunek piwa. W kategorii cena/jakość na pewno warte polecenia.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst