Niestety, ta okazja już wygasła
Miniwieża BLAUPUNKT MS6BK CD, USB, MP3, Radio, z pilotem, 30 W (RMS 10W)
296° Zakończono

Miniwieża BLAUPUNKT MS6BK CD, USB, MP3, Radio, z pilotem, 30 W (RMS 10W)

165zł201zł-18% Darmowa dostawa DarmowaOleOle! Okazje
19
wrz 23. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W promocji taka nieduża wieżyczka.

 • Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3
 • Obsługa formatów CD/-R/-RW/MP3
 • Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacji
 • Wejście USB do odtwarzania muzyki
 • Moc maksymalna: 30 W (2 x 15 W)
 • Moc wyjściowa: 10 W RMS (2 x 5 W)
 • Wyświetlacz LED
 • Wejście AUX
 • Gniazdo słuchawkowe
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Zasilanie sieciowe: AC 100-240 V ~ 60/50 Hz
 • Wymiary urządzenia: 150 (szer.) x 150 (wys.) x 200 (gł.) mm
 • Wymiary głośników: 145 (szer.) x 150 (wys.) x 170 (gł.) mm
 • Waga: 2,5 kg

188581.jpg188581.jpg
Aktualizacje społecznościowe
OleOle! OkazjeOleOle! kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
To nie jest Blaupunkt sprzed 10 lat.
Blaupunkt do 2009 należał do grupy Bosch, która wyciągnęła z niego patenty i sprzedała wydmuszkę. W efekcie spółka splajtowała kilka lat później (w 2015/2016). Od tej pory doklejają już chyba tylko logo logo na chińskiej elektronice, często z niższej półki, podobnie jak Grundig.
Edytowane przez: "tofik.tophor" wrz 24. 2019
19 Komentarzy
Nie ma IP odpowiedniego - level outdoor to nie jest
Edytowane przez: "eter" wrz 23. 2019
dziękuję, skorzystałem
Do kuchni jak znalazł, dzięki
nawet ładnie wygląda - ale sądząc po cenie to teraz blaupunkt robią w chinach ? nawet nie wiedziałem a kiedyś to była marka ...
Edytowane przez: "wewsie" wrz 23. 2019
wewsie23/09/2019 23:39

nawet ładnie wygląda - ale sądząc po cenie to teraz blaupunkt robią w chin …nawet ładnie wygląda - ale sądząc po cenie to teraz blaupunkt robią w chinach ? nawet nie wiedziałem a kiedyś to była marka ...


jak znaczną część globalnej produkcji, bez taniej siły roboczej jest ryzyko wypadnięcia z rynku, takie czasy...
Edytowane przez: "Zatoichi" wrz 23. 2019
Dobrze widzę że nie bluetooth ?
Z niebieskim zębem jest model wyżej z 7 w nazwie.

Ps ktoś wie czy toto po środku to faktycznie pokrętło czy tylko przycisk góra/dół albo prawo/lewo jak w tanich philipsach ?
Edytowane przez: "Vvvvv" wrz 24. 2019
To nie jest Blaupunkt sprzed 10 lat.
Blaupunkt do 2009 należał do grupy Bosch, która wyciągnęła z niego patenty i sprzedała wydmuszkę. W efekcie spółka splajtowała kilka lat później (w 2015/2016). Od tej pory doklejają już chyba tylko logo logo na chińskiej elektronice, często z niższej półki, podobnie jak Grundig.
Edytowane przez: "tofik.tophor" wrz 24. 2019
Avatar
Usunięty176470
tofik.tophor24/09/2019 00:38

To nie jest Blaupunkt sprzed 10 lat.Blaupunkt do 2009 należał do grupy B …To nie jest Blaupunkt sprzed 10 lat.Blaupunkt do 2009 należał do grupy Bosch, która wyciągnęła z niego patenty i sprzedała wydmuszkę. W efekcie spółka splajtowała kilka lat później (w 2015/2016). Od tej pory doklejają już chyba tylko logo logo na chińskiej elektronice, często z niższej półki, podobnie jak Grundig.


W marcu 2010 roku nowym właścicielem Volvo Car Corporation została chińska firma Zhejiang Geely Holding Group Company Limited. Tzn. Volvo to badziewiaki? 😁
Edytowane przez: "Usunięty176470" wrz 24. 2019
Mam inną i nie narzekam za tą cene
nigdy więcej radia bez bluetooth
Usunięty17647024/09/2019 03:40

W marcu 2010 roku nowym właścicielem Volvo Car Corporation została chińska …W marcu 2010 roku nowym właścicielem Volvo Car Corporation została chińska firma Zhejiang Geely Holding Group Company Limited. Tzn. Volvo to badziewiaki? 😁A czy Volvo upadło i zostało pozbawione biur inżynieryjnych? 😁
Geely jak najbardziej robi badziewie na swój rynek i kupiło Volvo po to, by do Azji transferować B+R ze Szwecji.
Porównanie samochodów z RTV jest o tyle nietrafione, że europejski rynek samochodów jest znacznie bardziej regulowany niż rynek RTV. Azjatyckie wynalazki niespełniające norm bezpieczeństwa i emisji spalin (czyli m.in. wiele modeli Geely na rynek chiński) nie mogą być w całej strefie EOG sprzedawane jako nowe pojazdy.
W elektronice jedyne normy dotyczą zawartości ołowiu i kadmu w PCB, więc taka Manta i Blaupunkt mogą bez przeszkód działać i przyklejać swoje logo.
Edytowane przez: "tofik.tophor" wrz 24. 2019
dotarła. gra. wygląda całkiem nieźle - byle nie oglądać zbyt blisko;-)
Jak by ktoś był ciekaw opinii o dźwięku to mogę opisać swoje wrażenia.
te całe „noce rabaty” to akcja cykliczna?
louiss09/10/2019 05:57

te całe „noce rabaty” to akcja cykliczna?


Tak
Vvvvv27/09/2019 14:17

dotarła. gra. wygląda całkiem nieźle - byle nie oglądać zbyt blisko;-)Jak b …dotarła. gra. wygląda całkiem nieźle - byle nie oglądać zbyt blisko;-)Jak by ktoś był ciekaw opinii o dźwięku to mogę opisać swoje wrażenia.


Daj znać jak to gra:)
to zależy ;-)
zależy z czym porównywać... Głośniki są jednodrożne (inaczej szerokopasmowe) i to na pewno jest główne ograniczenie. Nie podpinałem do "normalnych" głośników bo nie sądzę żeby ktoś tak ten sprzęt wykorzystywał ... Subwoofera też nie podpinałem a jest wyjście audio więc teoretycznie jest możliwość ;-)
Ogólnie na początku dość mocno brakowało mi niskich tonów, brak wysokich też jest słyszalny, ale słuch (mózg ?) się dość szybko akomoduje wiec póki słuchamy muzyki której nie słuchaliśmy dużo na "prawdziwym" sprzęcie to da się słuchać.
Nie ukrywam, że o ile zwykle wyłączam wszelkie regulacje barwy dźwięku (włączam jeśli są dostępne tryby "direct" itp.) to w tym wypadku używałem korektora dźwięku / przygotowanych trybów bo już w trybie classic dźwięk nabiera pozorów "wypełnienia' pasma. Sztuczne to trochę ale oczywiście ciężko potem wrócić do tryby "flat" (czy jak tam się on nazywa).
Na znanych płytach nie ma specjalnej przyjemności ze słuchania zwłaszcza jeśli są dynamicznie nagrane, ale tez nie jest tak, że nie da się słuchać i od razu się wyłącza. Przy niskich poziomach głośności jako tło do czytania może być.
Dużym plusem (w porównaniu do niektórych innych grajków w takiej cenie) jest to, że głośniki można dość szeroko rozstawić co ma szansę dać jakiś przyzwoity efekt stereofoniczny.
Ale jak ktoś lubi: "bum-bum / cyk-cyk" to zdecydowanie nie ten sprzęt. (oczywiście jak ktoś lubi dobra jakość to tez nie - ale to oczywiste biorąc pod uwagę cenę ;-)
Vvvvv09/10/2019 19:23

to zależy ;-)zależy z czym porównywać... Głośniki są jednodrożne (inaczej s …to zależy ;-)zależy z czym porównywać... Głośniki są jednodrożne (inaczej szerokopasmowe) i to na pewno jest główne ograniczenie. Nie podpinałem do "normalnych" głośników bo nie sądzę żeby ktoś tak ten sprzęt wykorzystywał ... Subwoofera też nie podpinałem a jest wyjście audio więc teoretycznie jest możliwość ;-)Ogólnie na początku dość mocno brakowało mi niskich tonów, brak wysokich też jest słyszalny, ale słuch (mózg ?) się dość szybko akomoduje wiec póki słuchamy muzyki której nie słuchaliśmy dużo na "prawdziwym" sprzęcie to da się słuchać. Nie ukrywam, że o ile zwykle wyłączam wszelkie regulacje barwy dźwięku (włączam jeśli są dostępne tryby "direct" itp.) to w tym wypadku używałem korektora dźwięku / przygotowanych trybów bo już w trybie classic dźwięk nabiera pozorów "wypełnienia' pasma. Sztuczne to trochę ale oczywiście ciężko potem wrócić do tryby "flat" (czy jak tam się on nazywa).Na znanych płytach nie ma specjalnej przyjemności ze słuchania zwłaszcza jeśli są dynamicznie nagrane, ale tez nie jest tak, że nie da się słuchać i od razu się wyłącza. Przy niskich poziomach głośności jako tło do czytania może być. Dużym plusem (w porównaniu do niektórych innych grajków w takiej cenie) jest to, że głośniki można dość szeroko rozstawić co ma szansę dać jakiś przyzwoity efekt stereofoniczny. Ale jak ktoś lubi: "bum-bum / cyk-cyk" to zdecydowanie nie ten sprzęt. (oczywiście jak ktoś lubi dobra jakość to tez nie - ale to oczywiste biorąc pod uwagę cenę ;-)


Dzięki, widzę, ze podszedłeś do tematu profesjonalnie:) słowem cudów od sprzętu tej klasy nie należy oczekiwać, ale w roli kuchennego grajka sprawdzi się znakomicie, a o to tu chodzi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst