Mini ozonator i jonizator powietrza Atongm  ( oczyszczacz ? ) akumulatorwy
350°Zakończono

Mini ozonator i jonizator powietrza Atongm ( oczyszczacz ? ) akumulatorwy

15
wrz 19. 2017
Ciekawostka za niewielkie pieniądze, warto czy nie warto trudno mi ocenić, ale na amazonie za 3 razy wyższą cenę sprzedaje się i ma dobre oceny: amazon.com/Ato…TCF

ceny w innych dalekowschodnich sklepach także 3 razy wyższe, np na BG 170zł: banggood.com/Min…l
inny sklep z dokładniejszym opisem linkis.com/www…zFi

Darmowa rejestrowana przesyłka, punktami można obniżyć do 43zł.

Zastosowanie to niby usuwanie nieprzyjemnych zapachów z lodówek, szaf i innych kubatur, z tego co podają w opisie do 10m^3.
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Kurde przeczytałem mini onanizator
15 Komentarzy
Plusik za opis co do w wynalazku to ciekawe jak się sprawdza w realu ...
Za 14 dolców wyrwałem na bangood ozonator 7g na 12v działa bardzo dobrze trochę dorobiłem chłodzenie ze starego zasilacza z 12cm wiatrakiem i wtyczkę molex żeby działał mi z zasilaczem komputerowym poza samochodem. Tym czymś z okazji to chyba ciężko zrobić odpowiednią ilość ozonu aby oczyścić coś większego. Ale może do lodówki lub szafy się nadaje.
Kurde przeczytałem mini onanizator
MIRO14wrz 19. 2017

Za 14 dolców wyrwałem na bangood ozonator 7g na 12v działa bardzo dobrze tr …Za 14 dolców wyrwałem na bangood ozonator 7g na 12v działa bardzo dobrze trochę dorobiłem chłodzenie ze starego zasilacza z 12cm wiatrakiem i wtyczkę molex żeby działał mi z zasilaczem komputerowym poza samochodem. Tym czymś z okazji to chyba ciężko zrobić odpowiednią ilość ozonu aby oczyścić coś większego. Ale może do lodówki lub szafy się nadaje.Dlatego właśnie napisałem wyraźnie że to do 10 metrów sześciennych czyli lodówki, garderoby itp, salonu czy garażu tym nie oczyścisz, właśnie dlatego ma to wbudowany akumulator aby mozna było zamknąć w lodówce, choć inna sprawa na ile jest to korzystne ? nie mam pojęcia czy coś takiego się powinno stosować w kontakcie z żywnością, czy to nie aziatycki egzotyk po prostu:) Tak czy siak został 2 sztuki, przynajmniej mi tak podaje strona GB
Takie ozonatory zwalczają zapach w pomieszczeniach zawilgoconych? Nie ma przeciwwskazań do przebywania w pomieszczeniu, gdzie działa takie urządzenie? Nie szkodzi to również elektronice - nie trzeba wynosić sprzętu?

Oczywiście pytam o to, mając na myśli takie urządzenia jakie dostępne są chociażby na Alle...
sodaprowrz 19. 2017

Takie ozonatory zwalczają zapach w pomieszczeniach zawilgoconych? Nie ma …Takie ozonatory zwalczają zapach w pomieszczeniach zawilgoconych? Nie ma przeciwwskazań do przebywania w pomieszczeniu, gdzie działa takie urządzenie? Nie szkodzi to również elektronice - nie trzeba wynosić sprzętu?Oczywiście pytam o to, mając na myśli takie urządzenia jakie dostępne są chociażby na Alle...

Ozon to cząsteczka tlenu O3, ma zapach jak po burzy. Rozkład połowiczny w 0.5h. Ma właściwości silnie utleniające, dlatego likwiduje bakterie i zapachy. Długotrwałe przebywanie nie jest raczej korzystne dla ludzi, a gdybyś miał dużej mocy to może korozją by lepiej zżerała co ma zeżreć (utlenić).

Takie ozonatory nie generują zbyt dużego stężenia. Mam domowy 400mg/h 20W i jest to z 10+ razy mniej, niż takie profesjonalne do serwisu klimatyzacji samochodowych. W środku są płytki pomiędzy którymi przeskakują wyładowania plus pompka powietrza. Zapłaciłem ok. 100pln na Allegro kiedyś za "krafTWelle Germany" z timerem.

Ten z baterii zasilany ma pewnie kilka razy mniejszą moc, ale do lodówki praktyczny. W samochodzie pewnie co najwyżej bagażnik w Tico można by ozonować.
Edytowane przez: "pwil" wrz 19. 2017
pwilwrz 19. 2017

Ozon to cząsteczka tlenu O3, ma zapach jak po burzy. Rozkład połowiczny w 0 …Ozon to cząsteczka tlenu O3, ma zapach jak po burzy. Rozkład połowiczny w 0.5h. Ma właściwości silnie utleniające, dlatego likwiduje bakterie. Długotrwałe przebywanie nie jest raczej korzystne.Takie ozonatory nie generują zbyt dużego stężenia. Mam domowy 400mg/h 20W i jest to z 10+ razy mniej, niż takie profesjonalne do serwisu klimatyzacji samochodowych. W środku są płytki pomiędzy którymi przeskakują wyładowania plus pompka powietrza.Ten z baterii zasilany ma pewnie 10 mniejszą moc, ale do lodówki praktyczne.

Rzeczywiście się sprawdza i jest skuteczny? Ja myślałem o takim 6-7g/h... Gdzieś czytałem, że podczas ozonowania pomieszczenia, trzeba wynieść wszelki sprzęt elektroniczny...
pwilwrz 19. 2017

Ozon to cząsteczka tlenu O3, ma zapach jak po burzy. Rozkład połowiczny w 0 …Ozon to cząsteczka tlenu O3, ma zapach jak po burzy. Rozkład połowiczny w 0.5h. Ma właściwości silnie utleniające, dlatego likwiduje bakterie i zapachy. Długotrwałe przebywanie nie jest raczej korzystne.Takie ozonatory nie generują zbyt dużego stężenia. Mam domowy 400mg/h 20W i jest to z 10+ razy mniej, niż takie profesjonalne do serwisu klimatyzacji samochodowych. W środku są płytki pomiędzy którymi przeskakują wyładowania plus pompka powietrza. Zapłaciłem ok. 100pln na Allegro kiedyś za "krafTWelle Germany" z timerem.Ten z baterii zasilany ma pewnie kilka razy mniejszą moc, ale do lodówki praktyczny. W samochodzie pewnie co najwyżej bagażnik w Tico można by ozonować.


ma 1mg/h

372432.jpg
Została ostatnia sztuka, taka informacja się pojawia na GB
Edytowane przez: "FotX" wrz 19. 2017
a poleci ktoś coś dobrego zeby samochód możnabyło raz na jakis czas oczyścic ?
marcin0204wrz 19. 2017

Kurde przeczytałem mini onanizator

Głodnemu chleb na myśli 😋
1mg/h xDD

Przecież to nie ma prawa jakkolwiek działać, ludzie w opiniach na Amazonie po prostu sobie wkręcili jego działanie, lampa plazmowa (ta zabawka dla dzieci i trochę starszych) produkuje więcej ozonu, każdy kto miał to zna ten średnio przyjemny zapach podobny do chloru jaki produkuje kiedy jest włączona.

Nie kupujcie tej ściemy serio, kupcie lepiej jakieś nawilżacze powietrza z naturalnymi olejkami.
kwikwrz 20. 2017

1mg/h xDDPrzecież to nie ma prawa jakkolwiek działać, ludzie w opiniach na …1mg/h xDDPrzecież to nie ma prawa jakkolwiek działać, ludzie w opiniach na Amazonie po prostu sobie wkręcili jego działanie, lampa plazmowa (ta zabawka dla dzieci i trochę starszych) produkuje więcej ozonu, każdy kto miał to zna ten średnio przyjemny zapach podobny do chloru jaki produkuje kiedy jest włączona.Nie kupujcie tej ściemy serio, kupcie lepiej jakieś nawilżacze powietrza z naturalnymi olejkami.

Starczy może do ozonowania plecaka (po kanapkach sprzed wakacji)... Albo skarpetek (w słoiku)
Edytowane przez: "pwil" wrz 21. 2017
MIRO14wrz 19. 2017

Za 14 dolców wyrwałem na bangood ozonator 7g na 12v działa bardzo dobrze tr …Za 14 dolców wyrwałem na bangood ozonator 7g na 12v działa bardzo dobrze trochę dorobiłem chłodzenie ze starego zasilacza z 12cm wiatrakiem i wtyczkę molex żeby działał mi z zasilaczem komputerowym poza samochodem. Tym czymś z okazji to chyba ciężko zrobić odpowiednią ilość ozonu aby oczyścić coś większego. Ale może do lodówki lub szafy się nadaje.


zarzuć linkiem, bo najtańsze widze od $23
kenokowrz 22. 2017

zarzuć linkiem, bo najtańsze widze od $23

Jest za 14.21$ i to 10g tylko na 110v nie wiem czym to zasilić czy dwa kupić i podłączyć pod 220v to będzie wydajność. Ten co ja kupiłem 7g 12v mają po 22.99$. Nie wiem jak wyrwać link z apki, coś skopiowałem może znajdziecie.
Heavy Duty AC110V 10g 10000Mg/H Ozone Generator With Blue Plates Treatment
banggood.com/Hea…tml
Edytowane przez Moderatora: "link" wrz 22. 2017
MIRO14wrz 22. 2017

Jest za 14.21$ i to 10g tylko na 110v nie wiem czym to zasilić czy dwa …Jest za 14.21$ i to 10g tylko na 110v nie wiem czym to zasilić czy dwa kupić i podłączyć pod 220v to będzie wydajność. Ten co ja kupiłem 7g 12v mają po 22.99$. Nie wiem jak wyrwać link z apki, coś skopiowałem może znajdziecie. Heavy Duty AC110V 10g 10000Mg/H Ozone Generator With Blue Plates Treatmenthttps://www.banggood.com/Heavy-Duty-AC110V-10g-10000MgH-Ozone-Generator-With-Blue-Plates-Treatment-p-1063258.html

Można pewnie kabelki przepiąć, by były szeregowo te płytki.

Uważajcie na dzieci i zwierzęta w pobliżu
Edytowane przez: "pwil" wrz 22. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst