Niestety, ta okazja już wygasła

Mini Cross elektryczny Hecht

kwi 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szukając prezentu dla dziecka na zbliżające się urodziny trafiłem na okazję na mini crossy elektryczne z firmy Hecht.
Posiadamy już quada tej firmy i jakościowo naprawdę stoją bardzo wysoko. Od roku zero problemów, plastiki ładnie wykończone i odporne na uderzenia, nic się nie psuje, nic się nie łamie.
Cena początkowa niecałe 2500, a teraz mają promocję na 1800zł, gdzie prześledziłem rynek, w tej cenie tylko najtańsze chińczyki o zawyżonych parametrach i niskiej jakości wykonania - a tutaj jak wspominałem naprawdę jest spoko. Ja właśnie zamówiłem zielonego z dostawą ( kurier 19,99zł), czyli po świętach będzie zabawka do poskręcania
Dane producenta :

Akumulatorowy motor z silnikiem 36 V o mocy 500 W. Motor czerpie energię z 36 V/8 Ah akumulatora, który pozwala na jazdę o zasięgu nawet do 20 km.

Motor wyposażony jest w 3 prędkości. Prędkość jazdy w zakresie od 7 do 25 km/h.
Napęd łańcuchowy, hamulce tarczowe. Dopuszczalne maksymalne obciążenie wynosi 75 kg, czas ładowania około 8 godzin.

Czas jazdy na jednym naładowaniu uzależniony jest w dużej mierze od wagi dziecka oraz ukształtowania terenu.

Podane dane na temat max. zasięgu są wartościami przybliżonymi, które można uzyskać w idealnych warunkach. W praktyce zasięg w znacznym stopniu zależy od ciężaru kierowcy i dodatkowego obciążenia, różnic wysokości terenu, warunków pogodowych, warunków drogowych, sposobu jazdy, liczby startów (np. ruszanie ze skrzyżowań), stanu opony, stanu akumulatorów i wielu innych czynników. W ekstremalnych warunkach zasięg może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.

Podany maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu wskazuje na przybliżoną wartość tego, co można osiągnąć w idealnych warunkach. W praktyce czas pracy na jednym ładowaniu w dużym stopniu zależy od sposobu użytkowania maszyny (np. częstotliwości uruchamiania i gaszenia), warunków pracy, temperatury otoczenia, stanu baterii i wielu innych czynników. W ekstremalnych warunkach czas pracy na jednym ładowaniu może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.


Dane techniczne
Waga 25 kg
Silnik 500 W
Bateria 36 V 8Ah
Szerokość 56 cm
Prędkość 7 - 25 km/h
Wysokość 80 cm ( w siodełku jest - sprawdziłem dzwoniąc do kilku sklepów podają od 54cm do 57cm)
Długość 125 cm
Koła 2,5 - 10"

Oczywiście zaraz się trafi pepperek, który stwierdzi, że 500W silnik to mało bo chinole za 1800zł mają 800W .... niech mają, mogą mieć i nalepkę 1000W. W quadzie tego producenta mam 800W przy wadzę 45kg samego sprzętu i daje radę. tutaj cross jest prawie o połowę lżejszy, więc mocy będzie pod dostatkiem. Jak ktoś ma wątpliwości, może się odezwać na prv, mogę pokazać filmiki co mój 5 latek wyprawia na tym quadzie. ( filmy z crossem w roli głównej dopiero po 1 maja
Już nie wspomnę o zaletach, że dziecko nie wącha spalin z 2suwów, jak i nas łeb ani sąsiadów nie boli od wiecznego hałasu "tuuu tu tu tu tu"

Można odebrać crossy osobiście w sklepach Hechta - spis dostępny jest na stronie, albo zamówić z dostawą.
Jak ktoś chce na komunię, czy urodziny warto się spieszyć, promka tylko do 19.04 !

Dostępny w 3 kolorach : Zielony, Pomarańczowy oraz niebieski.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
50 Komentarzy
Prześlij Komentarz