Niestety, ta okazja już wygasła

Minecraft xbox VPN Argentyna

sty 31. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Minecraft w bardzo dobrej cenie na kinguinie. Można płacić przelewem, kartą , psc(może być kod), paypalem lub telefonem (NIE musisz mieć abonamentu).Do aktywcji trzeba użyć programu VPN na Argentynę
po aktywacji możesz grać w Polsce i po polsku.

!!!UWAGA!!! cena automatycznie powinna być taka jak podana, ale czasami coś się zlaguje i będzie wyższa cena. W takim wypadku należy przewinąć troszkę w dół i wybrać najtańszą ofertę.


(opis oferty)

Minecraft to gra, w której możesz całkowicie puścić wodze fantazji: możesz stworzyć świat i udostępniać go przez Internet.

Jest to gra typu „sandbox”, napisana w Javie z jej 8-bitowym stylem graficznym, raczej brzydka, ale to nie ma znaczenia, ponieważ nadal jest niesamowicie zabawna. Dostępnych jest kilka trybów, takich jak tryb klasyczny lub tryb przetrwania, w którym musisz przetrwać w losowo generowanym świecie. Mapa jest po prostu ogromna i może reprezentować nawet 10-krotność powierzchni Ziemi! W Minecrafcie wszystko jest możliwe: drzewa, lasy, rzeki, wulkany, pustynie, zwierzęta, potwory ...

Jeśli wszystko pójdzie dobrze w ciągu dnia, o zmroku, potwory będą pojawiać się zewsząd i powinieneś być bardzo ostrożny ... Tutaj przydadzą się twoje umiejętności budowania pułapek i wszystkich innych schronień. Aby zbudować swoje rzeczy, będziesz oczywiście potrzebować zasobów zebranych w drzewach lub skałach znalezionych na świecie lub w ukrytych skrzyniach na całym świecie.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz