Niestety, ta okazja już wygasła
Minecraft Xbox One
Zakończono

Minecraft Xbox One

43,79zł79,90zł-45%CDkeys Okazje
0
Zakończono
Minecraft Xbox One
lip 4. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra Xbox One Minecraft

Przygoda w Minecraft na konsolę Xbox One rozpoczyna się w twojej
wyobraźni. Rozbijaj bloki, przemieszczaj je i rób to, czego tylko
zapragniesz. Być może zechcesz sprawdzić, jak głęboki dół zdołasz
wykopać?

Albo postanowisz zbudować schronienie, zanim nocne potwory wyjdą
na żer? Od prostych chat po okazałe zamki, od skromnych idei po ambitne
plany... Twój styl gry zależy wyłącznie od Ciebie.

170296.jpg
Wielki świat do Twojej dyspozycji

Minecraft to gra typu sandbox (piaskownica), w której otacza Cię wielki, otwarty świat, który możesz dowolnie zmieniać według własnego uznania. Tworzony losowo świat gry zbudowany jest w całości z trójwymiarowych bloków.

Aby coś stworzyć, musisz najpierw zebrać materiały. Stworzyć możesz prawie wszystko co tylko zechcesz: broń, narzędzia oraz budynki. Bloki, z których zbudowany jest świat w Minecraft, przeznaczone są do różnych celów.

Całość gry została stworzona w pełnym trójwymiarze, lecz duże prostokątne bloki sprawiają, że Minecraft przypomina produkcje z 8-bitowych komputerów typu Commodore 64.

170296.jpg
Tryby gry

Creative - postać gracza dysponuje nieskończoną ilością wszystkich zasobów, może zginąć po wpisaniu odpowiedniej komendy oraz przez wpadnięcie do próżni znajdującej się pod powierzchnią świata oraz potrafi latać.

Survival to tryb, w którym gracz samodzielnie zdobywa materiały, wytwarza narzędzia, broń i inne przedmioty, walczy z potworami (wyjątkiem jest gra na poziomie "pokojowym", gdzie nie pojawiają się żadne potwory), handluje z mieszkańcami wiosek, musi zaspokajać głód i uważać na punkty życia, by nie zginąć (w przypadku śmierci następuje odrodzenie postaci gracza bez posiadanego ekwipunku), dodatkowo w trybiegry wieloosobowej bohater może walczyć z innymi graczami,

Hardcore - tryb, w którym rozgrywka przebiega identycznie jak w poprzednim trybie, jednak poziom trudności ustawiony jest na najwyższym poziomie, a w przypadku śmierci postaci gracza nie ma możliwości odrodzenia się i świat na którym grał zostaje usunięty.

Adventure - to tryb, w którym gracz ma ograniczoną możliwość niszczenia i ustawiania bloków, może natomiast używać programowalnych dźwigni, przycisków i innych urządzeń.


170296.jpg
Platforma - Xbox One

Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Wieloosobowa (Multiplayer)

Wersja językowa
Polska (napisy)
Angielska
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst