Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
77°
Opublikowano 18 maja 2024

Minecraft Dungeons @ Switch

46,24zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 619
4 290

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Minecraft

Znajdź więcej okazji Minecraft

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Gra za £8.37

Minecraft: Dungeons przenosi nas do klasycznego świata fantasy. Kiedy na celowniku złoczyńcy znanego jako Arcyzłosadnik i jego armii potworów znalazła się wioska głównych bohaterów opowiedzianej tu historii, tym ostatnim nie pozostało nic innego, jak spróbować pokrzyżować plany swojemu arcywrogowi i rozpocząć pełną niebezpieczeństw przeprawę.

Zabawę w grze Minecraft: Dungeons rozpoczynamy od wyboru jednej z kilkunastu postaci. Jako że bohaterowie nie różnią się między sobą statystykami ani umiejętnościami, do indywidualnych preferencji możemy dostosować jedynie ich wygląd.

Podczas rozgrywki akcję obserwujemy z lotu ptaka, a zajmujemy się przemierzaniem pełnych niebezpieczeństw i generowanych proceduralnie lokacji (pokroju lochów, bagien i kanionów), unikaniem wszechobecnych pułapek oraz walką z przeciwnikami. System walki ma zręcznościowy charakter, a na naszej drodze stają nie tylko hordy szeregowych adwersarzy, lecz także potężni bossowie.

Choć brakuje tu tradycyjnego systemu ulepszania atrybutów postaci, naszych podopiecznych rozwijamy, zdobywając coraz lepsze wyposażenie. Nowe przedmioty możemy znaleźć bądź nabyć u jednego z handlarzy, którzy chętnie się nimi dzielą… w zamian za drogocenne Szmaragdy pełniące tu rolę waluty. Oprócz elementów pancerza i broni (zarówno dystansowej, jak i służącej do walki w zwarciu) do naszego ekwipunku trafiają rozmaite ulepszenia zwiększające możliwości przedmiotów oraz potężne artefakty zapewniające nam dodatkowe moce.
Nintendo eShop Więcej szczegółów na

Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Timbot
  W sumie wszyscy chwalą, więc trzeba brać
  Ale powiedzcie mi, czy według was jest na tyle grywalna dla dzieciaków, że warto brać wersje ultimate (jest za 92pln w tej promce)? Będę ogrywać dodatkowe misje i światy?
  Awatar użytkownika szoppeper
  Jest grywalna, dzieciaki same prosiły o dokupienie DLC
 2. Awatar użytkownika MatelkoD
  Przyzwoita cena. Ograłem z siostrzeńcami i dobrze się przy tym bawiłem. Dla niektórych będzie minusem brak języka polskiego.
  Awatar użytkownika Adan_Adanowicz
  Jesteś pewien że nie ma polskich napisów? Na XBOX, PS i PC są polskie napisy. Trochę to dziwne.
 3. Awatar użytkownika bukimi
  Czekałem na to, bo Legends podobno kiepskie, a zwykły Minecraft już mam na pc i Android.
Awatar użytkownika