Niestety, ta okazja już wygasła
Milka za 2.49 /szt przy zakupie 3sztuk biedronka
527° Zakończono

Milka za 2.49 /szt przy zakupie 3sztuk biedronka

7,43zł11,97zł-38%Biedronka Okazje
11
527° Zakończono
Milka za 2.49 /szt przy zakupie 3sztuk biedronka
wrz 2. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Można mieszac smaki dowolnie więc jak ktoś lubi to promo dobra
Jest limit 6opak na paragon więc jak ktoś chce kupić więcej trzeba podzielić paragony

W promocji też duże ale kupować 3 wielkie to już trzeba mieć albo duża rodzinę albo silny charakter by nie zjeść na raz
101497.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
11 Komentarzy
Mmmmmniam
w auchanie jedna kosztuje 2,49zł. Nie trzeba kupować 3.
No chyba że zamknęli tamtą promocję...
Edytowane przez: "Macc" wrz 2. 2018
Maccwrz 2. 2018

w auchanie jedna kosztuje 2,49zł. Nie trzeba kupować 3.No chyba że za …w auchanie jedna kosztuje 2,49zł. Nie trzeba kupować 3.No chyba że zamknęli tamtą promocję...


U mnie w Auchanie 3.49 za sztukę..
Sprawdziłem dokładniej... i było nawet lepiej, bo kosztowały wtedy 2,43zł w Auchanie. No ale może w takim razie zdjęli tę promocję.
Kupię trzy czekolady i zjem wszystkie trzy naraz. Tak będzie. ʕ•ᴥ•ʔ
Maccwrz 2. 2018

Sprawdziłem dokładniej... i było nawet lepiej, bo kosztowały wtedy 2,43zł w …Sprawdziłem dokładniej... i było nawet lepiej, bo kosztowały wtedy 2,43zł w Auchanie. No ale może w takim razie zdjęli tę promocję.


Sprawdzę jeszcze jutro jak jest u mnie w malym Auchanie
Te wielkie mam jeszcze ze starej promocji kupione po 1,89 za sztukę:-)
"W promocji też duże ale kupować 3 wielkie to już trzeba mieć albo duża rodzinę albo silny charakter by nie zjeść na raz "
Data ważności jest do jutra? Nie przypominam sobie żeby czekolada psuła się jak mleko po dwóch dniach w temperaturze pokojowej.
doleginhowrz 3. 2018

"W promocji też duże ale kupować 3 wielkie to już trzeba mieć albo duża rod …"W promocji też duże ale kupować 3 wielkie to już trzeba mieć albo duża rodzinę albo silny charakter by nie zjeść na raz "Data ważności jest do jutra? Nie przypominam sobie żeby czekolada psuła się jak mleko po dwóch dniach w temperaturze pokojowej.


Niektórzy widzisz maja słaba wolę i kusi ich samo posiadanie zapasów czekolady..
doleginhowrz 3. 2018

"W promocji też duże ale kupować 3 wielkie to już trzeba mieć albo duża rod …"W promocji też duże ale kupować 3 wielkie to już trzeba mieć albo duża rodzinę albo silny charakter by nie zjeść na raz "Data ważności jest do jutra? Nie przypominam sobie żeby czekolada psuła się jak mleko po dwóch dniach w temperaturze pokojowej.


Czytanie ze zrozumieniem -1000.
Maccwrz 2. 2018

Sprawdziłem dokładniej... i było nawet lepiej, bo kosztowały wtedy 2,43zł w …Sprawdziłem dokładniej... i było nawet lepiej, bo kosztowały wtedy 2,43zł w Auchanie. No ale może w takim razie zdjęli tę promocję.


U mnie dziś po 3. 48 sztuka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst