Niestety, ta okazja już wygasła
Mikrofon Trust GXT 232 Mantis
100° Zakończono

Mikrofon Trust GXT 232 Mantis

89zł139zł-36%x-kom Okazje
4
maj 9. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

4 Komentarze
Jako, że mamy tutaj ekspertów w takich sprawach to zapytam. Opyla się czy znajdę u chińczyka coś lepszego? Mikrofon w Cloudach się zepsuł, aktualnie używam starego Trust Starzza i nie brzmi to dobrze. Dźwiękówka w mojej mobo też nie powala to USB na plus.
Zdzislaw_Swierk09/05/2019 23:03

Jako, że mamy tutaj ekspertów w takich sprawach to zapytam. Opyla się czy z …Jako, że mamy tutaj ekspertów w takich sprawach to zapytam. Opyla się czy znajdę u chińczyka coś lepszego? Mikrofon w Cloudach się zepsuł, aktualnie używam starego Trust Starzza i nie brzmi to dobrze. Dźwiękówka w mojej mobo też nie powala to USB na plus.


W tej cenie spoko. Tylko pamiętaj że jest to mikrofon wielokierunkowy, więc jeśli masz często jakiś hałas w tle to może denerwować słuchaczy.
Na ogół Trust to w większości przereklamowany szajs i np. w oryginalnej cenie bym go nie kupił, bo nawet inny dostarczyciel szajsu - Tracer ma i tak lepszy produkt czyli pojemnościówkę Studio Pro.

Jak nie jesteś aspirującym muzykiem to cię ten Trust zadowoli. Pamiętaj też, że przy graniu/śpiewaniu liczy się mocno akustyka pomieszczenia, nawet bardziej niż jakość mikrofonu.

Z Chińczykami nie pomogę, ale nie wydaje mi się by coś mogło dorównać tej obniżce.
IMO najlepszym z najtańszych wartych cokolwiek jest Novox NC-1
seether66610/05/2019 07:48

IMO najlepszym z najtańszych wartych cokolwiek jest Novox NC-1


Fajny mikrofon mój brat go ma więc mogłem bezpośrednio go zestawić że swoim o wiele tańszym zestawem, ale wydaje mi się, że nie ma sensu inwestować w Novoxa jeżeli używamy mikrofonu tylko do gadania ze znajomymi, mój zestaw za który dałem 145 zł z ostatniego steala, cena normalna też jest bardzo kusząca po ustawieniu wszystkiego tak żeby oba mikrofony nie łapały dźwięków klawiatury mechanicznej nie ustępuje novoxowi w niczym jeżeli chodzi o czystość dźwięku, także w takim codziennym użytkowaniu dla większości osób novox to za dużo imo. Możliwe, że mój zestaw też jest aż nadto wystarczalny do takiego użytku, ale to już akurat nie miałem okazji testować tańszego mikrofonu, który zadowolił mnie pod względem czystości dźwięku jak te 2 wyżej wymienione
Tutaj zostawiam link do tego mojego zestawu: morele.net/mik…490
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Harden. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst