Niestety, ta okazja już wygasła

Mikrofon pojemnościowy HyperX QuadCast

kwi 8. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wbudowane zawieszenie przeciwwstrząsoweElastyczne zawieszenie na linkach izoluje mikrofon i zapobiega przypadkowym wstrząsom i stukom.
Przełącznik wyciszenia z czujnikiem dotyku i wskaźnikiem stanuWystarczy dotknąć mikrofonu, by go wyciszyć – to bardzo wygodne, a razem z diodowym wskaźnikiem stanu zapobiega kłopotliwym sytuacjom podczas transmisji. Jeśli wskaźnik świeci – mikrofon jest aktywny. Jeśli nie świeci – mikrofon jest wyciszony.


Cztery tryby kierunkowe do wyboruCztery tryby kierunkowości do wyboru (tryb stereo, wszechkierunkowy, kardioidalny i dwukierunkowy) umożliwiają optymalne skonfigurowanie mikrofonu i transmitowanie tylko tych dźwięków, które powinny dotrzeć do słuchaczy.
Adapter do montażu w zestawieWszechstronny adapter pasuje do gwintów 3/8 cala i 5/8 cala, dzięki czemu można zainstalować mikrofon na większości podstawek i uchwytów.


Wygodne pokrętło wzmocnieniaPokrętło na dole mikrofonu QuadCast umożliwia łatwą regulację czułości.
Wbudowany pop filtrWewnętrzny pop filtr tłumiący zbyt natarczywe, wybuchowe dźwięki, które czasem zdarzają się nam wszystkim.


Gniazdo słuchawek do monitorowania dźwiękuPodłącz słuchawki do gniazda 3,5mm, aby mieć pewność, że dźwięk odpowiada Twoim oczekiwaniom.
Zgodność z wieloma platformami i programamiJeden mikrofon do streamingu na komputerach PC, konsolach PS4™ i komputerach Mac®. Wyraźny głos i doskonały dźwięk zapewniają bezproblemową komunikację. Mikrofon QuadCast ma certyfikaty Discord i TeamSpeak™ i jest zgodny z większością programów do transmisji, takich jak OBS Studio i XSplit.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz