Niestety, ta okazja już wygasła

Mikrofon JLab Talk GO (niemiecki Amazon, 32,25€ + 5,99€)

lip 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na ceneo od 379 zł.

Niestety nie znam się na mikrofonach, ale przeglądając amazony trafiłem na promo i publikuję.

Opis puszczony przez Google Translate:

KOMPAKTOWY, LEKKI I PRZENOŚNY: Poznaj mikrofon PC Talk GO, kompaktowy, lekki i przenośny mikrofon USB o studyjnej jakości. Dzięki wysokiej rozdzielczości 96 kHz/24 bity Talk Go jest idealny do rozmów, podcastów, gier, ASMR i głosu dzięki dwóm trybom kierunkowym: kardioidalnemu i wielokierunkowemu.
2 TRYBY WZORCA KIERUNKOWEGO: Talk Go ma dwa tryby wzorca kierunkowego: kardioidalny i dookólny. Idealny do rozmów indywidualnych lub biznesowych, lektorów, podcastów, nagrywania muzyki, a nawet ASMR. Wybierz tryb, który odpowiada Twoim potrzebom.
PROFESJONALNY MIKROFON STUDYJNEJ JAKOŚCI NAGRYWANIA: Talk GO oferuje rozdzielczość 96 kHz/24 bity, aby zapewnić wyraźne i szczegółowe nagrywanie, zapewniając doskonały dynamiczny zakres dźwięku do codziennego użytku. Dzięki kompaktowemu krojowi i lekkiej konstrukcji możesz go zabrać wszędzie i o każdej porze.
PLUG AND PLAY: Talk GO zapewnia kabel wejściowy USB/USB-C o długości 1,5 m, który można podłączyć do urządzenia i łatwo obsługiwać nagrywanie. Użyj standardowego wejścia 5/8" do obrotowego mocowania czegokolwiek, takiego jak statywy lub inne statywy. Mikrofon USB Talk GO nie wymaga sterowników i jest typu plug-and-play, dzięki czemu możesz nagrywać w kilka sekund.
KONTROLUJ SWOJE NAGRYWANIE: Wybierz preferencje dźwięku, regulując głośność za pomocą suwaka głośności. Talk GO jest wyposażony w przycisk szybkiego wyciszania dla łatwego dostępu oraz wejście AUX 3,5 mm do słuchania w czasie rzeczywistym bez opóźnień.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

7 Komentarzy