Niestety, ta okazja już wygasła
Might & Magic X Legacy za darmo w chińskim Ubi Store od 5 listopada (Hong Kong VPN)
1465° Zakończono

Might & Magic X Legacy za darmo w chińskim Ubi Store od 5 listopada (Hong Kong VPN)

ZA DARMO29,99złUplay Okazje
1465° Zakończono
Might & Magic X Legacy za darmo w chińskim Ubi Store od 5 listopada (Hong Kong VPN)
Zaktualizowano lis 10. 2020 (Opublikowano lis 3. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z okazji single day na chińskim UBI będzie do odebrania gra Might and Magic X Legacy Deluxe Edition.

Edit.
Należy skorzystać z oferty przez Hong Kong VPN
Ja to zrobiłem na telefonie przez aplikacje Hola VPN

316133.jpg

Might & Magic X to dziesiąta część legendarnego cyklu gier RPG. Dziewięć poprzednich odsłon opracował nieistniejący już zespół New World Computing. Po upadku studia prawa do serii przejęła firma Ubisoft, a wykonawcą tej części został niemiecki deweloper Limbic Entertainment.
Akcja gry toczy się w pełnej magii krainie Ashan, która była tłem również dla dla Heroes of Might & Magic V, Dark Messiah of Might & Magic, Might and Magic Heroes VI oraz szeregu gier casualowych i przeglądarkowych. Jest to świat fantasy zamieszkiwany zarówno przez ludzi, jak i szereg innych inteligentnych ras. Kluczową rolę w jego historii odgrywa konflikt pomiędzy aniołami i demonami. Po wydarzeniach rozgrywających się w Might & Magic Heroes IV, do nabrzeża miasteczka Sorpigal przybywa drużyna poszukiwaczy przygód.
Mechanika rozgrywki w dużej mierze przypomina klasyczne odsłony serii. Autorzy szczególne inspiracje czerpią w zestawu World of Xeen zawierającego czwartą i piątą część M&M. Składająca się z czterech postaci drużyna porusza się po otwartym świecie podzielonym na kwadraty. Każdy ruch do przodu, do tyłu lub na boki przemieszcza drużynę na sąsiadujący kwadrat. Przypomina to rozwiązanie stosowane w starych dungeon crawlerach, w których ruch postaci wykonywany był skokowo. Każdy przejście powoduje upływ czasu, dzięki czemu w grze zaimplementowano zmienny cykl dobowy. Czas inaczej płynie w mieście czy podziemiach, a inaczej - szybciej - w trakcie normalnej eksploracji lądu. W przypadku napotkania przeciwników czas zaczyna być dzielony na tury, podczas których postacie z drużyny i wrogowie na przemian wykonują działania, takie jak przemieszczanie się, atak dystansowy, atak wręcz czy rzucenie czaru.

Aktualizacje społecznościowe
Okazje Dzień Singla 2021
Najlepsze komentarze
75 Komentarzy
Prześlij Komentarz