Might & Magic: Heroes VI za 8,30 zł w Instant-Gaming
277°Zakończono

Might & Magic: Heroes VI za 8,30 zł w Instant-Gaming

9
sty 9. 2017
Dobra oferta na średnią grę.

Wymagane konto Uplay.

Na ceneo od 57 zł ceneo.pl/165…145

Na steamie 20 euro store.steampowered.com/app…20/
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Autor
Już jest Out of stock ale może dorzucą jeszcze.
Tylko Heroes III!
Bardzo polecam sama ograłam wiele godzin w H6; głównym mankamentem zniechęcającym do gry jest chętnie oszukujące AI, ale poza tym gra się przyjemnie
Pepper
Znów dostępne!
szkarradnik3 godz., 3 min

Już jest Out of stock ale może dorzucą jeszcze.


na allegro i ceneo jest z dodatkami za 60zl w przeciwienstwie do okazji - tutaj jest podstawka za 9zl (aktualnie niedostepna)
ewentualnie calosc za 8euro = 36zl
Edytowane przez: "jakubeskulap" sty 9. 2017
Ogólnie jak graliście w H3 to, to ścierwo was przyprawi o mdłości :P
A tak na poważnie to w skali h3 - 100%, to h6 dałbym... 60%, zwłaszcza za te smoki biegające jak psy.... Ogólnie gra ciekawa, ale z "nowszych herołsów" lepsze jest tylko h5.
Jest coś lepszego od H3 - H3.5 WoG (In the Wake of Gods) - genialne, pojedyncze jednostki mogą zdobywać doświadczenie, każda ma swój unikalny czar, jednostki 8go poziomu (np: u nekromatów hybryda smoka z wampirem) etc. Poszperajcie, polecam
makapl11 godz., 3 min

Wog jest spoko, ale dobry a nawet lepszy wydaje mi się Horn of the Abyss http://h3mods.heroes.net.pl/horn-of-the-abyssŚciągacie jeszcze HD mod https://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/description i stare H3 odżywaSciągnałem, zagrałem i... poprzypominałem sobie troche (bez hd mod, nie dziala chyba z ta wersja hoabb) - WoG dużo lepszy, ulepszone zwykłe artefakty, lepsze zdolności z dodatkowymi ficzerami (np. sorcery - w wersji oryginalnej slabo, w wog dla mnie podstawa), jednostki zdobywające doświadczenie, emisariusze, commandor w armii, fajne skrypty (jak dodatkowy artefekt za poziom) itp. Ale dzięki jeszcze raz , a pozostałych sorry za offtopic.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od szkarradnik. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy