Might & Magic: Heroes VI za 8,30 zł w Instant-Gaming
277°Zakończono

Might & Magic: Heroes VI za 8,30 zł w Instant-Gaming

9
sty 9. 2017
Dobra oferta na średnią grę.

Wymagane konto Uplay.

Na ceneo od 57 zł ceneo.pl/165…145

Na steamie 20 euro store.steampowered.com/app…20/
Aktualizacje społecznościowe
Instant Gaming Okazje

Grupy

9 Komentarzy
Autor
Już jest Out of stock ale może dorzucą jeszcze.
Tylko Heroes III!
Bardzo polecam sama ograłam wiele godzin w H6; głównym mankamentem zniechęcającym do gry jest chętnie oszukujące AI, ale poza tym gra się przyjemnie
Pepper
Znów dostępne!
szkarradniksty 9. 2017

Już jest Out of stock ale może dorzucą jeszcze.


na allegro i ceneo jest z dodatkami za 60zl w przeciwienstwie do okazji - tutaj jest podstawka za 9zl (aktualnie niedostepna)
ewentualnie calosc za 8euro = 36zl
Edytowane przez: "jakubeskulap" sty 9. 2017
Ogólnie jak graliście w H3 to, to ścierwo was przyprawi o mdłości :P
A tak na poważnie to w skali h3 - 100%, to h6 dałbym... 60%, zwłaszcza za te smoki biegające jak psy.... Ogólnie gra ciekawa, ale z "nowszych herołsów" lepsze jest tylko h5.
Jest coś lepszego od H3 - H3.5 WoG (In the Wake of Gods) - genialne, pojedyncze jednostki mogą zdobywać doświadczenie, każda ma swój unikalny czar, jednostki 8go poziomu (np: u nekromatów hybryda smoka z wampirem) etc. Poszperajcie, polecam
makaplsty 10. 2017

Wog jest spoko, ale dobry a nawet lepszy wydaje mi się Horn of the Abyss …Wog jest spoko, ale dobry a nawet lepszy wydaje mi się Horn of the Abyss http://h3mods.heroes.net.pl/horn-of-the-abyssŚciągacie jeszcze HD mod https://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/description i stare H3 odżywaSciągnałem, zagrałem i... poprzypominałem sobie troche (bez hd mod, nie dziala chyba z ta wersja hoabb) - WoG dużo lepszy, ulepszone zwykłe artefakty, lepsze zdolności z dodatkowymi ficzerami (np. sorcery - w wersji oryginalnej slabo, w wog dla mnie podstawa), jednostki zdobywające doświadczenie, emisariusze, commandor w armii, fajne skrypty (jak dodatkowy artefekt za poziom) itp. Ale dzięki jeszcze raz , a pozostałych sorry za offtopic.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od szkarradnik. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst