Niestety, ta okazja już wygasła
Mięso mielone wieprzowo - wołowe 400g, przy zakupie 2 szt. Lidl
783° Zakończono

Mięso mielone wieprzowo - wołowe 400g, przy zakupie 2 szt. Lidl

5,39zł8,99zł-40%Lidl Okazje
18
783° Zakończono
Mięso mielone wieprzowo - wołowe 400g, przy zakupie 2 szt. Lidl
Zaktualizowano sie 18. (Opublikowano lip 7.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Lidlu od 20.08 do 22.08 w promocji mięso mielone wieprzowo - wołowe premium 400g w cenie 5,39zł przy zakupie dwóch szt.
Mięso 50% wołowe, 50% wieprzowe.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
18 Komentarzy
Cena fajna, plus. Ale to ich "premium" w nazwie to mnie zawsze rozbraja. Co tutaj jest takiego "premium" w zwykłym mielonym?
Morski_Kraken23/07/2020 09:44

Cena fajna, plus. Ale to ich "premium" w nazwie to mnie zawsze rozbraja. …Cena fajna, plus. Ale to ich "premium" w nazwie to mnie zawsze rozbraja. Co tutaj jest takiego "premium" w zwykłym mielonym?


Dla Polaka największe g*wno musi być pod nazwą hiper,premium albo deluxe.
Morski_Kraken23/07/2020 09:44

Cena fajna, plus. Ale to ich "premium" w nazwie to mnie zawsze rozbraja. …Cena fajna, plus. Ale to ich "premium" w nazwie to mnie zawsze rozbraja. Co tutaj jest takiego "premium" w zwykłym mielonym?Porównaj po prostu skład "zwykłego" mielonego do tego z dopiskiem premium i będziesz wiedział czym się różni.
Z uwagi iż nikt nie stosuje dopisku "gówno mięso" do gorszego sortu to wymyślili, że będą lepsze nazywać premium i tyle.
No i spaghetti można zrobić 🤤😁
deartbee23/07/2020 10:52

Porównaj po prostu skład "zwykłego" mielonego do tego z dopiskiem premium i …Porównaj po prostu skład "zwykłego" mielonego do tego z dopiskiem premium i będziesz wiedział czym się różni.Z uwagi iż nikt nie stosuje dopisku "gówno mięso" do gorszego sortu to wymyślili, że będą lepsze nazywać premium i tyle.


"Zwykłe mielone" to mielone garmażeryjne więc zupełnie inny produkt, największy syf. Tutaj dostajesz klasyczne mielone ale robią z niego produkt "premium" i uważasz, że to w porządku zabieg? Zasadniczo mogą sobie nazywać jak chcą, ale niedługo wyjdzie na to, że wszystko co nie jest totalnym scierwem jakościowym to produkt "premium"
Morski_Kraken23/07/2020 11:55

ale niedługo wyjdzie na to, że wszystko co nie jest totalnym scierwem j …ale niedługo wyjdzie na to, że wszystko co nie jest totalnym scierwem jakościowym to produkt "premium"


Już tak jest . Niedawno w lidlu była promocja na mieso mielone było tak tłuste ze aż białe tu masz przynajmniej czerwone to juz panie "premium"
4784341-EdIu5.jpgDzięki za info
Morski_Kraken23/07/2020 11:55

"Zwykłe mielone" to mielone garmażeryjne więc zupełnie inny produkt, naj …"Zwykłe mielone" to mielone garmażeryjne więc zupełnie inny produkt, największy syf. Tutaj dostajesz klasyczne mielone ale robią z niego produkt "premium" i uważasz, że to w porządku zabieg? Zasadniczo mogą sobie nazywać jak chcą, ale niedługo wyjdzie na to, że wszystko co nie jest totalnym scierwem jakościowym to produkt "premium"Masz rację, ale trzeba jedynie pamiętać, że mielone mielonemu nie równe. Są różne klasy, różna zawartość tłuszczu, próbują jakoś wyróżnić produkty lepsze od gorszych. Nie wszyscy niestety sprawdzają skład na etykiecie, a stronę "tytułową" tak
Dla mnie ważniejszy jest akurat skład, czyli to co zapisane jest małymi literkami, stosunek cena/jakość i takie tam niż to co wrzucą dużymi literami na przód opakowania.
fabiax23/07/2020 11:13

No i spaghetti można zrobić 🤤😁


:/ Moj synek uwielbia to danie... No a nam bardziej smakuje to mieso z lidla niż mielone z biedry... Także skorzystane
Annadominika24/07/2020 00:29

:/ Moj synek uwielbia to danie... No a nam bardziej smakuje to mieso z … :/ Moj synek uwielbia to danie... No a nam bardziej smakuje to mieso z lidla niż mielone z biedry... Także skorzystane


Mówię, mięso z Lidla jakoś według mnie jest lepsze (wcześniej non stop biedra )
Premium to pewnie bez MOM i zmielonych kości.Przynajmniej na papierze.Wolę jak w osiedlowym mięsnym mielą przy mnie.
Edytowane przez: "Niejanusz" lip 24.
Slownic23/07/2020 12:56

[Obrazek] Dzięki za info


Ja pierdacze, a myślałem że tylko ja dodaje fasolkę i kukurydzę do domowego spaghetti wygląda dokładnie jak moje probs!
Marek_Drag18/08/2020 11:48

Ja pierdacze, a myślałem że tylko ja dodaje fasolkę i kukurydzę do domo … Ja pierdacze, a myślałem że tylko ja dodaje fasolkę i kukurydzę do domowego spaghetti wygląda dokładnie jak moje probs!


Byku to jest coś lepszego, chilli con carne
Nie lepiej kupić sobie wybrany kawałek mięsa i poprosić o zmielenie? Dużo sklepów oferuje taka możliwość w cenie. W sensie że nie biorą dopłaty za mielenie. Przynajmniej będziesz wiedzieć co jesz
nizios18/08/2020 12:22

Nie lepiej kupić sobie wybrany kawałek mięsa i poprosić o zmielenie?Niekoniecznie lepiej. Stare resztki mięsa z maszynki która przemieliła wcześniej danego dnia kilkanaście kilo najróżniejszego mięsa zanim przemieliła to moje, sprawiają że niespecjalnie widzę coś gorszego w paczkowanym mięsie.
Ja tam proszę kobitki na mięsnym żeby mi zmieliły, jakoś mam obawy przed takim gotowcem za 5 zł
Ha,ha to samo powiedziałem żonie jak zobaczyłem zdjęcie. Wygląda jak moje spaghetti.
A to bardziej na chili con carne wygląda, też często robię, spróbujcie z czarną fasolką
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst