Zakończone
Middle Earth: Shadow of Mordor za 85,90 zł @ Inexus

Middle Earth: Shadow of Mordor za 85,90 zł @ Inexus

Gry i konsoleOkazje Inexus

Middle Earth: Shadow of Mordor za 85,90 zł @ Inexus

Pepper adm

W Inexus trwa właśnie wyprzedaż gry Middle Earth: Shadow of Mordor

Idealna propozycja dla fanów J. R. R. Tolkiena i Trylogii Władca Pierścieni. To właśnie w realiach opisanych książką rozgrywa się akcja tej gry. Wcielamy się w postać Taliona, który zostaje przywrócony do żywych przez Ducha Zemsty, aby pomścić swoją rodzinę zabitą przez sługi Saurona. Gra zebrała bardzo dobre oceny krytyków jak i samych fanów Władcy Pierścieni. Na pochwałę zasługuję bardzo atrakcyjna oprawa graficzna tej gry.

Z recenzją możemy się zapoznać się tutaj:
youtube.com/wat…DH0

W Inexus za tę cyfrową dystrybucję zapłacimy w wyprzedaży 85,90 zł. W innych sklepach koszt tej gry to ok. 120 zł! UWAGA! Przed zakupem warto zapoznać się z zalecanymi wymaganiami, gra potrzebuję dość mocnej konfiguracji.

Zalecana konfiguracja:
System operacyjny: 64-bit: Win 7 SP1, Win 8.1 • Procesor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz • Pamięc RAM: 8 GB • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950 • Dostępne miejsce: 40 GB na dysku twardym

5 Komentarzy

Jest sposób na jeszcze niższą cenę, wystarczy wpisać w koszyku kod: "lowcygier-mordor" - 79,89 zł

Pepper adm

Rzeczywiście działa, dzięki

Jeszcze troche i bedzie trzeba miec osobne dyski na kazda gre. 40GB to juz troche przesada, a to pewnie bez zadnych dodatkow, patchy itp.

Wow właśnie tak się zastanawiałam czy ta pozycja pojawi się na pepper Super, bardzo się cieszę!

Pepper

@ Martyna1209 - następnym razem jak znajdziesz coś ciekawego to dodaj ofertę!

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst