Niestety, ta okazja już wygasła
Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL
65° Zakończono

Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL

48,87zł205,45zł-76% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
59
gru 8. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

System operacyjny Windows 10 w formie klucza w bardzo dobrej cenie.

Region Global - polski język - TAK.

32 & 64 bit - na 1 PC.

KOD rabatowy: benchsk10%

Źródło informacji:

benchmark.pl/akt…tml


Okazję dodałem ze względu na to, że jako pierwszy opublikował ją serwis benchmark.pl - nie sądzę aby podawali źródło pirackich kluczy. Do tego jest kod rabatowy,"specjalnie" dla benchmarka.

Tak więc legalność tego produktu oceńcie sami.

Nikogo nie zmuszam do zakupu naturalnie.

@Wyjaśnienia benchmark.pl w sprawie wstawki:

benchmark.pl/akt…tml
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty

Grupy

Najlepsze komentarze
Ludzie, kto to plusuje? Poczytajcie sobie o licencjonowaniu Windowsa. Tak w skrócie, zakup tego klucza nie uprawania Was do korzystania z systemu, nawet jeżeli aktywacja przejdzie pomyślnie.
Jak zwykle - dużo bicia piany i brak merytorycznej odpowiedzi na pytanie czy to legalne czy nie. Wyłącznie zasłyszane u cioci przy obiedzie opowieści.
Avatar
Usunięty50288
Kiedyś w prezencie dostałem klucz od chińczyka, do AVG ULTIMATE, licencja na 259,999 komputerów i na 300 lat. Używam go od 4 lat....
Oho?? piłackie opłogłamowanie ??!! Zgłaszam to do Płokułatuły!
59 Komentarzy
Jasne
Avatar
Usunięty16796
A w tej bajce były smoki.Jakiś lewy klucz albo studencki
Czuć jakis przekręt. Moze to klucze ze starych pecetow np z siódemka, ktore po prostu dziesiątka przyjmie jako aktualizację.
Do kiedy ta promocja?
To na pewno legalne klucze?
.scdkey.com znana strona?
Te klucze nie są legalne xd
Ludzie, kto to plusuje? Poczytajcie sobie o licencjonowaniu Windowsa. Tak w skrócie, zakup tego klucza nie uprawania Was do korzystania z systemu, nawet jeżeli aktywacja przejdzie pomyślnie.
Oferta w stylu sprzedam crack'a ze 100% offem, lol....
Edytowane przez: "JungleismassivPierreDupont" gru 8. 2017
Oho?? piłackie opłogłamowanie ??!! Zgłaszam to do Płokułatuły!
Teraz pytanie dlaczego taki poważny serwis jak benchmark.pl wstawia takie coś?
499012-Irjo1.jpg
Pankracy666gru 8. 2017

Teraz pytanie dlaczego taki poważny serwis jak benchmark.pl wstawia takie …Teraz pytanie dlaczego taki poważny serwis jak benchmark.pl wstawia takie coś?


Poważny? Chyba żartujesz
A jesteście przekonani, że klucze są lewe ? Kiedyś dzwoniłem do MS i pytałem czy posiadanie faktury zakupu i klucza i tylko tego uprawnia mnie do używania systemu i dostałem twierdzącą odpowiedź. Jedyne co to zakupione w ten sposób na pewnym portalu aukcyjnym klucze obarczone są ryzykiem, ze któregoś dnia mogą przestać działać i MS mi w tym problemie nie pomoże. Na zachodzie windows jest sprzedawany w formie klucza - nie jest konieczny nośnik ani naklejka. Mógłby ktoś naprawdę biegły w temacie wypowiedzieć się jak to jest ?
pawels72gru 8. 2017

A jesteście przekonani, że klucze są lewe ? Kiedyś dzwoniłem do MS i pyta …A jesteście przekonani, że klucze są lewe ? Kiedyś dzwoniłem do MS i pytałem czy posiadanie faktury zakupu i klucza i tylko tego uprawnia mnie do używania systemu i dostałem twierdzącą odpowiedź. Jedyne co to zakupione w ten sposób na pewnym portalu aukcyjnym klucze obarczone są ryzykiem, ze któregoś dnia mogą przestać działać i MS mi w tym problemie nie pomoże. Na zachodzie windows jest sprzedawany w formie klucza - nie jest konieczny nośnik ani naklejka. Mógłby ktoś naprawdę biegły w temacie wypowiedzieć się jak to jest ?Ależ oczywiście że możesz kupić klucz elektronicznie - instalujesz sobie Windows z płytki i przy żądaniu aktywacji możesz wybrać zakup licencji i otwiera ci się okienko z ofertą zakupu klucza od MS. Tyle że nie kosztuje on 48 PLN tylko 629PLN dla wersji Home lub 1099 PLN dla wersji Pro
Edytowane przez: "drozda" gru 8. 2017
Avatar
Usunięty50288
Kiedyś w prezencie dostałem klucz od chińczyka, do AVG ULTIMATE, licencja na 259,999 komputerów i na 300 lat. Używam go od 4 lat....
Ja mam W10 Home za 5€ z ebaya od jakiegoś koreańczyka, póki działa to działa. Najwyżej kupię drugi, trzeci. Nadal taniej a róznicy nie ma
Zalogru 8. 2017

Najwyżej kupię drugi, trzeci. Nadal taniej a róznicy nie maJak dorośniesz to może załapiesz :>
Zalo08/12/2017 13:41

Ja mam W10 Home za 5€ z ebaya od jakiegoś koreańczyka, póki działa to dział …Ja mam W10 Home za 5€ z ebaya od jakiegoś koreańczyka, póki działa to działa. Najwyżej kupię drugi, trzeci. Nadal taniej a róznicy nie ma


To przepłacasz. Można sobie w kilka minut ściągnąć przerobiony bios na którym aktywujesz sobie licencję i mieć spokój.
Tyle że nadal to zwykła kradzież.
Ku przestrodze: prawnik-rodzinny.pl/art…tml
Pamiętajcie że to jest polska a nie uczciwy i cywilizowany kraj gdzie człowieka traktuje się z szacunkiem i poszanowaniem prawa.
Doman08/12/2017 13:17

Ludzie, kto to plusuje? Poczytajcie sobie o licencjonowaniu Windowsa. Tak …Ludzie, kto to plusuje? Poczytajcie sobie o licencjonowaniu Windowsa. Tak w skrócie, zakup tego klucza nie uprawania Was do korzystania z systemu, nawet jeżeli aktywacja przejdzie pomyślnie.


a Ty przeczytaj sobie przepisy prawa, które maja gdzieś co Micorosft sobie skrobie w regulaminach. Tak w skrócie - bzdury piszesz.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst