Niestety, ta okazja wygasła 27 grudnia 2022.
117° Zakończono
7
Opublikowano 27 listopada 2022

MICRO MACHINES WORLD SERIES PC / Steam

1,59zł7,34zł-78%
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.372
3.434

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Micro Machines: World Series jest kolejną częścią kultowej serii zręcznościowych gier wyścigowych, tworzonych przez zespół Codemasters Software. Cykl narodził się w 1991 roku, a od roku 2006, kiedy to do sprzedaży trafiło Micro Machines V4, nie zagościł na komputerach osobistych lub konsolach. Niemniej, sukces, jaki odniósł jego mobilny spin-off, ostatecznie przekonał twórców do wielkiego powrotu. W ten oto sposób narodziła się omawiana tutaj produkcja, która została wydana między innymi na platformę PC, PS4 i XONE.

Podobnie jak miało to miejsce w legendarnym pierwowzorze, w Micro Machines: World Series przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Do naszej dyspozycji oddano 12 zróżnicowanych pojazdów, wśród których znalazło się miejsce na egzotyczne auta wyścigowe i na ciężarówki siejące na torze prawdziwe spustoszenie. Poszczególne maszyny wyposażono w różnorodny arsenał – mowa o wyrzutniach rakiet, granatnikach, miotaczach ognia, czy choćby o karabinach maszynowych.

Uwagę przykuwają nietypowe lokacje, w jakich przychodzi nam toczyć walkę o miejsce na podium. Wyścigi odbywają się bowiem na stołach bilardowych, w szopach, na podwórkowych chodnikach, czy wreszcie na znanym z oryginału, kuchennym stole, na którym roi się od przeszkód w postaci kubków, sztućców, talerzy i resztek jedzenia. Co ciekawe, kluczem do zwycięstwa jest eliminacja kolejnych oponentów, a także zapoznanie się z poszczególnymi trasami – te bowiem urozmaicają liczne przeszkody pokroju rozlanego oleju, które można wykorzystać do odwrócenia losów wyścigu.
CDkeys Więcej szczegółów na CDkeys
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2023
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Wow... Przypomniał się pegasus i złota piatka
 2. Avatar
  Bardzo złe opinie na Steamie
 3. Avatar
  11709170-8rpRg.jpg
  To były czasy. 🐽
 4. Avatar
  z tych z pegasusa została tylko nazwa,
 5. Avatar
  To był klasyk
 6. Avatar
  Z kultowego Micro Machines w tym tworze została tylko nazwa.

  youtu.be/3Fw…Te8
 7. Avatar
  Słabe recki - ogólnie cień oryginalnego micro machines
  btw z tego co pamiętam, to większość trybów dostępne dopiero w multi - problem jest taki, że na serwerach świeci pustką i nie sądze by ta promka coś zmieniła
Avatar