MiBand - wszystkie wersje (TPSIV - $12.99 lub nawet $7.85 z kuponem 5/10)
184°Zakończono

MiBand - wszystkie wersje (TPSIV - $12.99 lub nawet $7.85 z kuponem 5/10)

17
mar 23. 2016
Każdy MiBand umożliwia monitorowanie snu, inteligentne budzenie, powiadomienia poprzez wibrację oraz pomiar ilości kroków. Różnice dotyczą natomiast pulsometru, koloru LEDów i materiału opaski. W przeciwieństwie do pozostałych produktów Xiaomi, gdzie nazewnictwo jest standaryzowane, poszczególne odmiany MiBand (z wyjątkiem 1s) nie mają oficjalnych oznaczeń wersji. Poniżej aktualne oferty razem z krótkim wyjaśnieniem i nieoficjalnymi nazwami.

Legenda:
AE AliExpress
BG BangGood
BGK BangGood z kuponem 5/10
GB GearBest


MiBand / MiBand 1 / MiBand 2014 / MiBand RGB
SPECYFIKACJA: kolorowe diody, bateria 41 mAh, gumowy pasek
OSTRZEŻENIE: zakup w GearBest bardziej ryzykowny ("The color of LED lights is random")
BGK $11.09 ($10.76)
GB $15.73 ($13.85)
BG $16.09 ($15.61)

MiBand 1.1 / MiBand 1A / MiBand 2 / MiBand TPSiV / MiBand White Led
SPECYFIKACJA: białe diody, bateria 45? mAh, polimerowy pasek
BGK $8.09 ($7.85)
GB $12.99 ($11.43)
BG $13.09 ($12.70)

MiBand 1s
SPECYFIKACJA: białe diody, bateria 45 mAh, polimerowy pasek, pulsometr
GB $16.99 ($14.95)
BGK $24.99 ($24.24)
BG $29.99 ($29.09)


Uwagi ogólne:
1. Przed zakupem na Banggood należy koniecznie wybrać właściwą wersję opaski. Natomiast GearBest umożliwia skopiowanie linku bezpośredniego, więc wystarczy skontrolować.
2. W ofercie Banggood można znaleźć także droższego o $1.50 MiBand TPSiV z adnotacją "Upgrade Version For iPhone 6 6 Plus". Prawdopodobnie jedyną różnicą jest... cena.
3. Aliexpress (nawet podczas promocji), Everbuying i Allbuy przy obecnych cenach nie ma sensu uwzględniać.
4. W nawiasach podany jest potencjalny koszt z GivingAssistant. Dokładna instrukcja znajduje się w poprzedniej okazji, a zwrot wynosi 12% (GearBest) i 3% (BangGood). Jednorazowo przysługuje dodatkowe $5 cashbacku przy rejestracji z reflinka. Regulamin zabrania publikacji (można wysyłać jedynie przez PW), więc jakby ktoś był zainteresowany, proszę poszukać. Przy wykorzystaniu cashbacku 3%, bonusu za rejestrację i kuponu 5/10, najtańszego MiBand można kupić nawet za około 10zł.
5. Podobnie jak przy większości akcji promocyjnych Gearbest, wyświetlony na stronie produktu rabat i cena pierwotna nie mają nic wspólnego z prawdą
Aktualizacje społecznościowe
17 Komentarzy
czy mogło by to zostać wyjaśnione tak aby ludzie szukający się z tym pierwszy raz zrizumieli,? bo jakiś za ciemny w tych sprawach jestem
Link do GB pod opisem mi banda 1s przenosi na stronę produktu MiBand TPSiV. A z tego co wiem to ta cena wariantu 1s jest na tym poziomie już z dwa tygodnie.
SPECYFIKACJA: białe diody, bateria 45 mAh, polimerowy pasek, pulsometr
GB $16.99 ($14.95)
nigdzie nie widze zeby był pulsometr

no właśnie.. chciałem go kupić a faktycznie nie ma w nim pulsometru..
Ten jest z pulsometrem Mi band 1s i kosztuje 17$
bez sensu podawac w ofertach ceny po odjeciu kuponu, ktore nie kazdy posiada i trzeba sobie na nie zapracowac
Zbanowany
No i co to za okazja jak trzeba mieć kupon?
jaki jest kod kuponu do BG na 5 dol?
@Zdzisiu Kupon jest indywidualny dla każdego konta. Pięcio-dolarowy kosztuje 1080 punktów. Punkty codziennie można zdobywać w loterii (chyba zwykle średnio 80 na dzień).
​to ja wiem ze mozna zamienic za punkty. w takim razie wrzucanie takich promocji na peeper jest kompletnie bezsensowne
dodatkowo na banggood i gearbest można dostać zniżkę -5$ jeśli korzystamy z givingassisant
Nie rozumiem szału na te opaski. Kupilem. Tydzień zabawy. A tak to szczerze na cholerę. I wygląda na ręce jak zabawka dla 12 latka
DJVahnmar 23. 2016

Nie rozumiem szału na te opaski. Kupilem. Tydzień zabawy. A tak to s …Nie rozumiem szału na te opaski. Kupilem. Tydzień zabawy. A tak to szczerze na cholerę. I wygląda na ręce jak zabawka dla 12 latka


To że Ty nie rozumiesz nie oznacza że inni też tak jak Ty.
Dla mnie osobiście największą zaletą opaski są powiadomienia - w telefonie dźwięk wyłączony (taka praca, że muszę mieć dźwięk wyłączony) i wsio gra.
Fajny też jest budzik.
Pulsometr/krokomierz się przydaje jak biegam - ciekawe wyniki do których trzeba czasem brać poprawkę ale nie jest źle.
Powiadomienia gmail też sobie chwalę.
Pepper
@mmxv Ta wibracja na ręce jest cie w stanie bezproblemowo obudzić? Mam twardy cen, budzi mnie tylko dźwięk budzika który brzmi jak by ktoś kopyścią po patelni grzmocił (a i nie zawsze), ale jeśli to dla organizmu jest na tyle "dziwne" uczucie, że jednak się budzi to może warto spróbować.
Kabanmar 23. 2016

@mmxv Ta wibracja na ręce jest cie w stanie bezproblemowo obudzić? Mam t …@mmxv Ta wibracja na ręce jest cie w stanie bezproblemowo obudzić? Mam twardy cen, budzi mnie tylko dźwięk budzika który brzmi jak by ktoś kopyścią po patelni grzmocił (a i nie zawsze), ale jeśli to dla organizmu jest na tyle "dziwne" uczucie, że jednak się budzi to może warto spróbować.


apka mi band tools ma fajną funkcję tzw. bezpieczny budzik więc nawet gdyby wibra nie dała rady to telefon (apka sama włączy dźwięk) obudzi
Autor
kamikadzermar 23. 2016

Link do GB pod opisem mi banda 1s przenosi na stronę produktu MiBand …Link do GB pod opisem mi banda 1s przenosi na stronę produktu MiBand TPSiV. A z tego co wiem to ta cena wariantu 1s jest na tym poziomie już z dwa tygodnie.


Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi, już poprawione

schredermar 23. 2016

No i co to za okazja jak trzeba mieć kupon?Zdzisiumar 23. 2016

​to ja wiem ze mozna zamienic za punkty. w takim razie wrzucanie takich p …​to ja wiem ze mozna zamienic za punkty. w takim razie wrzucanie takich promocji na peeper jest kompletnie bezsensowneWrzucanie takich promocji na Pepper jest bezsensowne, kiedy punkty otrzymuje się tylko za zakupy. Teraz natomiast możliwe było uzyskanie około 1600 punktów w loterii. O dowolnej godzinie, a z wykorzystaniem automatu zajmowało to około 1 minuty, więc słowo "zapracować" jest dla mnie lekkim nadużyciem Dodatkowo w wyniku różnych błędów można było zdobyć tysiące punktów za nic - ale to już każdy sam sobie poszuka, bo tego polecać nie zamierzam. Zresztą, zamiast kuponu można użyć GivingAssistant i $5 za rejestrację, koszt identyczny. Oczywiście zaraz znalazłby się ktoś kto stwierdzi, że kuponów nie ma, GA wykorzystał, a ja oszukuję co do ceny. Dlatego zaznaczam, że $11.43 to i tak naprawdę dobra okazja


Kabanmar 23. 2016

@mmxv Ta wibracja na ręce jest cie w stanie bezproblemowo obudzić? Mam t …@mmxv Ta wibracja na ręce jest cie w stanie bezproblemowo obudzić? Mam twardy cen, budzi mnie tylko dźwięk budzika który brzmi jak by ktoś kopyścią po patelni grzmocił (a i nie zawsze), ale jeśli to dla organizmu jest na tyle "dziwne" uczucie, że jednak się budzi to może warto spróbować.


Z własnego doświadczenia wiem, że w takich przypadkach MiBand kompletnie nie nadaje się jako jedyny budzik Ale z wykorzystaniem wspomnianego już przez @mmxv Mi Band Tools, może się to sprawdzić.
@Kaban to juz jest kwestia indywidualna. Opaski używam od listopada i budzi mnie niemalże zawsze. Najgorsze, jak sie obudzisz i wyłączysz i spisz dalej :P Potem nawet nie pamietasz, ze wylaczales to.
a zeby wylaczyc wystarczy tapnąć w mibanda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy