Niestety, ta okazja już wygasła
Mi Mix 2s Global z nowego chińskiego sklepu gearvita.com
-185° Zakończono

Mi Mix 2s Global z nowego chińskiego sklepu gearvita.com

12
gru 5. 2018Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena 354 USD

Wysyłka od 5.5USD

Telefon dobrze znany. W mojej ocenie lepszy wybór od Mi8. Z najważniejszych ostatnio: jest NFC i B20. Notcha brak. Aparat również daje radę.
Sklep to dla mnie kompletna nowość. Nie jestem w stanie niczego więcej dodać jak to, że zakupów dokonujemy przez PayPal więc z pewną dozą ochrony.

Dostępne jest EU Priority line (7~12 business days) za
$7.04, ale czy pozwala uniknąć podatku VAT tego nie wiem.
Aktualizacje społecznościowe
GearVita Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Chińska ruletka
popraw zdjęcie. To nie pocophone
złe zdjęcie ( na zdjęciu jest Poco phone f1)
Cena super. Telefon super. Ale sklep - zagadka...
1555014-42C20.jpg
Nie wiem czy w przypadku tego modelu mają sens zakupy z Chin - allegro.pl/xia…tml . Sklep raczej znany i przesyłka za free, dostawa w znacznie krótszym czasie. Nie wiem jak dokładnie jest z gwarancją (kupiłem u nich ale nie musiałem z niej korzystać), chociaż śmiem przypuszczać że będzie łatwiej niż że sprowadzanymi.
lukasz_lukaszUvA05/12/2018 07:22

Nie wiem czy w przypadku tego modelu mają sens zakupy z Chin - …Nie wiem czy w przypadku tego modelu mają sens zakupy z Chin - https://allegro.pl/xiaomi-mi-mix-2s-6-64gb-dual-sim-bialy-i7692553563.html . Sklep raczej znany i przesyłka za free, dostawa w znacznie krótszym czasie. Nie wiem jak dokładnie jest z gwarancją (kupiłem u nich ale nie musiałem z niej korzystać), chociaż śmiem przypuszczać że będzie łatwiej niż że sprowadzanymi.


Też mam w planach zakup mi mix 2s ale po kilku mailach z tą firmą odradzam zakup u nich. Poczytaj opinie w necie przekonasz się że to firma która jawnie robi jakieś zawirowania VAT . Więc jak chcesz brać udział w tej karuzeli to kupuj.
Edytowane przez: "Pook" gru 5. 2018
Liczcie na gwarancje, tak jak w przyszłości można liczyć na emeryturę...
Avatar
Usunięty126303
Wolę trochę poczekać i kupić Mi Mix 3 Cena już zaczyna spadać.
Nie wiem na pewno czy to nieznany sklep, czy owczy pęd spowodował taki chłód, ale zamykam.
Kupiłem i sprzęt póki co działa więc o gwarancji nie myślę. Zobaczymy co dalej. Przynajmniej było szybko i obyło się bez VAT. Serwisuję smartfony i najczęstszą usterką jest oczywiście zbite LCD, tego niestety żadna gwarancja nie uwzględnia.
Pookgru 5.

Też mam w planach zakup mi mix 2s ale po kilku mailach z tą firmą odradzam …Też mam w planach zakup mi mix 2s ale po kilku mailach z tą firmą odradzam zakup u nich. Poczytaj opinie w necie przekonasz się że to firma która jawnie robi jakieś zawirowania VAT . Więc jak chcesz brać udział w tej karuzeli to kupuj.może podać link do opinii o tym sklepie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst