Niestety, ta okazja już wygasła
Mi Electric Scooter  Hulajnoga xiaomi M365
-264° Zakończono

Mi Electric Scooter Hulajnoga xiaomi M365

1.599zł1.799zł-11%Mi-Home Okazje
16
-264° Zakończono
Mi Electric Scooter Hulajnoga xiaomi M365
kwi 6. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Elektryczna hulajnoga MiJia ma minimalistyczną konstrukcję, w której każdy detal działa na rzecz wygody i łatwości użytkowania. Solidna i składana konstrukcja, długa stabilna kierownica i pneumatyczne opony pochłaniające wstrząsy zapewniają najbardziej komfortowe i ekscytujące doznania podczas jazdy.
Aktualizacje społecznościowe
Mi-Home OkazjeMi-Home kod rabatowy
Najlepsze komentarze
1. To chyba ostatni dzień tej promocji, trwa już 3 dni
2. Cena nie powala, to raczej normalna cena w Polsce
3. Dubel
Edytowane przez: "Souler" kwi 6. 2019
16 Komentarzy
1. To chyba ostatni dzień tej promocji, trwa już 3 dni
2. Cena nie powala, to raczej normalna cena w Polsce
3. Dubel
Edytowane przez: "Souler" kwi 6. 2019
Było...
Gdzie aktualnie z polskiej dystrybucji można wyhaczyć najtaniej tę hulajkę?
Ktoś coś?
Edytowane przez: "mmxv" kwi 6. 2019
mmxv06/04/2019 15:36

Gdzie aktualnie z polskiej dystrybucji można wyhaczyć tę hulajkę?Ktoś coś?


No wlasnie tu
ja_pie06/04/2019 16:34

No wlasnie tu


Najtaniej zapomniałem dodać.
To z okazji to najtaniej? Serio?
mmxv4 g, 1 min

Najtaniej zapomniałem dodać.To z okazji to najtaniej? Serio?


Zobacz na ceneo. Polskich dystrybutorow za duzo nie ma.
mmxv06/04/2019 15:36

Gdzie aktualnie z polskiej dystrybucji można wyhaczyć najtaniej tę hu …Gdzie aktualnie z polskiej dystrybucji można wyhaczyć najtaniej tę hulajkę?Ktoś coś?


Wyszukaj używając lupy na Pepperze, jest kilka aktywnych z polskiej dystrybucji. Ewentualnie z polskiego magazynu GearBestu albo poczekać jak będzie taniej w jakimś markecie. Można też kupić wersję pro, ale raczej nie z Polski i nie taniej niż 2000 pln.
Souler58 min

Wyszukaj używając lupy na Pepperze, jest kilka aktywnych z polskiej d …Wyszukaj używając lupy na Pepperze, jest kilka aktywnych z polskiej dystrybucji. Ewentualnie z polskiego magazynu GearBestu albo poczekać jak będzie taniej w jakimś markecie. Można też kupić wersję pro, ale raczej nie z Polski i nie taniej niż 2000 pln.


Znajdź tańszą, bo nie widzę.
Edytowane przez: "tomek.popowski" kwi 6. 2019
Avatar
Usunięty50870
mmxv6 g, 46 min

Najtaniej zapomniałem dodać.To z okazji to najtaniej? Serio?


W Polsce to tak. Ciężko więcej przyoszczędzić.
Ale można czasem dorwać za ok 1350 z Chin, ostatnio nawet z wysyłki z polskiego magazynu. Poszukaj na Pepperze. Ogólnie hulajnoga będzie tanieć (może i w Polsce) z okazji pojawienia się wersji PRO na rynku.
Teraz kupilibyście m365 czy pro?
ja_pie16 g, 5 min

No wlasnie tuMall 1595 czyli o całe 4 zł tańsza
tomek.popowski06/04/2019 23:28

Teraz kupilibyście m365 czy pro?


Ja bym teraz kupił pro. Ale to zależy, w jakich warunkach chce się jeździć, czy chce się większy zasięg, czy jest się wysokim, czy ma się dużą stopę, jakie jest ukształtowanie terenu...
Souler07/04/2019 10:38

Ja bym teraz kupił pro. Ale to zależy, w jakich warunkach chce się je …Ja bym teraz kupił pro. Ale to zależy, w jakich warunkach chce się jeździć, czy chce się większy zasięg, czy jest się wysokim, czy ma się dużą stopę, jakie jest ukształtowanie terenu...


Zasięg, wysoki, ciężki oglądałem recenzje i ponoć ten zasięg nie jest o wiele dłuższy.
tomek.popowski07/04/2019 10:40

Zasięg, wysoki, ciężki oglądałem recenzje i ponoć ten zasięg nie je …Zasięg, wysoki, ciężki oglądałem recenzje i ponoć ten zasięg nie jest o wiele dłuższy.


Bateria jest prawie dwa razy większa, ale też hulajnoga ciągnie więcej prądu, bo jest mocniejszy silnik o 50W (jest ograniczony przez oprogramowanie; do wersji bez pro da się przez zewnętrzną apkę wgrać oprogramowanie bez ograniczenia, do pro na razie chyba jeszcze nie). Jak jesteś wysoki, to może być wygodniej na pro, bo też jest wyższa
Souler07/04/2019 10:43

Bateria jest prawie dwa razy większa, ale też hulajnoga ciągnie więcej prą …Bateria jest prawie dwa razy większa, ale też hulajnoga ciągnie więcej prądu, bo jest mocniejszy silnik o 50W (jest ograniczony przez oprogramowanie; do wersji bez pro da się przez zewnętrzną apkę wgrać oprogramowanie bez ograniczenia, do pro na razie chyba jeszcze nie). Jak jesteś wysoki, to może być wygodniej na pro, bo też jest wyższa


Właśnie myśle o tym, ale w sumie jak teraz mogę kupić nawet za 1400/1500 to za pro może wyjść nawet 1000 zł więcej i zastanawiam się czy to będzie opłacalne za tak nie wielkie różnice. W ogóle mam dylemat z zakupem bo z jednej strony bym chciał z drugiej nie wiem :P a co do oprogramowania jak mam iPhona tez takie oprogramowanie dałbym radę wgrać?
tomek.popowski22 min

Właśnie myśle o tym, ale w sumie jak teraz mogę kupić nawet za 1400/1500 to …Właśnie myśle o tym, ale w sumie jak teraz mogę kupić nawet za 1400/1500 to za pro może wyjść nawet 1000 zł więcej i zastanawiam się czy to będzie opłacalne za tak nie wielkie różnice. W ogóle mam dylemat z zakupem bo z jednej strony bym chciał z drugiej nie wiem :P a co do oprogramowania jak mam iPhona tez takie oprogramowanie dałbym radę wgrać?


W Polsce cena za pro w mi-home ma być 2100/2200z zł, w Chinach taniej. Na filmie Klawitera było, moim zdaniem, dobrze powiedziane, że jeżeli ma się już starszą wersję hulajnogi, to nie opłaca się brać pro, ale jak się chce kupić jako pierwszą, to raczej warto brać pro. Jeżeli nie masz za dużo pieniędzy, to może nie warto wydawać na pro. A jeżeli chcesz sprawdzić, czy ci się podoba, to wypożycz hulajnogę w Warszawie czy innym mieście, gdzie są do wypożyczenia i się przejedź. Co do modyfikacji przez iPhone, to nie wiem, czy się da.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst