Niestety, ta okazja już wygasła

Metro Redux Bundle za 7,61 zł z Brazylijskiego Xbox Store / Węgierski Xbox Store za 11,01 zł @ Xbox One

maj 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gry za R$8,85 i 895,00 HUF

Uwaga: Należy zmienić region na konsoli na Brazylie, wtedy przechodzimy do sklepu i dopiero kupujemy grę za pomocą karty podarunkowej, można też zrobić to przez Microsoft Store na komputerze, zmienić w systemie Windows region na Brazylie

Xbox Live Gift Card (Brazil) > mtcgame.com/pl-…-br

Metro Redux Bundle - 11,01 zł - Węgierski Xbox Store - Xbox One

Do zakupów w węgierskim MS Store możecie wykorzystać polską kartą płatniczą oraz polski adres rozliczeniowy.

I tak nastał rok 2033. Pod ziemią narodziło się i dojrzało całe pokolenie. Ufortyfikowane „miasta”– stacje metra – rozpaczliwie starają się przetrwać, tocząc walki między sobą, jak i przeciwko przerażającym mutantom z zewnątrz. Ty nazywasz się Artem. Urodziłeś się na powierzchni w ostatnich dniach przed pożogą, jednak dorastałeś już pod ziemią. Mimo że nigdy jeszcze nie opuściłeś granic własnej stacji, w wyniku dziwnego zrządzenia losu powierzono ci ważną misję. Musisz udać się do ścisłego centrum sieci Metra, by ostrzec niedobitki ludzkości przed potwornym zagrożeniem. Ale czy zostaniesz wysłuchany? Zamiast się zjednoczyć, skłócone frakcje mieszkańców Metra pogrążyły się w wojnie o pełnię władzy, którą ma zagwarantować ocalała instalacja militarna w bunkrze D6. Wzmaga się konflikt wewnętrzny, którego skutkiem może być ostateczne wyginięcie gatunku ludzkiego.

Edycja Metro Redux, zawierająca obie fabularne kampanie dla jednego gracza z edycji Metro 2033 i Metro: Last Light, porywa nas w podróż szlakiem zapomnianych katakumb poniżej tuneli metra, aż na wymarłe pustkowie na powierzchni, gdzie nasze działania zadecydują o dalszych losach cywilizacji.
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz