Niestety, ta okazja już wygasła
Metro Exodus Xbox One/PS4
92° Zakończono

Metro Exodus Xbox One/PS4

118zł Darmowa dostawa DarmowaShopTo Okazje
10
92° Zakończono
Metro Exodus Xbox One/PS4
lip 6. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Metro Exodus PS4 za 127,57 zł

> Gra za £24,85/£26,85 - Xbox One/PS4 <

Darmowa wysyłka do Polski (not tracking).


Metro Exodus to fabularna strzelanka pierwszoosobowa ze studia 4A Games łącząca w sobie takie elementy jak śmiertelnie niebezpieczne walki, skradanie się, eksploracja i horror surwiwalowy w jednym z najbardziej wciągających światów, jakie kiedykolwiek stworzono.

Przemierzaj dzikie ostępy na terenie Rosji przez rozległe, nieliniowe poziomy i stań się częścią ekscytującej historii rozgrywającej się w ciągu całego roku – od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźne szpony zimy nuklearnej.

Udaj się w niesamowitą podróż na pokładzie Aurory – mocno zmodyfikowanej lokomotywy parowej – i dołącz do garstki ocalałych w poszukiwaniu nowego życia na Wschodzie.

Surwiwalowa rozgrywka typu sandbox – wciągająca historia będąca połączeniem stylu klasycznych gier Metro z nowymi, rozległymi, nieliniowymi poziomami.

Piękny, choć wrogi świat – odkryj postapokaliptyczne dzikie ostępy Rosji, stworzone z dbałością o takie detale jak efektowny wizualnie cykl dnia i nocy oraz dynamiczna pogoda.

Śmiertelnie niebezpieczne walki i skradanie się – zbieraj potrzebne rzeczy i twórz nowe, aby wzbogacić swój arsenał ręcznie wykonanej broni i stawić czoła wrogom, zarówno ludziom, jak i mutantom, w trzymającej w napięciu walce taktycznej.

Podejmowane przez Ciebie wybory mają wpływ na los Twoich towarzyszy – nie wszyscy przeżyją tę podróż, a skutki Twoich decyzji będą odzwierciedlone we wciągającej fabule, dającej ogromne możliwości ponownego rozgrywania całej historii.

Niesamowita atmosfera i immersja – migocząca w ciemności świeca, zachrypły, gwałtowny wdech w chwili, gdy maska gazowa zaczyna zamarzać, wycie mutanta niesione nocnym wiatrem – Metro wciągnie Cię do reszty i przerazi jak żadna inna gra...
Aktualizacje społecznościowe
ShopTo Okazje
Najlepsze komentarze
większośc ogrywa za 4 zł
10 Komentarzy
większośc ogrywa za 4 zł
cyjanek4z06/07/2019 19:31

większośc ogrywa za 4 zł


fajnie a może ktoś szuka pudła
Drogo, nawet bardzo.
Sprzedałem w tym tygodniu sagę metro, czyli 3 części, plus game pass na miesiąc, plus golda ma 2 tygodnie za 110 zł. Aukcja wisiała prawie 3 tygodnie.
Więc to co tutaj, to lipa. Sam metro exodus kupiłem z Argentyny w maju za 50zl.
megalodon06/07/2019 22:02

może i drogo ale taniej nie znalazłem

Edytowane przez: "krasno_ludek" lip 6. 2019
krasno_ludek06/07/2019 22:19

Sprzedałem w tym tygodniu sagę metro, czyli 3 części, plus game pass na mie …Sprzedałem w tym tygodniu sagę metro, czyli 3 części, plus game pass na miesiąc, plus golda ma 2 tygodnie za 110 zł. Aukcja wisiała prawie 3 tygodnie. Więc to co tutaj, to lipa. Sam metro exodus kupiłem z Argentyny w maju za 50zl.


na tej Argentynie to wszystko tanio wychodzi jeżeli chodzi o gry
megalodon06/07/2019 22:22

na tej Argentynie to wszystko tanio wychodzi jeżeli chodzi o gry


Tyle, że zablokowali zakupy. W tym roku, tylko 2x była możliwość zakupu z Argentyny.
krasno_ludek06/07/2019 22:26

Tyle, że zablokowali zakupy. W tym roku, tylko 2x była możliwość zakupu z A …Tyle, że zablokowali zakupy. W tym roku, tylko 2x była możliwość zakupu z Argentyny.


za dobrze szło ale xbox live też chyba tanio tam chodził
Sama gra niedorobiona,rewelacyjna grafika ale momentami slabe wykonanie. Chyba tworcom zabraklo czasu na dopieszczenie produkcji. Ogólnie klimat mega.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst