Niestety, ta okazja już wygasła
Metro Exodus PL + nakładki na analogi
156° Zakończono

Metro Exodus PL + nakładki na analogi

129zł199zł-35%Blue Games Okazje
10
lip 23.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest rok 2036.

Ćwierć wieku temu wojna nuklearna spustoszyła cały glob. Tunele metra zrujnowanej Moskwy dają schronienie kilku tysiącom ocalałych, którzy kurczowo trzymają się czegoś, co można nazwać namiastką normalnego życia.

Wielu doświadczyło już okrucieństwa wojny domowej, nieobca im też jest walka ze zmutowanymi bestiami i nadprzyrodzonymi okropieństwami.

Ale ty, Artem, musisz uciec z metra i poprowadzić grupę Spartan na niesamowitą wyprawę przez cały kontynent. Gdzieś na wschodzie Rosji na pewno jest miejsce, gdzie moglibyście wieść spokojne życie. Musi tam być.

Metro Exodus to epicka, napędzana fabułą pierwszoosobowa gra akcji, która łączy elementy skradanki i otwartej walki z eksploracją i survival horrorem. Dzieło studia 4A Games to jeden z najbardziej angażujących światów, jakie kiedykolwiek powstały na potrzeby gier.

Eksploruj rosyjskie bezdroża na rozległych, otwartych mapach i daj się pochłonąć ekscytującej opowieści rozgrywającejsię na przestrzeni całego roku. Na własne oczy zobacz post nuklearną wiosnę, lato, jesień i zimę.

W tej największej przygodzie, Metro Exodus kontynuuje historię Artema, bohatera powieści Dmitria Glukhovskiego.

Cechy charakterystyczne:  • Niesamowita podróż – wsiądź na pokład Aurory, mocno zmodyfikowanej lokomotywy parowej i wspólnie z grupką ocalałych poszukajcie na wschodzie nowego miejsca do zamieszkania.
  • Walka o przetrwanie – wciągająca historia łącząca klasyczną rozgrywkę, znaną z poprzednich odsłon z nowymi, otwartymi mapami.
  • Piękny, niebezpieczny świat – eksploruj post apokaliptyczne, dzikie tereny Rosji ożywiane przez oszałamiający cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe.
  • Śmiertelnie niebezpieczna walka i skradanie – modyfikuj swój arsenał za pomocą znalezionych w trakcie wypraw materiałów i rzuć się w wir walki z ludźmi i mutantami.
  • Czyny wpływające na losy towarzyszy – nie wszyscy doczekają końca podróży, a twoje decyzje będą niosły za sobą konsekwencje.
  • Niesamowita atmosfera i klimat – płomień świecy pochłaniany przez mrok; walka o każdy oddech w zamarzającej masce przeciwgazowej; skowyt mutanta niosący się w dziczy – Metro przerazi cię, jak żadna inna gra dotychczas
Aktualizacje społecznościowe
Blue Games Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Plus za opis!
Cena wyjściowa skąd taka wysoka?
cob_krokodyl23/07/2019 15:51

skopiowany ze strony?


Ale i tak mnie zainteresowal bardziej niz standardowy opis na pepperze
W dniu premiery kupiłem taniej bo po 99 zł , tyle że z Argentyny;)
avazav23/07/2019 18:44

W dniu premiery kupiłem taniej bo po 99 zł , tyle że z Argentyny;)


Cyfra to nie pudełko. Możesz sprzedać cyfrę?
Ares_K23/07/2019 21:01

Cyfra to nie pudełko. Możesz sprzedać cyfrę?


Sam gry których się nie sprzedaje a do nich wraca
avazav23/07/2019 23:30

Sam gry których się nie sprzedaje a do nich wraca


Ja sam kupilem uzywke za 80zl i nie zamierzam jej sprzedać ale chce mieć taką możliwość
avazav23/07/2019 23:30

Sam gry których się nie sprzedaje a do nich wraca


Akurat warto ta grę przejść dwa razy, pierwszy jak skradanke a drugi jak komandos lub odwrotnie i zobaczyć dwa zakończenia
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kontonowe. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst