sty 4. 2016
Blok uzdatniania powietrza za 384zł, przesyłka gratis!!! TANIEJ NIE ZNAJDZIESZ!!!

Urządzenie służy do utrzymania stałego ciśnienia roboczego, niezbędnego do poprawnego działania kluczy udarowych, szlifierek pneumatycznych, pistoletów lakierniczych itp. Zabezpiecza przed zanieczyszczeniami wodą oraz zapewnia smarowanie narzędzi pneumatycznych. Reduktor Metabo przeznaczony jest do stosowania w profesjonalnych warsztatach samochodowych i lakierniach
Aktualizacje społecznościowe
Narzedziowy OkazjeDom i ogród
8 Komentarzy
Pepper
Absolutnie nie wiem do czego to służy, ale faktycznie - ceny są około 3x wyższe
okurr tego mi własnie brakowało
dzięki!
na allegro znajdziemy po 329zl z wysylka wiec nie az taka dobra promocja. Urzdzenie powinno być w kazdym domu!
lazaruseksty 4. 2016

na allegro znajdziemy po 329zl z wysylka wiec nie az taka dobra promocja. …na allegro znajdziemy po 329zl z wysylka wiec nie az taka dobra promocja. Urzdzenie powinno być w kazdym domu!Proszę przeczytać dokładnie ofertę. Na allegro jest podobne urządzenie. Majser-klepki z pewnością zauważą różnicę i będą wiedziały do czego to cudo służy.
A wystarczy dodać:

"Urządzenie służy do utrzymania stałego ciśnienia roboczego, niezbędnego do poprawnego działania kluczy udarowych, szlifierek pneumatycznych, pistoletów lakierniczych itp. Zabezpiecza przed zanieczyszczeniami wodą oraz zapewnia smarowanie narzędzi pneumatycznych. Reduktor Metabo przeznaczony jest do stosowania w profesjonalnych warsztatach samochodowych i lakierniach."Biere dwa.
Autor
lazaruseksty 4. 2016

A wystarczy dodać:"Urządzenie służy do utrzymania stałego ciśnienia roboc …A wystarczy dodać:"Urządzenie służy do utrzymania stałego ciśnienia roboczego, niezbędnego do poprawnego działania kluczy udarowych, szlifierek pneumatycznych, pistoletów lakierniczych itp. Zabezpiecza przed zanieczyszczeniami wodą oraz zapewnia smarowanie narzędzi pneumatycznych. Reduktor Metabo przeznaczony jest do stosowania w profesjonalnych warsztatach samochodowych i lakierniach."Dzięki za opis, dodany!!!
I za takie wpisy szanuję ten serwis
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy