Niestety, ta okazja już wygasła

Męskie buty Timberland FIELD TREKKER za 219zł, rozmiary 40-46, inne kolory już od 209zł, model SPRINT TREKKER SUPER 229zł, @Zalando Lounge

maj 11. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moja pierwsza wstawka

Jak w tytule, męskie skórzane buty Timberland FIELD TREKKER, rozmiary od 40 do 46. Nieco niższa cena niż w poprzedniej wstawce i do tego niepotrzebny żaden kupon (można zbić dodatkowo -40zł za zapisanie do newslettera). Inne kolory startują już od 209zł, znajdziecie je wszystkie na stronie Zalando Lounge, w kampani Weselny styl: Buty dla niego - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Zalando Lounge (zalando-lounge.pl) .

Dodatkowo model SPRINT TREKKER SUPER za 229zł, rónież w pełnej rozmiarówce od 40 do 46, link do nich: Timberland - SPRINT TREKKER SUPER - Sneakersy wysokie - czarny - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Zalando Lounge (zalando-lounge.pl)

Zalando Lounge - dlaczego nie widzę okazji?

- Aby wyświetlić produkt na w Zalando Lounge, musisz być zalogowani na konto klienta. Darmowe konto w sklepie założysz tutaj -> zalando-lounge.pl/ Jeśli posiadasz konto w Zalando, możesz także użyć tych samych danych do logowania.

- Jeśli posiadasz aplikację mobilną Zalando Lounge, linki prowadzące do okazji otwieraj w przeglądarce mobilnej - w innym wypadku otworzy się strona główna w aplikacji.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz