Niestety, ta okazja już wygasła

Męskie buty do koszykówki Nike Renew Elevate II

mar 7. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kod WMN30:

510883-ACWIh.jpg
Darmowa dostawa.
Rozmiary:

510883-czjyW.jpg
Zawodnicy, którzy mogą grać dłużej, są silniejsi w ostatnich minutach meczu. Buty Nike Renew Elevate 2, skoncentrowane na wsparciu przez cały mecz, zapewniają miękkość, dopasowanie oraz wsparcie wokół kostki. Model ten dysponuje stabilną, dynamiczną amortyzacją, która została stworzona z myślą o tym, aby pomóc Ci zachować energię w czasie 4. kwarty.

Podeszwa środkowa ma dwie pianki, które zostały ze sobą połączone. Pianka Nike Renew znajduje się w obszarach, gdzie stopa potrzebuje miękkiej i dynamicznej amortyzacji. Twardsza pianka zapewnia wzmocnienie i stabilność w newralgicznych miejscach.

Cholewka z lekkiej siateczki zapewnia dokładne i pewne dopasowanie, zmniejszając ruchy stopy wewnątrz buta. Wzmocniony materiał odpowiada za trwałość i wsparcie w kluczowych miejscach.

Miękki i wyściełany kołnierz jest wyprofilowany, dzięki czemu zapewnia idealne dopasowanie i wsparcie wokół kostki.

Gumowa podeszwa zewnętrzna wyróżnia się zmodyfikowanym, jodełkowym bieżnikiem. Została ona zaprojektowana, aby zapewnić przyczepność na różnych nawierzchniach w pomieszczeniach i na zewnątrz. Guma zachodzi na obszar palców i na boki, dzięki czemu zwiększa trwałość i stabilność.

  • Logo Swoosh z tworzywa TPU z zygzakowatym szwem.
  • Fakturowany obszar przelotek z tworzywa TPU.
  • Miękki język
  • Bezszwowe powłoki.

510883-zXqlk.jpg510883-vMEks.jpg510883-thJHI.jpg
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz