Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
385° Zakończono
28
Opublikowano 26 stycznia 2023

Męskie buty biegowe HOKA KAWANA

349zł
24,99zł · Breuninger Okazje
Avatar
Opublikowane przez Jeżew
Dołączył w 2018
1.947
28.696

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:


"Cześć.
Przypadkowo przeglądałem internet i znalazłem takie o buty. Może komuś przypasują. Ja nie skorzystam, bo sam nie biegam".Buty HOKA Kawana, które swoją nazwę wzięły od jednej z najpiękniejszych plaż australijskiego stanu Queensland pochodzą z najnowszej kolekcji tej marki i są udaną kontynuacją najlepszych jej cech, a więc – legendarnej już ogromnej amortyzacji, niskiego dropu, a także lekkości i łatwości przetaczania stopy. Model HOKA Kawana posiada wszystkie wymienione wyżej cechy, a niewielkie wśród nich różnice plasują go pomiędzy słynnymi „starszymi braćmi”, czyli modelami Clifton oraz Bondi.

Kawana, jest minimalnie lżejsza (-20 g) i nieco niższa od modelu Bondi (zwłaszcza w jego przedniej części), a także minimalnie cięższa (+30g) i odrobinę wyższa od słynnego Cliftona. Te nieznaczne różnice wynikają z charakterystyki potencjalnego profilu użytkowania nowego buta, o ile bowiem model Bondi został zaprojektowany dla maksymalnie miękkiego („pluszowego”) spokojnego biegania, a także do chodzenia, o tyle Kawana ma stać się najbardziej wszechstronnym butem biegowym marki Hoka. Bardziej dynamicznym niż nieco „ociężały” Bondi i nadającym się nie tylko do biegania, ale także do różnego typu zajęć fitnesowych. Natomiast w porównaniu z ww. Cliftonem, Kawana została bardziej sprofilowana pod kątem krótszego (5-10 km), codziennego biegania, aniżeli maratońskich wyzwań jak jest w przypadku Cliftona.

W modelu Kawana, dla jego „ożywienia” (w porównaniu z Bondi-m) zastosowano nową, bardziej sprężystą piankę CMEVA i zwiększono jeszcze bardziej łatwość przetaczania stopy (SwallowTailTM), dzięki czemu bieganie w modelu Kawana ma być zawsze maksymalnie komfortowe niezależnie od tempa realizowanego biegu. Natomiast zmodyfikowany Extended Heel Crash Pad (dosłownie, „rozszerzony ochraniacz na piętę”), ma redukować siłę uderzenia stopy o podłoże zapewniając w ten sposób wyjątkowo komfortowe lądowanie. Dla osiągnięcia maksymalnego komfortu oraz wsparcia zmodyfikowano również konstrukcję samego zapiętka, który ma teraz bardziej anatomiczny kształt wspomagając w ten sposób ścięgno Achillesa. Wykonana z recykling-owego meshu cholewka została tak zaprojektowana, aby w żaden sposób nie ograniczać dobrej wentylacji. Z kolei, lekka i wyjątkowo odporna na ścieranie guma na podeszwie zewnętrznej ma zapewniać przyczepność i trwałość buta. Można śmiało zakładać, że model Kawana szybko zyska bardzo wielu zwolenników, dzięki swojej wszechstronności przy zachowaniu najlepszych cech butów biegowych marki Hoka.


637740-YEVzy.jpg
637740-EKfv0.jpg
637740-Vnu38.jpg637740-KspiX.jpg637740-weR8h.jpg637740-rFFvw.jpg
Breuninger Więcej szczegółów na Breuninger
Aktualizacje społecznościowe

28 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Po tym komentarzu poleci fala plusów.
 2. Avatar
  Znowu się spóźniłem na swój rozmiar, ale cena zacna. Super Jeżyk ✋
 3. Avatar
  Koka Havana 👌
 4. Avatar
  co za nazwa? chyba dlatego nie kupię
 5. Avatar
  czy nadzadza sie na codzien i na deszcz ze sniegiem?
  Avatar
  Do biegania tak z zastrzeżeniem omijania kałuży
 6. Avatar
  Niski drop. 5 mm, czyli stopa leży w tym bucie bardziej naturalnie, bardziej płasko, jak ktos szuka do miejskiego, długiego, wolnego biegania to buty są ok
 7. Avatar
  12587585-984ni.jpg
 8. Avatar
  Buty tej marki zbierają świetne opinie. Cenią się, ale najwyraźniej mają w sobie coś. Ktoś się może wypowiedzieć szerzej?
  Avatar
  Jeżeli chodzi o hoka to buty do biegania bardzo dobre, ale [zawsze jest jakieś ale ] komuś mogą pasować tobie już np nie, akurat ten model ma niski drop, więc są takie średnie jeżeli preferujesz szybsze bieganie
 9. Avatar
  Jak sam nie biegasz to biegasz z kims
Avatar