Męski softshell Windwarm 500 @ Decathlon
195°Zakończono

Męski softshell Windwarm 500 @ Decathlon

129,99zł199,99zł-35%Decathlon Okazje
9
mar 5. 2018
Męski czerwony softshell trekingowy, w tym momencie dostępne rozmiary online XL i 2XL

Jako ciekawostka, że lokalnie w Decathlon Kraków-Zakopianka w przypadku rezerwacji przez stronę w sklepie, cena 109,99 (wtedy wychodzi 55% rabatu ) i pełna rozmiarówka do rezerwacji (przynajmniej pełna rozmiarówka była w sobotę na sklepie).
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony

Grupy

9 Komentarzy
Piękny kolor :P Żeby tylko jakiegoś byka przy drodze nie spotkać
jam80mar 5. 2018

Piękny kolor :P Żeby tylko jakiegoś byka przy drodze nie spotkać


Albo jeszcze gorzej:
724083-NXSaz.jpg
Tak z ciekawości, dlaczego minusy? Na szlak jaskrawy kolor jest niby zły czy co?
zelltar05/03/2018 23:26

Tak z ciekawości, dlaczego minusy? Na szlak jaskrawy kolor jest niby zły c …Tak z ciekawości, dlaczego minusy? Na szlak jaskrawy kolor jest niby zły czy co?


Żeby były plusy to musi spelniac kilka warunków:
-tani,
-ładny,
-b20,
-xiaomi.
Pepper26506/03/2018 07:44

Żeby były plusy to musi spelniac kilka warunków:-tani,-ładny,-b20,-xiaomi.


O ile pierwsze i drugie to kwestie indywidualne, trzy i cztery nie spełnia. Nie dam rady sam sobie dać minusa... (przynajmniej wysłane z siajomi )
Edytowane przez: "rumikon" mar 6. 2018
rumikonmar 6. 2018

O ile pierwsze i drugie to kwestie indywidualne, trzy i cztery nie …O ile pierwsze i drugie to kwestie indywidualne, trzy i cztery nie spełnia. Nie dam rady sam sobie dać minusa... (przynajmniej wysłane z siajomi )


Kurtka to nie do końca softshell, bo niestety ma membranę. Raczej nie spodziewalbym się po niej dobrej oddychalności.
ZmijZygzakowaty06/03/2018 10:26

Kurtka to nie do końca softshell, bo niestety ma membranę. Raczej nie s …Kurtka to nie do końca softshell, bo niestety ma membranę. Raczej nie spodziewalbym się po niej dobrej oddychalności.


Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba nie ma softsheli trekingowych bez membran wiatroszczelnych...

EDIT: Zastanawiam się dale nad Twoją wypowiedzią o membranie, przecież sama w sobie membrana to materiał oddychający, posiadający wiele mikroporów, na tyle małych, że nie przepuszczą kropli wody, ale równocześnie tak dużych, że przechodzi przez nie para wodna od środka.Temat bardziej na forum ngt, niż tutaj, ale intryguje mnie skąd taka Twoja opinia.
Edytowane przez: "rumikon" mar 6. 2018
rumikonmar 6. 2018

Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba nie ma softsheli trekingowych bez me …Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba nie ma softsheli trekingowych bez membran wiatroszczelnych...EDIT: Zastanawiam się dale nad Twoją wypowiedzią o membranie, przecież sama w sobie membrana to materiał oddychający, posiadający wiele mikroporów, na tyle małych, że nie przepuszczą kropli wody, ale równocześnie tak dużych, że przechodzi przez nie para wodna od środka.Temat bardziej na forum ngt, niż tutaj, ale intryguje mnie skąd taka Twoja opinia.


Softshelle są i membranowe i bezmembranowe. W bezmembranowych przed warunkami zewnętrnymi chroni sama tkanina o odpowiednio gęstym splocie, co skutkuje bardzo dobra oddychalnością i zupełnie wystarczającą ochroną przed wiatrem, ale prawie całkowitą przemakalnością (przed wodą chroni tylko DWR). W membranowych ochrona przed wodą i wiatrem jest lepsza, mimo, że ciągle taka kurtka nie nadaje się na większy deszcz, ale płacimy za to dużo gorszą oddychalnością, gdzieś pomiędzy kurtką bez membrany a hardshellem. Membrany oczywiście są materiałami oddychającymi, ale ciągle przepuszczają na zewnątrz znacznie mniej pary wodnej niż materiał softshella bez membrany.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst