Niestety, ta okazja już wygasła

Męska kurtka przejściowa Regatta Birchdale seledynowo granatowa

kwi 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Trekkingowa męska kurtka z rozciągliwego materiału Regatta Birchdale seledynowo granatowa
Regatta Birchdale to męska kurtka turystyczna, która sprawdzi się podczas każdej wyprawy w góry. Będzie to również idealna męska kurtka na rower jak i do każdej aktywności sportowej. Dzięki wysokiej ochronie przed wodą, ogromnej wygodzie i oddychającej membranie zapewni Ci najwyższy komfort podczas najbardziej wymagających wypraw.
Rozciągliwy i odporny na przetarcia materiał zewnętrzny.
W tej turystycznej męskiej kurtce w góry znajdziesz mocno rozciągliwy i trwały materiał zewnętrzny. Jest to stretch, który świetnie pracuje razem z ciałem podczas trekkingu i nie krępuje ruchów. Dzięki temu, nawet z ciężkim i w pełni zapiętym plecakiem będziesz miał w tej kurtce pełną swobodę ruchów. Dodatkowo, sam materiał jest odporny na przetarcia i zniszczenie, co sprawi, że ta męska kurtka trekkingowa posłuży Ci przez wiele lat.
Męska kurtka w teren z wysoką ochroną przed deszczem.
Regatta Birchdale posiada wysoce wodoodporną i mocno oddychającą membranę Isotex Stretch 10.000. Dzięki niej, nie musisz obawiać się niespodziewanych ulew w górach czy podczas rowerowych eskapad. Ta męska kurtka sportowa zapewni Ci ochronę przed przemoczeniem na wiele długich godzin, przy jednoczesnym świetnym przepuszczaniu potu na zewnątrz.
Techniczny, spasowany krój i praktyczne kieszenie.
W tej wodoodpornej męskiej kurtce dla turysty znajdziesz również sportowy, spasowany krój oraz ergonomicznie szyte rękawy. Wszystko po to, by kurtka była bliżej ciała i jednocześnie by zapewniała Ci jak najwyższy komfort podczas używania. Znajdziesz tutaj również dwie zapinane na zamek kieszenie dolne oraz praktyczną kieszeń na piersi, która z powodzeniem pomieści telefon. We wnętrzu tej męskiej kurtki trekkingowej jest jeszcze jedna, bezpieczna kieszeń na portfel.

520716_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz