Niestety, ta okazja już wygasła
Męska Koszulka dla turysty Cline III SMU Kobaltowa
159° Zakończono

Męska Koszulka dla turysty Cline III SMU Kobaltowa

19,99zł79,99zł-75% 12zł
159° Zakończono
Męska Koszulka dla turysty Cline III SMU Kobaltowa
sie 18. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostępne rozmiary L i XL

Bawełniana męska koszulka dla turysty Regatta Cline III SMU Kobaltowa
Regatta Cline III SMU to to perełka wśród męskich koszulek nie tylko na lato. Ten przyjemny w dotyku męski T-shirt projektowany jest już przez wiele sezonów i ma na swoim koncie ogromne grono wielbicieli. Wszystko zawdzięcza przyjemnemu w dotyku materiałowi, jak i świetnemu designowi outdoorowemu.
Organiczna bawełna – bądź świadomy tego, co wybierasz!
Ta świetna koszulka dla turysty uszyta jest w 100% z organicznej bawełny. Biobawełna, bo tak jest też często nazywana, jest to rodzaj bawełny, który ma ściśle kontrolowany etap produkcji. Podczas uprawy rośliny nie są używane żadne środki chemiczne czy pestycydy. Bawełna organiczna zbierają ją ręcznie osoby pracujące na polu, które mają zagwarantowane godziwe warunki pracy jak oraz godziwą zapłatę. Męska koszulka dla turysty Regatta Cline III powstała z myślą o szacunku dla natury i pracy rąk ludzkich. Bądź świadomy co wybierasz. Wybieraj ekologicznie, mądrze – wybierz Regatta Cline III!
Ciekawe wzornictwo pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu – koszulka dla turysty i podróżnika.
Ta męska koszulka dla turysty dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych z różnymi nadrukami. Dla turysty żeglarza, leniucha plażowego czy takiego który lubi wędrówki górskie. Wszystko po to, żebyś znalazł idealną wersję dla siebie. Dzięki ciekawej kolorystyce o niepowtarzalnych wzorach pokochasz ten męski letni T-shirt z bawełny i z pewnością wrócisz po kolejny!
Męska Koszulka REGATTA Cline III Kobaltowa
Męska Koszulka REGATTA Cline III to lekka koszulka bawełniana idealna na lato.
Marka: Regatta
100% bawełna Coolweave
Nadruk graficzny
Wycięty dekolt
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz