Niestety, ta okazja już wygasła
Memrise -50%
110° Zakończono

Memrise -50%

60zł120zł-50% Darmowa dostawa Darmowa
25
110° Zakończono
Memrise -50%
lip 9. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aplikacja do nauki języków - memrise oferuje z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej rabat - 50% na ofertę premium na okres jednego roku.
Aktualizacje społecznościowe
25 Komentarzy
Znacie coś lepszego? Więcej słownictwa po prostu
ketiow09/07/2018 20:25

Znacie coś lepszego? Więcej słownictwa po prostu


Mondly language, duolingo. Polecam oba.
ANKI droid. Nie ma lepszej apki. Ściągasz talię i ciśniesz. Bardzo dobrze rozplanowane słówka, tasowanie, przypomnienie słówka co kilka dni, co tydzień, czasem słówko pojawia się co 4 mc. Polecam. Zauważyłem że słówka uczone dzięki tej apce są kodowane w innej części pamięci niż słowka uczone klasyczną polską metodą "słupki w zeszycie". Polecam
Memrise jest fajną opcją do nauki nowych słów, ze względu na zróżnicowany proces uczenia. Do powtórek polecałbym Anki
MSTRKRFTlip 9. 2018

ANKI droid. Nie ma lepszej apki. Ściągasz talię i ciśniesz. Bardzo dobrze r …ANKI droid. Nie ma lepszej apki. Ściągasz talię i ciśniesz. Bardzo dobrze rozplanowane słówka, tasowanie, przypomnienie słówka co kilka dni, co tydzień, czasem słówko pojawia się co 4 mc. Polecam. Zauważyłem że słówka uczone dzięki tej apce są kodowane w innej części pamięci niż słowka uczone klasyczną polską metodą "słupki w zeszycie". Polecam


Potwierdzam. Zaczalem korzystac 10 lat temu, gdyby nie ta aplikacja to nigdy bym sobie nie poradzil z chinskim i japonskim. Teraz wykorzystuje ja do wszystkiego, mam we wlasnych taliach z ok 500 tys kart, w tym z 300 tys nagran slowek i zdan.
Kelenarlip 9.

Memrise jest fajną opcją do nauki nowych słów, ze względu na zróżnicowany p …Memrise jest fajną opcją do nauki nowych słów, ze względu na zróżnicowany proces uczenia. Do powtórek polecałbym Anki


da się skofigurować memrise z Anki? Trzeba by eksportować bazę..
Po roku możemy przedłużyć subskrypcje za tę samą kwotę - czyli promocyjną.
Ja kupiłem za 57.55
Edytowane przez: "xyz2a" lip 9. 2018
Ta cena jest tylko poprzez Google Play? Na ich stronie widnieje cena 59$/2 czyli 30 co nijak nie daje 60 zł można tego używać też na iOS? i windzie? Jak to kupujecie??
Gizmo99lip 9. 2018

Mondly language, duolingo. Polecam oba.


duolingo, to chyba tylko do podstaw. Przeszedłem całe i niewiele sie nauczyłem
Kiedys sciagnalem duolingo, ale mi nie podeszla. Ta jest warta swojej zaplaty? Minimalne podstawy mam, ale chce lepiej jezyk poznac. Czy co polecacie?
KubaSzewalip 9. 2018

Ta cena jest tylko poprzez Google Play? Na ich stronie widnieje cena 59$/2 …Ta cena jest tylko poprzez Google Play? Na ich stronie widnieje cena 59$/2 czyli 30 co nijak nie daje 60 zł można tego używać też na iOS? i windzie? Jak to kupujecie??


Przez aplikację w Google Play
BezaZhipsterow09/07/2018 22:08

Kiedys sciagnalem duolingo, ale mi nie podeszla. Ta jest warta swojej …Kiedys sciagnalem duolingo, ale mi nie podeszla. Ta jest warta swojej zaplaty? Minimalne podstawy mam, ale chce lepiej jezyk poznac. Czy co polecacie?


Ja kupiłem, według mnie warto. Ale zawsze możesz przetestować I zobaczyć :-) z tego co piszą, to oferta ważna jeszcze 6 dni.
Edytowane przez: "MisiekWR" lip 9. 2018
MisiekWR09/07/2018 22:14

Ja kupiłem, według mnie warto. Ale zawsze możesz przetestować I zobaczyć :- …Ja kupiłem, według mnie warto. Ale zawsze możesz przetestować I zobaczyć :-) z tego co piszą, to oferta ważna jeszcze 6 dni.


No wlasnie testuje poki co:) byle tylko moj slomiany zapal nie minal. Mi pokazuje ze jeszcze 7 dni bedzie ta cena
BezaZhipsterowlip 9. 2018

No wlasnie testuje poki co:) byle tylko moj slomiany zapal nie minal. Mi …No wlasnie testuje poki co:) byle tylko moj slomiany zapal nie minal. Mi pokazuje ze jeszcze 7 dni bedzie ta cena


Możliwe, że nie ustawiłeś sobie w memrise naszej strefy czasowej 😜
Da sie w tym zaczac od troche wyzszego poziomu, bo szukam i nie widze. A podstawy typu yes, hi, please to troche strata czasu nawet jako przypomnienie.
Rok temu -50% było też na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Można do tego czasu potestować darmową wersję. Ja jestem zadowolony z wersji premium. Dodatkowe funkcje jak trudne słówka i filmiki z lektorami pomagają w nauce.
Minus jest taki, że w appce jest tylko kilka głównych języków do nauki. Resztę kursów trzeba wybrać logując się na serwis www memrise i dopiero wtedy pojawią się w appce.
MSTRKRFTlip 9. 2018

ANKI droid. Nie ma lepszej apki. Ściągasz talię i ciśniesz. Bardzo dobrze r …ANKI droid. Nie ma lepszej apki. Ściągasz talię i ciśniesz. Bardzo dobrze rozplanowane słówka, tasowanie, przypomnienie słówka co kilka dni, co tydzień, czasem słówko pojawia się co 4 mc. Polecam. Zauważyłem że słówka uczone dzięki tej apce są kodowane w innej części pamięci niż słowka uczone klasyczną polską metodą "słupki w zeszycie". Polecam


Z jakich talii korzystałeś?
BezaZhipsterow09/07/2018 22:39

Da sie w tym zaczac od troche wyzszego poziomu, bo szukam i nie widze. A …Da sie w tym zaczac od troche wyzszego poziomu, bo szukam i nie widze. A podstawy typu yes, hi, please to troche strata czasu nawet jako przypomnienie.


Musisz poszukać kursu poprzez stronę www. Apka nie pokazuje wszystkich kursów :/
MisiekWR10/07/2018 07:53

Musisz poszukać kursu poprzez stronę www. Apka nie pokazuje wszystkich k …Musisz poszukać kursu poprzez stronę www. Apka nie pokazuje wszystkich kursów :/


Rzeczywiście, okazało się że jest więcej kursów po przez stronę. I oczywiście żeby zrobić jakiś cały trzeba posiadać premium?
animare10/07/2018 09:10

Rzeczywiście, okazało się że jest więcej kursów po przez stronę. I oczywi … Rzeczywiście, okazało się że jest więcej kursów po przez stronę. I oczywiście żeby zrobić jakiś cały trzeba posiadać premium?


Premium potrzebne jest aby kurs cały zrobić na telefonie. Przez www działa bez limitu (oczywiście nie dotyczy to funkcji premium)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst