Niestety, ta okazja wygasła 13 kwietnia 2023.
395°
19
Opublikowano 20 marca 2023

Memorize: Learn Spanish Words | Angielski Memorize: TOEIC Vocabulary [android + ios]

ZA DARMO28,99zł
Awatar użytkownika Fizyk
Opublikowane przez
Dołączył w 2022
70
329

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej iOS

Znajdź więcej okazji iOS

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Memorize: Learn Spanish Words with Flashcards

„Zapamiętaj: Ucz się hiszpańskich słówek za pomocą fiszek” to aplikacja do nauki oparta na sztucznej inteligencji do nauki i zapamiętywania hiszpańskiego słownictwa.

*8600+ przydatnych hiszpańskich słów*

- fiszki ze słownictwem hiszpańskim wybrane przez ekspertów
- Zaprojektowane zestawy słów dla emigranta, biznesmena, turysty i osób uczących się języka
-Słownictwo dla wszystkich poziomów językowych - od absolutnie początkującego do bardzo zaawansowanego
-Ostateczna lista słownictwa do przygotowania testu DELE
-8600+ fiszek, które zawierają najbardziej przydatne hiszpańskie słowa z różnych kategorii: Liczby, Wskazówki dojazdu, Kolory, Transport, Podróże, Kalendarz, Hobby, Żywność, Zakupy, Rodzina, Natura, Zdrowie, Uczucia, Ciało, Randki, Społeczeństwo, Kultura, Język , historia, kraje zagraniczne, edukacja, szkoła, gospodarka, nauka, biznes, studia i testy, sytuacje awaryjne itp.
- Transkrypcja fonetyczna języka hiszpańskiego do łatwego czytania i mówienia
-Dźwięk zawarty w każdej fiszce, aby ćwiczyć słuchanie i wymowę
-I coraz więcej fiszek słówek hiszpańskich będzie dodawanych w sposób ciągły.

*Naukowy sposób na naukę hiszpańskich słów*

-Sztuczna inteligencja (AI) wybiera hiszpańskie słowa, których musisz się nauczyć, na podstawie szczegółowej analizy twoich osiągnięć i postępów.
- Zaczynając od małej liczby fiszek, do następnego zestawu testowego będzie automatycznie dodawanych więcej i więcej, dopóki nie będziesz w stanie zapamiętać wszystkich kart ze słownika.
- Nowe i trudne fiszki hiszpańskie będą pokazywane częściej, podczas gdy stare i łatwe karty będą pokazywane rzadziej, aby wykorzystać psychologiczny efekt spacji. Wykazano, że zastosowanie tego systemu z rozłożonymi powtórzeniami (SRS) zwiększa tempo uczenia się.
- Porównując swój nawyk z innymi użytkownikami, sztuczna inteligencja stale personalizuje poziom trudności i ilość testu, aby skutecznie zapamiętywać słownictwo.
- A ten naukowy algorytm przypomina ci we właściwym czasie, aby przejrzeć słowa, abyś nigdy ich nie zapomniał.

*Łatwe, szybkie i czyste funkcje*

-Gotowe do nauki proste i intuicyjne fiszki z tłumaczeniem hiszpański-angielski
-Obsługa wielu rodzajów testów do nauki języka hiszpańskiego (pytanie wielokrotnego wyboru, słuchanie, dopasowywanie, odwracanie fiszek itp.)
-Przeszukaj cały słownik słów w języku angielskim lub hiszpańskim
-Szczegółowe statystyki dotyczące ogólnych postępów, cały słownik hiszpański i pojedyncze słowa, które zapamiętałeś
-Ustawienia włączania/wyłączania symboli wymowy
-Jasne i ciemne motywy
-Ustawienia płci dźwięku i szybkości odtwarzania
-Obsługa trybu podzielonego ekranu
-Obsługa trybu poziomego (dla tabletów)
-Synchronizacja w czasie rzeczywistym z innymi telefonami i tabletami

*Zapamiętaj: Ucz się hiszpańskich słówek za pomocą fiszek*

Słownictwo reprezentuje jedną z najważniejszych umiejętności potrzebnych do nauki języka obcego. Jest podstawą rozwoju wszystkich pozostałych umiejętności: czytania ze zrozumieniem, rozumienia ze słuchu, mówienia, pisania, ortografii i wymowy.
W konfrontacji z native speakerem, podczas oglądania filmu bez napisów lub słuchania ulubionej hiszpańskiej piosenki, czytania tekstu lub pisania listu do hiszpańskiego przyjaciela, osoby uczące się języka zawsze będą musiały operować słowami.

Dodatkowo promocja na fiszki w języku angielskim:
 • Memorize: TOEIC Vocabulary (TOEIC - certyfikaty znajomości języka angielskiego w środowisku pracy wydawane przez Educational Testing Service.) / wersja App Store
 • Memorize: TOEFL Vocabulary (TOEFL – egzamin sprawdzający umiejętność rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim.) / nie ma promocji w App Store
Google Play Więcej szczegółów na Google Play
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika piotr.iskra
  Sprawdziłem i można się pobawić, ale tylko jeśli bardzo dobrze zna się i angielski i hiszpański, bo można wtedy bardzo dużo błędów wyłapać i w ten sposób spełnia potrzebę rozrywki. Najczęstsze jakie widzę to brak konsekwencji w koniugacji i tłumaczenie hiszpańskiego czasu przeszłego na angielski teraźniejszy. Raz na 40 zadanek trafiłem też ewidentny błąd, spowodowany tym, że aplikacja do słownikowej definicji dobiera tylko jedno słowo. W tym przypadku słowo "mente" (umysł) oznaczyłem jako pasujące do "mind" (umysł) ale ten mind to jednak było "juicio" (pewnie w znaczeniu sanity, right mind) i mi nie zaliczyło. Nie pytajcie jak, skąd i dlaczego. Kompletnie bez sensu.

  Powiem tak: uczyłem się Hiszpańskiego 20 lat temu i wciąż ogarniam lepiej niż ta apka.

  2/10.
  Awatar użytkownika Rophoe
  Jak oceniasz duolingo? Tam też dostępne jest tylko w wersji angielsko - hiszpańskiej.
 2. Awatar użytkownika Fizyk
  Autor
  13235401-BRAQe.jpgPromocja jest także na fiszki z j. angielskiego słownictwo TOEIC oraz TOEFL. Patrz opis okazji
 3. Awatar użytkownika Olasz
  Ktoś korzystał?
  Oceny na poziomie 1,2, ostatnia aktualizacja z 2021 roku.
  Awatar użytkownika Fizyk
  Autor
  moim zdaniem aplikacja dla osób co znają angielski średnio zaawansowany oraz miała styczność z podstawami hiszpańskiego. W przeciwnym wypadku ciężko będzie się uczyć hiszpańskich słówek w tej aplikacji. Oceny 1 pewnie dodane przez sfrustrowanych ludzi którzy myślą, że jak dorwą fiszki to nagle będą biegle mówić po hiszpańsku. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika K8W
  Toefl już nie jest za darmo.
 5. Awatar użytkownika Kosa_13
  Badziewie... Duolingo bardziej przyjazne i przyjemniejsze w nauce. Ale ogólnie jeżeli ktoś chce się "nauczyć" języka z aplikacji to żadna z nich tego nie umożliwi jeżeli sami z siebie nie weźmiecie się za porządną naukę i nie będziecie rozmawiać z prawdziwym nauczycielem. Z Duolingo korzystam i uczę się regularnie po kilka/kilkanaście minut dziennie od dokładnie 380 dni. I z tej perspektywy czasu mogę powiedzieć, że.... nic nie umiem. W samej aplikacji jestem daleko z lekcjami a włączam TV, odpalam pierwszy lepszy kanał po hiszpańsku i nic nie rozumiem 😁 Także powodzenia !
  Awatar użytkownika Kwiatol
  Też tak miałem. Tylko rozmowa z native speakerem albo nauczycielem ktory dobrze zna język. Uczyłem się przez dłuższy czas portugalskiego z aplikacji i książek ale nie rozumialem nic. Potem wyjechalem do anglii i pracowałem z HIszpanami. Ich język nauczyłem się w około rok. Aplikacja to może być uzupełnienie, utrwalenie ale nie nauka sama w sobie. Niestety.
 6. Awatar użytkownika WitoDessKuczyński
  iOS już bez promki
Awatar użytkownika