Mega tanie wycieranie :) Papier 24szt. za 9.99 @Auchan
335°Zakończono

Mega tanie wycieranie :) Papier 24szt. za 9.99 @Auchan

12
wrz 19. 2016
Jak w opisie 24szt. papieru toaletowego MIŚKI za jedyne 9.99 w Auchan oferta ogólnopolska - tak się dowiedziałem od Pani przy kasie.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Akurat mam sraczkę dzięki
Zbanowany
Wychodzi 42 grosze za rolkę. Super cena!
Wygląda na super cenę ale nie widzę grubości rolek i czy jak się je zgniecie to stawiają opór czy płaszczą się. Nie jestem pewien ale podejrzewam że zwykłe 2 x 8 rolek ameli po 4zł z kaufa daje taką samą wydajność w akcji jak te 24 sztuki.;-)
Edytowane przez: "Gizmo99" wrz 19. 2016
I co z tego za 24 rolki pewnie srajtasmy mniej niz w tescowych tych grubych czterech rolkach tez za 10zl. Najwydajniejszy i dosc tani jest ten aloulete czy jakos tak z rossmanna.
Zbanowany
I co z tego, że grube? Summa summarum, i tak bardziej ekonomicznym zakupem są te z Auchan, a "pewnie", "nie jestem pewien", "podejrzewam" to tylko gdybanie. Nie ma co gdybać, tylko brać te z Auchan
SEOwrz 19. 2016

I co z tego za 24 rolki pewnie srajtasmy mniej niz w tescowych tych …I co z tego za 24 rolki pewnie srajtasmy mniej niz w tescowych tych grubych czterech rolkach tez za 10zl. Najwydajniejszy i dosc tani jest ten aloulete czy jakos tak z rossmanna.dałbyś chociaż zdjęcie
Tak jest proszę podać dokładną ilość listków oraz warstw
Czy jak powiem że ta promocja jest do du*y to będzie jej pochwała czy negatyw ?
Wszystko jest do du*y, tylko pasta do zębów.
MarcinKowalskiwrz 19. 2016

Akurat mam sraczkę dzięki


Uważaj, żebyś się nie ze.rał, zanim dobiegniesz do kasy....
W temacie papieru to najlepsza jest Regina rumiankowa, droga bo ponad 7zł za 8 rolek ale to jest rolka, a nie jakieś małe karteczki biurowe cieńsze od chustki.
Ten swag jak jedziesz przez środek sklepu z wózkiem pełnym papieru do d...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy