Mega tanie wycieranie :) Papier 24szt. za 9.99 @Auchan
335°Zakończono

Mega tanie wycieranie :) Papier 24szt. za 9.99 @Auchan

12
wrz 19. 2016
Jak w opisie 24szt. papieru toaletowego MIŚKI za jedyne 9.99 w Auchan oferta ogólnopolska - tak się dowiedziałem od Pani przy kasie.

12 Komentarzy

Akurat mam sraczkę dzięki

Wychodzi 42 grosze za rolkę. Super cena!

Wygląda na super cenę ale nie widzę grubości rolek i czy jak się je zgniecie to stawiają opór czy płaszczą się. Nie jestem pewien ale podejrzewam że zwykłe 2 x 8 rolek ameli po 4zł z kaufa daje taką samą wydajność w akcji jak te 24 sztuki.;-)
Edytowane przez: "Gizmo99" wrz 19. 2016

I co z tego za 24 rolki pewnie srajtasmy mniej niz w tescowych tych grubych czterech rolkach tez za 10zl. Najwydajniejszy i dosc tani jest ten aloulete czy jakos tak z rossmanna.

I co z tego, że grube? Summa summarum, i tak bardziej ekonomicznym zakupem są te z Auchan, a "pewnie", "nie jestem pewien", "podejrzewam" to tylko gdybanie. Nie ma co gdybać, tylko brać te z Auchan

SEO25 min

I co z tego za 24 rolki pewnie srajtasmy mniej niz w tescowych tych grubych czterech rolkach tez za 10zl. Najwydajniejszy i dosc tani jest ten aloulete czy jakos tak z rossmanna.dałbyś chociaż zdjęcie

Tak jest proszę podać dokładną ilość listków oraz warstw

Czy jak powiem że ta promocja jest do du*y to będzie jej pochwała czy negatyw ?

Wszystko jest do du*y, tylko pasta do zębów.

MarcinKowalski11 godz., 26 min

Akurat mam sraczkę dzięki


Uważaj, żebyś się nie ze.rał, zanim dobiegniesz do kasy....

W temacie papieru to najlepsza jest Regina rumiankowa, droga bo ponad 7zł za 8 rolek ale to jest rolka, a nie jakieś małe karteczki biurowe cieńsze od chustki.

Ten swag jak jedziesz przez środek sklepu z wózkiem pełnym papieru do d...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy