Niestety, ta okazja już wygasła

Mega Bloks Paw Patrol straż pożarna zestaw do budowania z 34 klocków @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)
Zestaw
MEGA GYJ01Mega Bloks Psi Patrol Wóz strażacki Marshalla Zestaw figurka

Dzieci pokochają zabawę w budowanie z zestawem Wóz Strażacki Marshalla inspirowanym animacją "Psi Patrol Film". W tym zestawie konstrukcyjnym są figurki Marshalla i Zumy do ustawiania w różnych pozach i 32 małe klocki wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może skonstruować wóz strażacki Marshalla z wyrzutnią i ruchomą drabiną oraz poduszkowiec Zumy. Po zbudowaniu płonącego budynku można wysłać dzielne psiaki na akcję ratunkową i ugasić "ogień" za pomocą wyrzutni w wozie strażackim. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i fanów klocków od 3 roku życia.

  • Zestaw konstrukcyjny inspirowany animacją "Psi Patrol Film" zawiera 32 małe, wytrzymałe klocki wraz z elementami specjalnymi, z których można zbudować wóz strażacki Marshalla z ruchomą drabiną, poduszkowiec Zumy i "płonący" budynek.
  • W zestawie są też 2 figurki z Psiego Patrolu do ustawiania w różnych pozach: Marshall i Zuma.
  • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Psi Patrol, zabawkami konstrukcyjnymi MEGA BLOKS oraz z klockami innych wiodących marek.
  • Zestaw jest doskonały dla dzieci od 3 roku życia - wcześnie wprowadza w świat budowania własnych konstrukcji i tworzenia opowieści, łącząc zabawę z nauką.

554124-bJp9p.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

3 Komentarze