Niestety, ta okazja już wygasła
Oczyszczacz powietrza Philips Ac3059 - Media Markt M1 Poznań.
-211° Zakończono

Oczyszczacz powietrza Philips Ac3059 - Media Markt M1 Poznań.

1.699zł2.199zł-23%Media Markt Okazje
15
paź 25. 2019Dostępność Wielkopolskie

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zdaje się, że to nowy model oczyszczacza powietrza. Przed Nami zima ❄☃️
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

15 Komentarzy
Wygląda jak ten z bierdy za 250zł :P
Przed nami zima, ale okazja też lodowata
"Znawcy" nie mający pojęcia o oczyszczaczach minusują. 500 zł rabatu od ceny w Ceneo to akurat dobra oferta jak i zresztą sam oczyszczacz
Philips w tej chwili ma najlepsze oczyszczacze więc nie wiem w czym problem.
Cena dużo niższa niż na Ceneo czy allegro...
Promki125/10/2019 14:48

Philips w tej chwili ma najlepsze oczyszczacze więc nie wiem w czym …Philips w tej chwili ma najlepsze oczyszczacze więc nie wiem w czym problem. Cena dużo niższa niż na Ceneo czy allegro...


Najlepsze?
tojatoon26/10/2019 00:08

Najlepsze?


Oczywiście ilu Polaków, tyle zdań.
Wolisz inne? - spoko. Ja sobie Philipsa chwalę; ceny filtrów rozsądne, praca cicha (zwłaszcza AC1214!), no i monitoring/sterowanie telefonem/tabletem... Mam dwa (salon i sypialnie) i pewnie już innych nie kupię.
Czemu minusy?
rhudhy29/10/2019 07:40

Czemu minusy?


Hmm, może dlatego że u konkurencji w tej samej cenie dostaniesz aż 3 sztuki o takich samych możliwościach (np MI 3).
Prince29/10/2019 09:10

Hmm, może dlatego że u konkurencji w tej samej cenie dostaniesz aż 3 sz …Hmm, może dlatego że u konkurencji w tej samej cenie dostaniesz aż 3 sztuki o takich samych możliwościach (np MI 3).


I to jest powód, żeby dawać minusy? Wszyscy muszą mieć Xiaomi? :-(
Na Pepperze oceniamy okazję; czy *to samo* jest gdzieś taniej, a nie czy mogę w tej cenie kupić chiński wynalazek..
PS. Filtry moich Philipsów są tańsze niż do Xiaomi.
rhudhy29/10/2019 10:07

I to jest powód, żeby dawać minusy? Wszyscy muszą mieć Xiaomi? :-(Na Pepp …I to jest powód, żeby dawać minusy? Wszyscy muszą mieć Xiaomi? :-(Na Pepperze oceniamy okazję; czy *to samo* jest gdzieś taniej, a nie czy mogę w tej cenie kupić chiński wynalazek..PS. Filtry moich Philipsów są tańsze niż do Xiaomi.


Po prostu niektórzy patrzą na stosunek cena/jakość urządzenia i nie kierują się jakimiś uprzedzeniami jak ty.
Prince29/10/2019 12:13

Po prostu niektórzy patrzą na stosunek cena/jakość urządzenia i nie kier …Po prostu niektórzy patrzą na stosunek cena/jakość urządzenia i nie kierują się jakimiś uprzedzeniami jak ty.


Pozostaje jeszcze trwałość, pewność, że za rok będą części/filtry, że będą działały ich serwery itd., wygoda (bardzo cenna dla mnie) - to trochę bardziej skomplikowane niż cena/jakość... Jak rozumiem, minusujesz wszystkie okazje dot. Apple, Hue, Denona, Onkyo, Klipsch itd. bo „chińskie jest tańsze”? Dość krótkowzroczne - to raz, a zwyczajnie dziecinne i naiwne - to dwa.
rhudhy29/10/2019 12:39

Pozostaje jeszcze trwałość, pewność, że za rok będą części/filtry, że będą …Pozostaje jeszcze trwałość, pewność, że za rok będą części/filtry, że będą działały ich serwery itd., wygoda (bardzo cenna dla mnie) - to trochę bardziej skomplikowane niż cena/jakość... Jak rozumiem, minusujesz wszystkie okazje dot. Apple, Hue, Denona, Onkyo, Klipsch itd. bo „chińskie jest tańsze”? Dość krótkowzroczne - to raz, a zwyczajnie dziecinne i naiwne - to dwa.


Napisałem tylko że na pepperze przeważająca większość konsumentów kieruje się zasadą: dobra jakość za możliwie jak najniższą cenę. Po prostu nie lubią dopłacać ekstra za fajny napis na wyrobach, jak ma to miejsce w twoim wypadku. Nie chce cie rozczarować, ale akurat wszystkie twoje argumenty "trwałość, pewność, że za rok będą części/filtry, że będą działały ich serwery itd., wygoda" jednoznacznie przemawiają na korzyść produktu wskazanego przeze mnie.
Prince29/10/2019 13:33

Napisałem tylko że na pepperze przeważająca większość konsumentów kieruje s …Napisałem tylko że na pepperze przeważająca większość konsumentów kieruje się zasadą: dobra jakość za możliwie jak najniższą cenę. Po prostu nie lubią dopłacać ekstra za fajny napis na wyrobach, jak ma to miejsce w twoim wypadku. Nie chce cie rozczarować, ale akurat wszystkie twoje argumenty "trwałość, pewność, że za rok będą części/filtry, że będą działały ich serwery itd., wygoda" jednoznacznie przemawiają na korzyść produktu wskazanego przeze mnie.


Większość uważa, że „tylko idiota kupuje droższe” i nie interesują ich żadne argumenty - ktoś może woleć obsługę w innym, ktoś ma złe doświadczenia z chińskim itd. - nieważne. „Milion much nie może się mylić, więc wszyscy jedzmy g...”
Pepper ma służyć wszystkim!
Chcesz kupić BMW? - Twoja sprawa i Twoje pieniądze. Innemu wystarcza Peugeot. Okazja nie dla Ciebie? Za drogo? - omiń i przewijaj dalej, jest przecież tyle innych ofert. Po co komuś utrudniać życie? ;-(

PS. Jakoś bardziej jestem pewien np. serwerów Hue Philipsa niż Yeelight czy innego wynalazku, którego za chwilę może nie być.
Edytowane przez: "rhudhy" paź 29. 2019
rhudhy29/10/2019 13:58

PS. Jakoś bardziej jestem pewien np. serwerów Hue Philipsa niż Yeelight cz …PS. Jakoś bardziej jestem pewien np. serwerów Hue Philipsa niż Yeelight czy innego wynalazku, którego za chwilę może nie być.


Moim zdaniem szansa na zlikwidowanie któregokolwiek z nich jeszcze za naszego życia, jest w obu przypadkach bardzo bliska 0.
Prince29/10/2019 14:04

Moim zdaniem szansa na zlikwidowanie któregokolwiek z nich jeszcze za …Moim zdaniem szansa na zlikwidowanie któregokolwiek z nich jeszcze za naszego życia, jest w obu przypadkach bardzo bliska 0.


Nie wiem ile żyjesz, ale za mojego życia już sporo firm z rynku zniknęło... ;-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst