Media Markt 20zł zwrotu MWZ 100zł
152°Zakończono

Media Markt 20zł zwrotu MWZ 100zł

6
lis 25. 2016
Kupuj online i uzyskaj zwrot pieniędzy! Zrób zakupy za minimum 100

zł, zapłać z PayPal i otrzymaj 20 zł z powrotem na swoje konto PayPal!

Media Markt: Oferta jest ważna do 31 grudnia 2016 lub do momentu sfinalizowania 5600 transakcji zakupu w sklepach Media Markt. Oferta obejmuje transakcje dokonane przy użyciu PayPal jako metody płatności za co najmniej 100 PLN. Zwrotu pieniędzy nie można wymienić na gotówkę lub inny rodzaj zniżki. Z oferty można skorzystać tylko raz, nie można jej przenieść na inną osobę ani łączyć z innymi ofertami. Oferta jest ważna w Polsce, dla polskich użytkowników

6 Komentarzy

według regulaminu akcja była do 5 października 2016.

Pepper

chyba nieaktualne to jest, bo rzeczywiście w regulaminie jest, że promocja do 5 października

Płatność via PayPal jest tylko i wyłącznie możliwa przy dostawie do domu (brak możliwości odbioru w sklepie) zwyczajowo za 19,95 złocisza. Regulamin nieprecyzyjny - wskazana data końca promocji na 5.10. Całe życie trzeba się uczyć i uważać:) Pierw przelałem pieniądze na kartę przedpłaconą, przez co mam zablokowaną możliwość przelewu zwrotnego. Aha, odbiór w sklepie też kosztuje - 5 zł. Miałem się od rodziny Redcoona trzymać z daleka, bowiem na błędach trzeba się uczyć, a nie znowu w te same G-na wdeptywać. Stary, a głupi:-)
@malinu też dostałem od nich tę ''ofertę'' na onetowskiego maila.
Edytowane przez: "hazet" lis 25. 2016

Chciałem tę ofertę dzisiaj wrzucić na peppera, ale faktycznie w regulaminie jest informacja, że promocja kończy się 5 października 2016. Informacje o promocji dostałem dzisiaj w mailu od PayPala, więc może to błąd w regulaminie.

Ja dziś kupiłem i napisałem do nich, że mają błąd i by mi naliczyli. Zobaczymy co napiszą.
Mają raczej błąd na stronie bo nie wieżę, że robią to świadomie.
Niestety w moim przypadku mając produkt za prawie 450 zł nie odpalało PayU. Jak dawałem produkt x2 to już włączało tą opcję. Coś się im pomieszało w systemie.

Czy coś odpisali?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst